Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Cutis help

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  jXHKQ   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Cutis help - diskuze na toto téma
má tady nějaká z maminek zkušenost s konopnou kosmetikou Cutis help ? jak se vám osvědčila u dětí ?


Simona | 16.12.2018 16:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Cutis help
Já používám tu řadu pro dospělé a je to jeden z mála krémů, který snesu a na těch horších ložiscích mě neštípe.

Odpověď
Míša | 17.1.2019 18:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Cutis help
ty dětské krémy jsou výborné a dcerce se po nich ekzém moc zlepšil, akorát je to horší s koupí těch mastí, protože ne všude je mají, takže je objednávám z internetu

Odpověď
Lenka | 25.1.2019 10:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Cutis help
Ahoj, tu konopnou kosmetiku kupuju tady https://www.alpik.cz/konopna-leciva-kosmetika/. Zkusila jsem toho opravdu hodně, ale až tato mi sedne skvěle... Tak ji zkus :)

Odpověď
Míša | 13.2.2019 15:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Cutis help
Děkuji moc holky za doporučení, také ji už máme doma, zkoušela jsem teda prvně lékárnu, protože jsem na to docela spěchala, ale tam ji bohužel neměli, tak jsem zkusila toho alpíka a tam mají teda velký výběr. Zrovna jsem se podívala na jejich stránky co je to zač a konečně jsem narazila na on osvěžovač vzduchu o kterém pořád někde čtu, tak jsem ho vzala taky -_- to jsem zase na něco narazila, chudák chlap až se podívá na výpis z karty :D taky to tak máte že pořád něco nakupuje i když si řeknete, že tojhle byla poslední věc ?

Odpověď
Lenka | 25.7.2019 16:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Cutis help
Hele pořád .. hlavně teda co se týče kosmetiky a nedej bože, když je na ni třeba akce :D hodně objednávám i prací přípravky, protože těch máme taky velkou spotřebuj, tak aby se mi nestalo, že mi to dojde.

Odpověď
Marika | 5.12.2019 11:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Cutis help
Každému pomáhá samozřejmě něco jiného .. cutis help jsem zkoušela, ale pomohla mi až jiná konopná mastička a to tahle www.alpik.cz/balzam-konopi-atok-30-ml/

Odpověď
Sandra | 21.1.2020 15:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Cutis help
My od nich používáme tu řadu na lupénku a také nám zlepšila stav kůže. Akorát teda eshop alpík neznám, dívala jsem se, že mají mnohem větší sortiment než je v lékárnách.

Odpověď
Elen | 23.1.2020 09:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Cutis help
S dovolením se připojím do diskuze, dívala jsem se na ten eshop alpíka a koukala jsem, že mají i vazelíny na ekzém, ty náhodou vyzkoušené nemáte ?

Odpověď
Sandra | 30.4.2020 22:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Cutis help
Tak to bohužel nemám, ale sestra hodně používá vazelíny, tak se jí můžu zeptat která jí pomohla nevíc.

Odpověď
Elen | 5.5.2020 23:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Cutis help
To budeš hodná, chci něco na promazávání těch suchých částí

Odpověď
Sandra | 11.5.2020 16:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Cutis help
Tak jsem se jí na to ptala a poslala mi, že používá na to promazávání tady tuhle mastičku www.alpik.cz/mesickovy-krem-karite/

Odpověď
Elen | 2.6.2020 16:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cutis help
Moc, moc děkuji. Používám ji už 14 dní a už cca po třech dnech se mi ekzém o dost zlepšil

Odpověď
Laura | 5.7.2020 19:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cutis help
Je fakt že ty měsíčkové krémy fakt pomáhají, akorát já mám teda zkušenost tady s tímto www.alpik.cz/mesickovy-krem-karite/

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné