Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Podpora erekce

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  cvyZG   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Podpora erekce - diskuze na toto téma
Ahojky.. čím podpořit erekci, co se vám nejlépe osvědčilo? https://e-kondomy.cz/catalogsearch/result/?q=na+erekci je toho tolik na výběr že nevím co vybrat


Zdenka | 13.12.2018 21:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Podpora erekce
S partnerem používáme tento vibrační kroužek https://e-kondomy.cz/vibracni-krouzek-fifty-shades-of-grey-yours-and-mine a jsme sním teda moc spokojení,za mě s upr sme oba dva moc spokojení

Odpověď
Iveta | 18.12.2018 18:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Podpora erekce
Ahoj s eshopem taky dobrá zkušenost?

Odpověď
Zdenka | 22.12.2018 13:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Podpora erekce
Za sebe sem spokojená celkově s eshopem. Kroužek přišel v naprostém pořádku,do tří dnů od objednání byl doma..za mě super

Odpověď
Jana Drlíková | 26.1.2021 22:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Podpora erekce
já mám skvělou zkušenost s nákuepem u supererekce, rychlé dodání, ceny příznivé a sortiment široký

Odpověď
Bjeličková | 29.12.2018 19:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Podpora erekce
S manželem si v tomto eshopu taky objednáváme pomůcky. Zatím sme s věcmi odtud pokaždé moc spokojení

Odpověď
Lůca | 31.12.2018 12:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Podpora erekce
Objednávaly ste v tom eshopu i nějaké to oblečení?

Odpověď
Renata | 28.3.2019 18:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Podpora erekce
Já se svým ex řešila taky problém s tím, že jeho nádobíčko moc nefungovalo. V našem případě to nakonec byl i jeden z důvodů k rozchodu. Na druhou stranu to byla asi ta nejlepší věc, co jsem mohla udělat, protože chvíli po rozchodu se mi přes https://www.lovino.cz/ podařilo najít nového přítele a ten je v posteli úplný ďábel.

Odpověď
Lenka | 1.7.2019 14:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Podpora erekce
Mate nekdo zkusenosti s vibracnim krouzkem prosim, premyslime ze koupime? dekuji moc.

Odpověď
Andrea | 18.7.2019 13:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Podpora erekce
Ahojky, ja mam zkusenosti jenom dobre, pouzzivala jsem ho i s ex i s nynejsim pritelem a je to opravdu hodne prijemne. Myslim ze pro oziveni opravdu nejlepsi co si muzete poridit. :-)

Odpověď
Lenka | 22.7.2019 10:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Podpora erekce
A mohla bych se zeptat kde jste ho kupovala? ja bych to asi take vyzkousela, neco presne na oziveni ted hledam. :)

Odpověď
Andrea | 23.7.2019 09:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Podpora erekce
no jasne mrknete se na e-kondomy. :)

Odpověď
Jita D. | 4.12.2019 12:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Podpora erekce
Na e-shpech mají spoustu věciček a na e-kondomech španělské mušky.

Odpověď
Lenka | 20.1.2020 09:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Podpora erekce
Nevíte jestli je i něco na navození nálady pro ženy ?

Odpověď
Anetka | 3.2.2020 11:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Podpora erekce
Jeee ... tak to se připojím protože to by mě taky hodně zajímalo .. nicméně není pro nás ženy afrodisiakum ?

Odpověď
Denisa | 3.3.2020 20:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Podpora erekce
koukala sem na ten shop supererekce.com a tam mají pro ženy jakési pilulky FLY, tak to mě docela láká

Odpověď
Jana | 4.4.2020 11:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Podpora erekce
Dívala jsem se na ten popis www.supererekce.com/content/15-fly-popis-produktu a vypadá to zajímavě, ne, že bych měla problém s libidem, ale nemusí být špatné to vyzkoušet.

Odpověď
Jana Drlíková | 26.1.2021 22:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Podpora erekce
já u nich pořizovala pro přítele gel Runner a s tím je dlouhodobá spokojenost tedy, zatím nemáme v plánu zkoušet jiný přípravek

Odpověď
Markéta | 7.4.2020 18:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Podpora erekce
Co vaši protějšci ? Mají taky něco vyzkoušeného ? Muž sice nemá problémy s erekcí, ale nezvládne víc čísel po sobě, tak by mě zajímalo jestli to má taky nějaký vliv ?

Odpověď
Jana | 27.4.2020 16:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Podpora erekce
Samozřejmě, že to má vliv i na výdrž, když se podíváš třeba na té supererekci.com na ty popisy, tak to tam aji píší ;)

Odpověď
Markéta | 3.7.2020 11:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Podpora erekce
Díky moc, zaujal mě ten viamax podle popisu, tak jsem ho objednala a uvidíme co na to řekne chlap, snad se nebude cukat a vyzkouší ho.

Odpověď
Micha | 29.11.2020 20:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Podpora erekce
Nemáte někdo zkušenost s nějakými prášky na podporu erekce s přírodním složením? Manžel má špatné zkušenosti s klasickými prášky a vedlejšími účinky.

Odpověď
Adéla | 9.5.2021 20:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Podpora erekce
Manželovi jsem taky koupila tady ten doplněk, protože mu bohužel jisté věci nefungují tak jako dřív a je fakt, že účinek byl perfektní a byla jsem z výsledku nadšená protože jsem tomu upřímně moc nedávala vzhledem k tomu, že tady těm přírodním věcem moc nevěřím.

Odpověď
Kamča | 30.11.2020 14:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Podpora erekce
Zkuste https://www.amarex.cz/ co je manžel bere tak mu to jde zase jako za mlada

Odpověď
Sára | 22.5.2021 20:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Podpora erekce
Jde konkrétně ten amarex užívat dlouhodobě nebo je to jenom přechodné řešení ?

Odpověď
Kamča | 27.5.2021 21:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Podpora erekce
Vzhledem ke složení je možné ho užívat dlouhodobě ;)

Odpověď
Pavla | 30.11.2021 03:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Podpora erekce
Ahoj. Koukám, že tu je dost lidí, co s něčím takovým má zkušenosti, tak se zkusím zeptat. Nemáte náhodou tip na něco, co by podpořilo manželovu výdrž v sexu? Přecejen už jsme oba trochu starší, tak je to na jednu stranu přirozené, ale na druhou stranu si myslím, že by stálo za zkoušku to něčím podpořit. Mě třeba dost zaujaly věci, které mají tady: https://www.kamagris.com/ Má s tím obchodem někdo zkušenost? Díky.

Odpověď
Honza | 19.4.2022 00:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Podpora erekce
Přímo s tímto obchodem zkušenost nemám, ale za sebe můžu říct, že kamagra je opravdu skvělá věc. Také jsem bohužel měl jednu dobu problémy s erekcí a právě kamagra mi v tom hodně pomohla. Jen já jsem ji teda objednával tady: https://www.kamagralove.com/ První věc, co mě na tom překvapila bylo jak rychle to zafungovalo. Tak rychlý nástup jsem vážně nečekal.

Odpověď
Jituuuuš | 27.6.2022 11:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Podpora erekce
Raději než prášky, tak to bych se více snažila asi já. :) Nebo já nevím, asi bych si dávala za vinu, že jsem neuspěla v tom, abych partnera vzrušila. Ale my s tím naštěstí nemáme problémy. Dokonce si říkám občas, jestli nejsme až moc otevření. Navštívili jsme teď dokonce erotický masážní salón Praha https://www.eroticmassagesgold.com/ a musím říct, že jsme si to fakt hodně a společně užili. :)

Odpověď
Pavlína | 23.5.2023 02:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Podpora erekce
Když manžel začal mít problémy s erekcí, tak to nebylo jen o tom, ale začalo se to projevovat i na jeho sebevědomí. Chtěla bych pro něj sehnat dobré prášky na erekci, které mu zase pomohou. Mohla bych poprosit o nějaké zkušenosti z hlediska výběru?

Odpověď
Klára | 24.5.2023 07:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Podpora erekce
To tak u chlapů prostě bejvá no. Ale zase v dnešní době není přece problém sehnat prášky na erekci, které budou pořádně fungovat. Můj muž je bere už druhým rokem a musím říct, že kvalita našeho sexuálního života šla hodně nahoru od toho co je začal brát pravidelně.

Odpověď
Pavlína | 27.5.2023 15:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Podpora erekce
A jaké bere? Můžete mi teda poradit prosím po čem se podívat?

Odpověď
Klára | 29.5.2023 22:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Podpora erekce
Právě si kupuje pořádně silný doplněk stravy https://www.erectan.cz/pripravky-na-erekci/erectan-forte Prostě díky němu zase funguje jako 100 % muž, takže má radost jak on, tak i já jistě.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné