Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Dětská kola

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  zeZf   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Dětská kola - diskuze na toto téma
Ahoj dámy, pochlubte se kde jste kupovaly a za kolik? A podle čehos te vybíraly?


Linda | 5.5.2016 11:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
ahoj, nakonec jsme zvolili na doporučení známých lehké dětské kolo Belter a jsme za to rádi, je ve srovnání s tím co mají kamarádky famosní. Vybírat můžeš například dle článku www.cyklospeciality.cz/clanky/vyber-vhodneho-detskeho-kola/

Odpověď
Denisa | 1.6.2016 12:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětská kola
Dívala jsem se že na těch cyklospecialitách maji spoustu kamenných prodejen. Nevíte jaký tam mají sortiment? Jestli je stejně bohatý jak na webovkách?

Odpověď
Pavla | 1.7.2016 07:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětská kola
Lindo prosim Vás a kolik takové kolo váží? Rádi bychom našemu koupili nějaké lehké. Protože to co má teď je težký a já to pak musím celou cestu domů nosit a už mě to štve.

Odpověď
Hanka | 8.12.2016 13:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětská kola
Tak nějak jsme to vybírali univerzálně, aby to dítěti vystačilo na dlouho - je mu 9, ale trochu vyšší než jeho vrstevníci, takže na pedály došáhne. Takže 20" a velikostně je to pro něj úplně v pořádku. Ostatním pro inspiraci - https://www.cyklovybava.cz/20-detske-kolo-junior-basic-cerne:18416/

Odpověď
Renna | 15.1.2017 10:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětská kola
Kupovali jste dětské kolo nebo tříkolku na e-shopu Ráj hračky? Líbí se mi tam ta variabilita mateiálů a zkrátka výběr.

Odpověď
Lída | 19.2.2017 06:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Dětská kola
Renno, na Ráji hraček budu kupovat kolečkové brusle pro neteř. Samozřejmě to předpokládá i helmu a chrániče.

Odpověď
Romana | 28.8.2016 22:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
Ahojky,my kupovali dětské kolo v bikegallery www.bikegallery.cz/detska-kola/

Odpověď
Coufalová | 30.8.2016 09:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětská kola
Objednávala ste? Nebo jste byla na prodejně?

Odpověď
Romana | 11.9.2016 15:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Dětská kola
Byla jsem na prodejně s manželem,ale přes internet jsme potom doobjednávali vybavení na kolo:)

Odpověď
Coufalová | 13.9.2016 22:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Dětská kola
Tak já jsem nakonec pro toho našeho prcka kolo objednala ze stránek bikegallery.Zjistila jsem že při registraci je 5% sleva:)

Odpověď
Verča | 16.9.2016 11:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Dětská kola
Ženy! S obchodem bikegallery jste spokojený teda? Chceme si s dcerou koupit kola,a taky zvažuju na jaký obchod se obrátit...

Odpověď
Simča | 26.9.2016 06:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Dětská kola
Verčo,kolo z bikegallery mám.Ale když se zeptáš přímo na prodejně mají i nějaký testovací kola takže si je třeba můžeš vyzkoušet mrkni na to www.bikegallery.cz/obecne-informace/testovaci-kola.html

Odpověď
Pavlína | 23.11.2016 13:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
Ahoj kupovala jsem FROGA a jsme velice spokojení.. jak malej tak já, kolo něco fakt vydrží a vypadá vzhledově skvěle.

Odpověď
Jana | 10.12.2016 11:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
Já bych chtěla koupit kolo pod stromeček pro pětiletou dceru.Ráda bych využila nějakých předvánočních slev na posezonní zboží. Dejte mi, prosím, nějaký tip.

Odpověď
Maruška | 14.12.2016 20:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hračky pro děti
Jano, teď už jsem slevy, mám pocit, snad všude. Co konkrétního hledáte (stavebnici, panenky, auta, koloběžku,...) a v jaké cenové relaci?

Odpověď
Jana | 16.12.2016 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hračky pro děti
Maruško, co pro dítě potřebujete?Jaké posezonní slevy, na jaké zboží: Třeba kola, koloběžky, tříkolky, pískoviště a tak?

Odpověď
Miranda | 12.12.2016 20:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
Ahoj, má doma někdo kolečkové brusle pro pětileté dít? Zvládlo se na tom naučit jezdit?

Odpověď
| 17.12.2016 10:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětská kola
In-liny nemáme, máme brusle na led a pro šestiletou holčičku.Naučila se to v pohodě.Každopádně k těm in-linům kupte chrániče a dobrou helmu, nešetřete.

Odpověď
Karlos | 18.10.2019 07:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětská kola
Našemu synovi je 6 a na bruslích se naučil jezdit dřív, jak na kole, takže to určitě jde. Zrovna letos jsem mu kupoval nové inline brusle, konkrétně tyto https://www.hokejfloryk.cz/detske-inline-brusle-bauer-rh-rs-skate-yth-p1022549/ protože ty, na kterých se učil nebyly zrovna kvalitní.

Odpověď
Renča | 29.8.2022 20:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Dětská kola
Bauer je určitě kvalitní značka. Ty mu podle mě hodně dlouho vydrží. Syn hraje hokej a zatím žádné jiné brusle než od Bauera neměl. Jak se mu zvětšuje noha, tak jsem mu zatím kupovala troje. Vždycky tady odtud https://www.bauerhockey.cz/hrac-brusle a naprostá spokojenost. Je ale taky pravda, že ty jejich brusle patří mezi ty dražší, no.

Odpověď
Petra | 7.1.2017 12:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
Já jsemm kupovala dárky cca za 10 tis. Ale pochlubit se chci s Riricar. Správná hračka pro malé a velké, a to ez potřeby baterií, nebo dobíjení ze sítě. www.rajhracky.cz/magicke-auticka-riricar-c1_7385_1598

Odpověď
Miranda | 8.1.2017 11:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětská kola
Ahoj, má doma někdo kolečkové brusle pro pětileté dít? Zvládlo se na tom naučit jezdit?

Odpověď
Hanka | 18.1.2017 18:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Dětská kola
Mirando, ano, oni se dělají brusle pro tak malé děti. Naučí se to. Toho bych se nebála. Děti nemají strach.

Odpověď
Hanka | 18.1.2017 18:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Dětská kola

Odpověď
Evelyn | 22.1.2017 08:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Dětská kola
Kupovali jsme tam před rokem kolo pro malého: ¨www.rajhracky.cz/detske-kolo-puky-z-2-zluty-p91969

Odpověď
Soňa | 12.2.2017 11:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Dětská kola
Mají i pískoviště a kompletní vybavení na zahradu, jako dětská hřiště. Budeme tam kupovat pískoviště a houpačku.

Odpověď
Evelyn | 13.2.2017 20:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dětská kola
Mají fakt pěkné věci, hračky, i pro dospělé.

Odpověď
Simča | 17.2.2017 17:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dětská kola
Má ta značka PUKY i tříkolky?

Odpověď
Evelyn | 26.2.2017 15:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dětská kola
Mají všechno, tříkolky, kola, helmy, však mrkněte: www.rajhracky.cz/vyhladavanie?keywords=t%C5%99%C3%ADkolky+PUKY

Odpověď
Alena | 13.3.2017 21:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dětská kola
Chtěla bych synovi koupit šlapací káru, jako motokáru, je mu šest a hrozně by ji chtěl. Budeme se mu skládat celá rodina. Už mám vybranou značku Berg, ale jesště koukám po fórech, kdo s tím má jaké zkušenosti. Máte doma takové šlapadlo?

Odpověď
Eliška | 20.3.2017 20:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
My máme s manželem Ghosty ze Slavkova, ale malému jsme koupili minulý rok PUKYHO.Má to celokovový rám, žádný plast, vzadu pomocná kolečka. Kupovali jsme na shopu Ráj hračky.

Odpověď
Renata | 25.3.2017 19:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Odrážedla ze dřeva
Já bych chtěla radu, viděla jsem stylové, designové odrážedlo ze dřeva.Co si myslíte o kvalitě a odolnosti takovédřevěné konstrukce? Vyrábí to BINO.www.rajhracky.cz/bino-82705-odrazedlo-modre-p105046

Odpověď
Eliška | 27.3.2017 21:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Odrážedla ze dřeva
Dneska jsem na odrážedle PUKY viděla dvouletýho caparta.SIce to je drahá značka, ale vypadá fakt kvalitně.

Odpověď
Pavlína | 28.3.2017 18:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
my máme z toho Ráje dětské pískoviště. Vlastně to je taková ta mušle ze dvou částí, takže se dá na zimu i zavřít.Používali jsme to jako pískoviště i bazének. Stálo to cca osm set, a mohu doporučit. Je to i celkem velké.Myslím, že do pěti let to klidně jako pískoviště sloužit bude. Plast je tvrzený, tak snad ano.

Odpověď
Pavlína | 28.3.2017 18:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
Tady se můžete případně mrknout: www.rajhracky.cz/piskoviste-bazen-kvet-s-krytem-p15672

Odpověď
Kejka | 29.3.2017 22:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
Dívala jsem se na různé e-shopy, sháním dětský zahradní domeček, jedno jaký materiál, ale hlavně levný. Poradíte? Na heurece jsem taky nic nenašla.Požité jsem nechtěla.

Odpověď
EVA | 16.4.2017 22:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětská kola
Kejko, tady je odkaz na dětské plastové zahradní domečky: www.rajhracky.cz/detske-domky-c1_1751_1754

Odpověď
Mija | 15.4.2017 22:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
My jsme kupovali pro malou dceru kolo z bazaru na netu, a také psoloužilo. bylo to její první kolo, a vzhledem k tomu, že než se naučila, bylo hodně pádů, kolo se stejně odíralo, jsem ráda, že jsme do névho nešli.

Odpověď
Kristýna | 29.5.2019 23:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětská kola
Taky jsme našemu malému kupovali první kolo z bazaru. Mám pocit, že z tohoto: https://www.biginzerce.cz/ Myslím si, že u prvního kola je lepší koupit nějaké použité, protože když se rozbije, tak to alespoň není taková ztráta... Na naučení mu bohatě stačilo a teď jsme mu k Vánocům koupili nové, mnohem lepší. :-)

Odpověď
Kamila | 17.4.2017 10:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
Holky, líbí se mi motokáry od BERG, píšou o nich, že jsou licencována Fiatem, tak si říkám, že by snad mohly i něco vydržet. www.rajhracky.cz/berg-buzzy-fiat-500-p102547

Odpověď
Ilona | 19.4.2017 19:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětská kola
Kamčo, no taky jsem se na ně dívala. Vyadají i kvalitně.

Odpověď
Kamila | 27.4.2017 19:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Dětská kola
No mají celokovové rámy, to dělá hodně.

Odpověď
Ilona | 28.4.2017 21:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Dětská kola
No, já o tom vážně uvažuju.

Odpověď
Dáša | 13.5.2017 16:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
Poradíte stránky, kde bych sehnala použité kolo pro čtyřletého chlapečka?

Odpověď
Ivana | 14.5.2017 15:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
Já jsem zháněla nějaké použité kolo pro neteř, a sehnala jsem. pro děti nvé nemá cenu kupovat, možná až pro školáka, ale ty ceny jsou šílený. Na tom e-shopu Ráj hračky jsem vidělo kolo pro šestileté dítě za deset tisíc.

Odpověď
Dáša | 24.5.2017 21:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětská kola
Když nové jsou drahé, ale na ten Ráj hračky se podívám.

Odpověď
Dáša | 26.5.2017 20:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
Našla jsem horská dětská kola od italského výrobce Aurelia, jsou pro děti 7+ a překvapila mě cena, nové stojí kolem pěti tisíc. Myslela jsem, že to bude horší, ty ceny kol pro větší děti jsou jen o málo vyšší než pro předškolní děti. www.rajhracky.cz/detska-kola-24-c1_7922_1582_8794

Odpověď
Gréta | 29.5.2017 14:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětská kola
Já kupovala použité kolo pro malou od sestry před třemi lety za tisíc korun. Bylo po prvním majiteli, a úplně stačí. Jezdí na tom ještě teď.

Odpověď
Ema | 12.6.2017 20:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
Prodá mi někdo dětské použité brusle pro čtyřletou holčičku?

Odpověď
Ditaapetr | 14.6.2017 08:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
Kupovali jsem letos kolo DINO pro nejmenší, cena 1800 Kč. Super je, že se kola nemusí hustit, což jsme chtěli. A cena je také přijatelná.

Odpověď
Petra | 18.6.2017 18:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětská kola
S DINEM máme také dobrou zkušenost.

Odpověď
Věrka | 21.6.2017 21:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
Zkušenosti s objednáním zboží z rajhracky.cz? Za jak dlouho zboží přišlo, co reklamace, bylo nepoškozené.

Odpověď
Hana | 27.9.2017 13:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
Mohu doporučiti dětské kolo ztadyma www.bikegallery.cz/

Odpověď
Ivča | 14.5.2020 03:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětská kola
Ahoj. Mám dotaz. Rádi bychom našemu malému koupili nějaké odrážedlo. Nemáte s tím některá zkušenost? Už jsem se na nějaká na internetu dívala a docela se mi líbí jedno od Focusu, které mají tady: https://www.bikero.cz/odrazedla-c14276/ Vím, že Focus dělá kvalitní kola, ale nevíte jak jsou na tom jejich odrážedla? Díky.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné