Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Brno podniky

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  nqBFk   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Brno podniky - diskuze na toto téma
Ahojky, máte zkušenosti s podniky v Brně ? Ať už dobré nebo špatné... Potřebuji poradit kam se dobře najíst s rodinou. Je jedno kde to bude jestli centrum nebo okolí jen at to stojí za to.


Frfla | 17.5.2016 19:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Brno podniky
fuu, centrum jsme zkoušeli několikrát a pokud nechytneš stůl přes obědy tak nic moc. chce to rezervaci . zkoušeli jsme nejmenovanou italskou restauraci v centru a nebylo to nic moc, ale zase to může být v pohodě a někomu to může chutnat, tak nechci dělat špatné jméno podniku.Něco v okolí mě napadá krpole kde je nějaká nová s fajn meníčky. Nedaleko pracujeme tak ji máme odzkoušenou.zkus se mrknout na netu na různé vyhledávače restaurací kde máš názory a zkušenosti lidí.

Odpověď
Herryna | 18.5.2016 19:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Brno podniky
do krpole to mám kousek. Co tam je ? To centrum je krizový , to máte pravdu. Ale tak když bych měla rezervačku tak by to bylo v pohodě. Díky za radu, zkusím mrknout na podniky

Odpověď
Frfla | 20.5.2016 19:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Brno podniky
v krpoli je asi rok nově otevřená restaurace - kralovskacesta.com jestli chcete mrknout- Má celkem dobré recenze jak jsem tak koukala. S manželem celkem dost zkoušíme restaurace. Jsme takoví blázni, že si zapisujeme do deníku kde jsme byli a co jsme měli, někdy tam založíme fotky nebo letáček z restaurace. Jsme oba dva pracovníky v gastronomii tak musíme držet trendy :)

Odpověď
Dýdžej | 21.5.2016 20:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Brno podniky
obdiv ! chtěla jsem si něco takového vyzkoušet taky doma založit. S kamarádkama dost často chodíme testovat podniky. Jenže vždycky na to potom zapomenu nebo se mi nechce nic dělat. za tu dobu bych měla tlustou knížku. Tak snad někdy . At vámj to vydrží :*

Odpověď
Dita | 21.3.2017 12:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Brno podniky
Ahoj maminy! chtěla bych tady doporučit podnik v Brně. Dlouho jsem vybírala, kam chodit cvičit (mám jedno odpoledne v tádnu pro sebe, kdy hlídá manžel. Ten bere děti do plaváčků a já jdu hned vedle do zone4you. Je to takový můj ráj - posilka, sálové lekce, sauna, vířivka, bazén, solárko, relax zóna. Prostě místo, kde si dám do těla ale zároveň si i odpočinu :) Ta kdyby jste něco takového hledaly... Já si toho všimla úplně náhodou, právě na lekcích plavání pro děti, které probíhají ve stejné budově...

Odpověď
Linda | 16.7.2017 12:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Brno podniky
Holky, zajímal by mě váš názor na jedno cvičení v brně... Jedná se body express. Je to EMS cvičení, zaujal mě, ale ráda bych znala názor někoho, kdo na něj už chodí nebo na něm byl. Děkuji.

Odpověď
Radka | 23.8.2017 11:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Brno podniky
No, tak tohle zajímá i mě...Budu sledovat :) Snad se najde někdo, kdo nám k tomu řekne víc :)

Odpověď
Mirka | 28.8.2017 06:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Brno podniky
Ahoj holky, ano já mám zkušenost a není to nic pro mě, cvičit jen 20 minut týdně bylo sice lákavé, ale ukázalo se to být (nedostatečné ) nečekaně, že?). Kondička šla do háje a já na ní pak zas tvrdě dřela v zone4you. Takže doporučuji si najít taky nějaký klub či fitko, kde se vám bude líbit a začít makat :)

Odpověď
Nela | 28.8.2017 08:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Brno podniky
Taky si myslím, že 20 minut nemůže stačit, já chodím cvičit třikrát týdně a řeknu vám, že bych to bez cvičení už nedala... Hrozně jsem si na to zvykla - a to jsem byla lemra líná, co sledovala sport leda v tv !! :)

Odpověď
Jarka | 17.10.2017 15:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Brno podniky
Ahoj, taky se přikláním k normálnímu cvičení. V poslední době jsem si oblíbila jógu. Chodím na ni i ráno před prací. Je to pecka nabije mě to na celý den pozitivní energií :)

Odpověď
Marie | 24.10.2017 06:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Brno podniky
Dobrý den, mohu se zeptat, kde jste objevila raní jógu a v kolik začíná?

Odpověď
Jarka | 25.10.2017 07:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Brno podniky
Já chodím cvičit sem www.zone4you.cz, kde je i ta ranní jóga. Začíná v 6:40, ale je tam strašně moc lekcí, třebas v úterý ráno pilates a skoro každý ráno HEAT... :)

Odpověď
Alena | 5.10.2020 21:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Brno podniky
Kam v Brně vyrazit na dobré posezení? chtěla bych někde, až se to uklidní udělat pořádnou oslavu 30 pro víc jak 50 lidí.

Odpověď
Petra | 7.10.2020 19:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Brno podniky
My chodíme na výbornou točenou plzeň a výborné dezerty do hospody, kde se dá do půlnoci sedět na zahrádce. Dělala jsem tam i firemní akce, je to tam až pro 80 lidí a skvěle tam vaří.

Odpověď
Alena | 9.10.2020 19:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Brno podniky
Ve které části Brna to je? jak se ta restaurace jmenuje?

Odpověď
Petra | 12.10.2020 19:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Brno podniky
Je to ulice na Údolní, podívejte se na facebookové stránky, kde najdete všechny fotky https://www.facebook.com/zahradanaudolni Je to tam fakt super, příjemná obsluha, skvělé jídlo a pivečko.

Odpověď
Martin | 14.10.2022 09:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Brno podniky
Já teď například pro svoji firmu hledal nějaký podnik v Brně, kde bychom mohli uspořádat jednu firemní akci. Byl to mnohem větší oříšek, než by se mohlo na první pohled zdát. Například jsme narazili na to, že prakticky nikde neměli adekvátní ozvučení, viz https://www.avtg.cz/ozvuceni-mistnosti/ Jeden podnik s vyhovující kapacitou se nám ale nakonec najít podařilo, jen to ozvučení jsme si byli nuceni pronajmout.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné