Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - repelent pro deti

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  YLca   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
repelent pro deti - diskuze na toto téma
dobrý den. jaký repelent byste mi doporucili pro deti? nechci, abych na deti strikala nejakou chemii a treba si to olízli. Je neco prirodního?


Gábina | 23.5.2016 13:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
Vyzkoušej vitaminy B, to komáry odhání :)

Odpověď
Marina | 25.5.2016 13:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: repelent pro deti
A to jsou nejaké vitaminy urcené přímo na odpuzování komáru, nebo beres ruzná becka?

Odpověď
lenka | 6.6.2016 13:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
my mame doma taky misto normalniho repelentu ve spreji b komplex :-)

Odpověď
Gábina | 7.6.2016 12:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: repelent pro deti
S tím B-komplexem mám práve taky dobrou zkusenost, máme ruzovou krabicku od rosenpharmy asi za 35 korun. Jaký beres ty? a kdy je zacínás pred letem brát?

Odpověď
lenka | 7.6.2016 15:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: repelent pro deti
Myslím, že je to uplne stejný bkomplex, co más ty :-).já ho beru porád, májm nedostatek vit. B, takze se mi to hodí i mimo hmyz :-) www.rosenpharma.cz/produkty/kolageny-a-ostatni-doplnky-stravy/doplnky-stravy/item/14-b-komplex-forte

Odpověď
Šárka | 2.7.2016 16:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: repelent pro deti
Jj. Ten nebo jeste lepsi tento - primo pro deti www.lekarnasporilov.cz/leciva-a-doplnky-stravy/vitaminy-a-mineraly/rosen-b-komplex-repelent-pro-deti-drg-25.html Mame ho doma a fakt pomaha oproti ruznych pochybnym sprejum

Odpověď
| 13.6.2016 22:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
Já bych potřebovala něco pro děti, protože syn trpí, když ho poštípe hmyz. Má s tím docela problémy, svědí to a brečí mi pořád.

Odpověď
vendy v | 16.6.2016 15:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: repelent pro deti
Zkus od té rosenpharmy.cz ten b-komplex. Ten by mohl být hodně dobrý.

Odpověď
Míša J | 19.6.2016 22:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: repelent pro deti
Ten by byl pro nás asi ideál a opravdu funguje?

Odpověď
vendy v | 24.6.2016 01:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: repelent pro deti
Já jsem si ho zatím nekoupila, ale sestřenka ho kupuje pro děti. Prý je super i na jiné věci, protože to je b komplex forte a odpuzování komárů je další super možnost.

Odpověď
Míša J | 26.6.2016 23:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: repelent pro deti
Tak to ho koupím hned. Bude se v létě hodit, jak se na to dívám, že máme plno komárů v okolí.

Odpověď
vendy v | 28.6.2016 19:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: repelent pro deti
Taky si nakoupím, aby jsme ho jedli trošku dýl, aby nám pak pořádně působil a trvale působil hlavně.

Odpověď
Míša J | 29.6.2016 22:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: repelent pro deti
Asi bude zřejmě potřeba jíst ho delší dobu. Ale tak to není problém, navíc to nepoloží rodinný rozpočet :)

Odpověď
MOnika | 30.7.2019 12:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: repelent pro deti
My máme vyzkoušený https://www.altaherba.cz/koncentrovany-olejicek-hmyz a je dobrý, jsme spokojení koukni a uvidíš jestli nadchne

Odpověď
Betule | 23.5.2017 15:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
koupila jsem detem na skolku v prirode https://www.ageo.cz/produkt/off-junior-gel-99090 a kupuju uz podruhé, nemají ani stípanec.

Odpověď
Linda | 26.5.2017 14:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: repelent pro deti
A nekupujes i pro vás dospelé? hledám neco, protoze jedeme na chatu k lesu, kde hmyz bude. Díky

Odpověď
Betule | 29.5.2017 14:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: repelent pro deti
Zkus Difusil, mají ho taky v nabídce na Ageu- ted to mají za dobrou cenu. Já ho mám doma, pouzívame uz asi dva roky a v lese na nás nic neleze.

Odpověď
Linda | 1.6.2017 13:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: repelent pro deti
Uz ho mám doma z toho Agea, jak jsi mi doporucila a uz jsem ho i na procházce v lese vyzkousela a musím ho pochválit, vubec nesprdí a nevadí mi se nim strikat.

Odpověď
Anička | 30.6.2019 10:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: repelent pro deti
Používáme doma přírodní olejíček proti hmyzu, komárům, klíšťatům... však se sami podívejte https://www.altaherba.cz/koncentrovany-olejicek-hmyz jsme s ním spokojení, pročtěte a rozhodněte se :)

Odpověď
Alena | 10.4.2019 16:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
My repelenty používáme jenom přírodní, odpuzují navíc líp, než ty chemické.

Odpověď
Romana | 16.4.2019 19:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: repelent pro deti
Poradíš nám prosím, co je to konkrétně za repelent, ráda vyzkouším něco přírodního.

Odpověď
Alena | 29.4.2019 18:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: repelent pro deti
Kupuje ho na internetu a osvědčil se mi, určitě vyzkoušej https://www.altaherba.cz/koncentrovany-olejicek-hmyz

Odpověď
Romana | 2.5.2019 14:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: repelent pro deti
Ráda vyzkouším :-). To je super přírodní e-shop. Jak jsi ho objevila. kupuješ tam více věcí?

Odpověď
Alena | 2.5.2019 16:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: repelent pro deti
Ano, nakupuju tam dost často, mají dobré bylinné věci a pokud se vyhýbáš chemii, vždycky si vybereš.

Odpověď
Jitka | 21.5.2019 18:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
prosím vás maminky a nějaký repelent na přírodní bázi nebo tak něco? nemusí být ani ve spreji, olejíček, vodička.. co ja vím co je dobré a účinné?

Odpověď
Andrea S. | 26.5.2019 22:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
Já používám repelent olejíček.Je nejlepší co jsem zatím měla.

Odpověď
vendy v | 16.6.2019 21:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: repelent pro deti
Existuje olejový repelent? Jaká je to značka?

Odpověď
Andrea S. | 24.6.2019 21:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: repelent pro deti
kupuji tady https://www.rpshop.cz/koncentrovany-olejicek-hmyz je hodně koncentrovaný.

Odpověď
vendy v | 28.6.2019 00:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: repelent pro deti
Už jsem si ho objednala, tak jsem zvědavá, jestli bude fungovat.

Odpověď
Iva | 27.5.2019 13:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
My jsme si včera objednali https://www.altaherba.cz/koncentrovany-olejicek-hmyz tak jsem zvědavá jak budeme spokojení. Kámoška ho má a spokojenost, tak se mrkněte třeba zaujme

Odpověď
Lenka | 29.5.2019 13:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
taktéž moc ráda ocením radu.. repelent pro děti by byl fajn a taky budu ráda když bude na nějaké přírodní bázi.

Odpověď
Marta | 30.5.2019 09:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
fííha takových přípravků a repelentů na hmyz a komáry a klíštata je hodně moc.. tak jsem zvědavá co letos nakoupíme a vyzkoušíme

Odpověď
Vanesa | 16.6.2019 20:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
holky, čím víc se blíží léto tím víc zkouším repelenty a nic moc. Nemáte někdo tip na nějaký kvalitní a účinný repelent? Ideálně bez chemie?

Odpověď
melisa | 22.6.2019 22:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
být vámi tak se mrknu na ten repelent od altaherba a uvidíte jestli bude vyhovovat nebo ne, ale nám teda vyhovuje, my jsme byli doma docela překvapení

Odpověď
Míša | 28.6.2019 21:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
Zkoušíme tentok olejíček https://www.altaherba.cz/koncentrovany-olejicek-hmyz docela spokojení, teda zatím, tak uvidíme :) našla jsem to tak nějak náhodou a docela funguje

Odpověď
anička | 28.6.2019 21:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
dovedete tedy poradit nějaký dobrý a hlavně účinný repelnet? proti hmyzu obecně? hlavně komáři a klíštata

Odpověď
Anička | 29.6.2019 18:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
to by mě fakt zajímalo který repelent vám funguje, letošní komáři jsou tak dotěrní že je to fakt hrozné

Odpověď
Nina | 29.6.2019 18:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
Těžko říct který je =činný a který né, ale mám pocit že jsou všechny repelenty stejné :D nefungují, ale je fakt že některé docela za to stojí :)

Odpověď
Verča | 30.6.2019 10:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
máte ještě někdo zkušenosti s olejíčkem od altaherba nebo ne? Myslím že bychom ho doma mohli vyzkoušet, no ale radši se ještě ptám aŤ nekupujeme zbytečně

Odpověď
Verča | 30.6.2019 10:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
máte ještě někdo zkušenosti s olejíčkem od altaherba nebo ne? Myslím že bychom ho doma mohli vyzkoušet, no ale radši se ještě ptám aŤ nekupujeme zbytečně

Odpověď
Marta | 19.7.2019 21:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
Já vám nevím, mám pocit že už skoro žádný repelent není takdobrý, jakoby ten hmyz byl nějak odolný či co

Odpověď
Ditana | 20.7.2019 23:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
Ono když je člověk všude tak se repelent hodí, ale moc nevím teda o žádném zázraku který by byl bez chemie :((

Odpověď
Valerie | 29.7.2019 11:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
Nějaké tipy a rady na repelenty, jak bojujete s hmyzem, komáři a klíšťata? to nás nejvíc trápí, docela často jsme v přírodě a ráda bych něco dobrého

Odpověď
Alena | 21.8.2019 13:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
pomalu se nám blíží konec léta, ale hmyzáci jsou pořád dost otravní, nějaké rady a tipy? :) díky moc repelenty co jsme měli tak byly o ničem

Odpověď
Valerie | 22.8.2019 20:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
co používáte za gely po bodnutí, kousnutí hmyzem? Máte nějaký fajn tip? něco po čem se rychle uleví

Odpověď
Mirka | 26.8.2019 20:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
chtělo by to nějaký repelent s minimální chemií, ideálně s žádnou, pokožka která je citlivá málo snese a to je u dětí většinou problém

Odpověď
Libuška | 29.8.2019 19:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: repelent pro deti
mrkni na ten koncentrovaný olejíček proti hmyzu https://www.altaherba.cz/koncentrovany-olejicek-hmyz my máme doboru zkušenost

Odpověď
Ema | 9.9.2019 17:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
přes tohle léto jsme vyzkoušeli hodně repelentů a všechny mi přišly stejné, docela o ničem, takže moje zkušenost..

Odpověď
Alka | 27.9.2019 20:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
letos v létě jsme byli hodně spokojení s https://www.altaherba.cz/koncentrovany-olejicek-hmyz olejíček, skvělé :)

Odpověď
Libuše | 28.9.2019 18:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
snažíme se s manželem používat vždycky co nejmíň chemie, ale né vždy se to podaří proto moc díky za tipy které tady dáváte

Odpověď
Rebeka | 30.9.2019 02:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
Já mám bylinný olejový repelent vhodný pro děti od 1 roku.

Odpověď
Gabina | 17.10.2019 21:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: repelent pro deti
Funguje, tak jak třeba ve spreji? Jak ho používáš?

Odpověď
Petra | 24.1.2020 08:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
Repelent se určitě hodí, ale abych pravdu řekla, tak si myslím, že ještě lepší je například lapač hmyzu. Právě ten se nám dost osvědčil na loňské dovolené. Jestli se nepletu, tak manžel ten náš vybíral podle recenzí, které našel tady: www.lapace-hmyzu.cz/

Odpověď
Žofie | 13.5.2020 16:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
My máme dobrou zkušenost s Dimetinden RosenPharma Gel. Je to lokální antihistaminikum, takže rychlá pomoc a úleva při svědění a podráždění pokožky třeba při kopřivce, bodnutí hmyzem, spálení od slunce, lehké povrchové popáleniny ap.

Odpověď
Naty | 17.5.2020 20:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: repelent pro deti
Našla jsem si ho na www.rosenpharma.cz, určitě ho koupím, je pro mě důležité, že je vhodný i pro děti.

Odpověď
Marie | 20.5.2020 19:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: repelent pro deti
Taky jsem na stránky koukala na Dimetinden RosenPharma Gel, do té doby jsem ho neznala. Už ho máme objednaný, hlavně proto, že je zcela přírodní.

Odpověď
Dalamia | 8.6.2020 21:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
Já zkoušela už pár přírodních repelentu, ale zatím jediný co mi přijde, že opravdu účinkuje je tenhle https://www.rpshop.cz/repelenty/koncentrovany-olejicek-hmyz

Odpověď
Betuska | 10.6.2020 23:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: repelent pro deti
A přijde, ti že účinkuje i proti klíšťatům?

Odpověď
Dalamia | 19.6.2020 18:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: repelent pro deti
Podle mě účinkuje, protože nikdo z mojí rodiny klíště letos ještě neměl, natíráme se vždy když jdeme do přírody nebo do parku

Odpověď
Betuska | 21.6.2020 21:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: repelent pro deti
Super, díky moc za tip, objednala jsem tak ho vyzkouším :)

Odpověď
Dalamia | 24.6.2020 23:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: repelent pro deti
Není za co, ráda jsem pomohla, dej vědět, jak jsi spokojená

Odpověď
Anabel | 21.7.2020 16:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
Ahojky co používáte pro děti na odpuzení hmyzu atd? Repelent na ně stříkaz opravdu nechci.

Odpověď
Dalamia | 23.7.2020 16:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: repelent pro deti
Koukni na přechozí komenty, dávala jsem odkaz na přírodní bylinný repelent, mám vyzkoušeno, že funguje

Odpověď
Jitulka | 24.7.2020 18:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: repelent pro deti
A nezkoušela jsi třeba levandulový olej?

Odpověď
Dalamia | 25.7.2020 21:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: repelent pro deti
Já jsem ho zkoušela, a další z babských rad, ale alespoň mě to teda neúčinkovalo, zatím co mi z těch přírodních věcí přijde, že opravdu zabírá je ten bylinný repelent altaherba

Odpověď
Anabel | 27.7.2020 21:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: repelent pro deti
Tak to tedy nezkoušela a ty s tím máš zkušenost?

Odpověď
Jitulka | 29.7.2020 18:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: repelent pro deti
No právě jem také na děti nechtěla stříkat žádný repelent a na doporuční jsem vyzkoušela tento https://www.skinnycoco.cz/telove-maslo-levandule-mandle/ a je moc fajn.

Odpověď
Helča | 9.8.2020 20:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
Ten bylinný repelent altaherba taky používám. Hlavně na komáry když sedíme večer u vody se mi osvědčil výborně

Odpověď
hanka | 20.8.2020 23:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
Tyjo, s komáry jsme měli u nás doma problémy celé léto. Konečně se nám jich podařilo zbavit a teď tu máme zase octomilky. Ty alespoň naštěstí neštípou. Koukala jsem ale, že zbavit se jich není až tak těžké, viz třeba https://www.napovime.cz/navod/jak-se-zbavit-octomilek/ tak snad se mi to podaří.

Odpověď
Nina | 31.5.2021 23:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
Chci letos zkusit nějaký přírodní, abych nestříkala děti tím smradlavým z drogérky, účinkuje nějaký i proti klíšťatům?

Odpověď
Lena | 12.6.2021 23:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: repelent pro deti
Nám se osvědčil tenhle olejíček https://www.altaherba.cz/koncentrovany-olejicek-hmyz

Odpověď
Nina | 18.6.2021 23:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: repelent pro deti
Supr díky moc, vyzkouším ho.

Odpověď
Lena | 24.6.2021 22:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: repelent pro deti
Není za co, podle mě je fakt super

Odpověď
Zdenka | 6.7.2021 21:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
Já celé rodině kupuju tento repelent https://www.altaherba.cz/index.php?_route_=koncentrovany-olejicek-hmyz&search=repelent. Je senzační, přírodní a hlavně pomáhá. Za celou dobu nebyl jediný problém.

Odpověď
Markéta | 7.7.2021 05:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: repelent pro deti
Já mám dětem v plánu koupit ten B-komplex proti hmyzu, co se užívá vnitřně, tak jsem na jeho účinek zvědavá.

Odpověď
Alex | 4.8.2021 23:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: repelent pro deti
Jak se to osvědčilo ? Zkusila bych ho taky koupit, aby nebyly tak doštípaní. Sice mám tady ten gel www.rpshop.cz/moskyto-gel po kterém je štípance tolik nesvědí, ale i tak bych byla radši kdyby nebyly poštípaní vůbec :)

Odpověď
Markéta | 5.8.2021 21:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: repelent pro deti
Vždycky když jsem ho dětem dala, tak byly bez štípanců, takže za mě palec hore. Rosenpharma má fakt výborné věci !

Odpověď
Rýša | 4.9.2021 18:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: repelent pro deti
Funguje i proti klíšťatům ? Chodíme často do lesa, zatím teda žádné zapité neměly, ale na oblečení ano :(

Odpověď
Petřinka99 | 30.9.2021 23:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
Samozřejmě všechny tyto rady a tipy jsou moc fajn, ale co třeba někdy dát do google očkování Praha a zkusit své dítě očkovat proti klíšťatům nebo ostatním takovýmto nemocem? My to třeba dělali zde - www.ockovani-zahranici.cz a nelitujeme toho. A vy všichni, kdo jste proti, byste se měli trochu zamyslet, než bude až moc pozdě :)

Odpověď
Klaudie | 31.7.2022 10:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
repelent pro deti
I když na chatě používáme repelent, tak se nám to ne vždy vyhne a musím kousance a štípance od hmyzu řešit. Byla u nás i kamarádka, která používala na štípance a kousance https://www.octenisept.cz/octenisept-kozni-sprej/ Když jsem to u ní viděla, tak jsem si sprej taky objednala a je to o hodně lepší.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné