Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Liposukce

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  OtLQ   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Liposukce - diskuze na toto téma
Ahoj všichni..ráda bych šla na liposukci a rozhoduji se kam. Co říkáte na tuto kliniku? https://www.aesthevita.cz/ Máte za sebou liposukci tady?


Novotná | 12.2.2019 20:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Liposukce
Dobrý den, vloni sem tu byla na zvětšení prsou u pana Pilky.Osobně mám velmi dobrou zkušenost..Velmi pěkná klinika, skvělý přístup..a prsa mi chválí manžel ještě teď :D

Odpověď
Aneta | 18.2.2019 20:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Liposukce
Na klinice jsem byla, a musím říct taky že se mi moc líbila.Hlavně ale jsem spokojená s plastickým chirurgem zde.To opravdu hodně, můžu jenom doporučit

Odpověď
Martina | 21.2.2019 10:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Liposukce
Dobrý den, také uvažuji nad plastikou.Konzultace tady na té klinice je zdarma?

Odpověď
Aneta | 25.2.2019 20:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Liposukce
Jo je zdarma, platí se až za zákrok na této klinice

Odpověď
Natka | 26.2.2019 22:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Liposukce
A jak v Brně s plastikou. S tímto plastikem má někdo zkušenost? plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Odpověď
Padalíková | 2.3.2019 21:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Liposukce
U plastika sem byla jednou,ale zkušenost perfektní.Byl moc ochotný,lidský..vše mi vysvětlil nic nenutil..a se svým poprsím po plastice u něj sem taky o 100% spokojenější

Odpověď
Livka | 1.3.2019 00:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Liposukce
Mám za sebou liposukci na v Aesthevita a sem taky spokojená. Krásná klinika,moc se mi líbila. A hlavně to jednání to bylo opravdu profesionální a příjemné od všech

Odpověď
Gbelcová | 3.3.2019 21:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Liposukce
Livko kde jste si liposukci nechala dělat.. a je to hodně velký rozdíl po tomto zákroku? Také nad tím přemýšlím že bych si na liposukci zašla..

Odpověď
Anna Cikova C. | 27.5.2019 12:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Liposukce
Dobrý den, přibrala jsem skoro 20 kg a potřebuji zhubnout, nechci jit hned na liposukci, potřebuji poradit s jídelníčkem a pohybem, poradíte?

Odpověď
Sandra | 10.8.2019 13:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Liposukce
Když jsem se rozhodovla, jestli na liposukci jít nebo ne, bála jsem se hodně bolesti, tak jsem se zajímala o co nejšetrnější možnosti. Na klinice, kde jsem byla mají vícero druhů a byla jsem na šetrnější, ale stejně účinné liposukci, je s voním paprskem a díky tomu je šetrnější a míň bolestivá.

Odpověď
Vlaďka | 17.8.2019 13:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Liposukce
Můžu se zeptat, v čem je ta liposukce, na které jsi byla ty, jiná? A kde jsi prosím na ni byla?

Odpověď
Sandra | 28.8.2019 16:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Liposukce
Byla jsem přesně na tomto zákroku https://www.perfectclinic.cz/water-jet-liposukce/

Odpověď
Vlaďka | 29.8.2019 20:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Liposukce
To vypadá oprvdu šetrněji. A můžu se zeptat, jaké to bylo po zákroku? Nějaká omezení? a proč jsi se rozhodla zrovna pro tuhle kliniku?

Odpověď
Sandra | 31.8.2019 15:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Liposukce
Klinika má totiž velmi kladné ohlasy a reference. Co se týká po liposukci, omezení nějaké je, ale je v pohodě. Nosíš asi měsíc speciální prádlo, asi po 3dnech jsem šla do práce, cvičit ale doporučují až tak po 3 týdnech...a mezitím si části masíruješ, to tě poučí a jdeš na vyndání stehů.

Odpověď
Vlaďka | 1.9.2019 11:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Liposukce
Schválně jsem si vyhledala recenze na Perfect Clinic a nestíhám čučet, samé velmi kladné. Pomohlo mi to se rozhodnout a také je kontaktuju na konzultaci, co by se pro mě nejvíce hodilo. Díky za doporučení a informace

Odpověď
Vlasta | 19.10.2021 18:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Liposukce
Pořád přemýšlím, zda si liposukci nechat udělat či ne. Je to řešení i z dlouhodobého hlediska?

Odpověď
Petra | 20.10.2021 23:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Liposukce
Zcela určitě je to řešení i z dlouhodobého hlediska. Já jsem osobně strašně ráda, že jsem na ni šla, protože konečně vypadám tak, jak jsem vždy chtěla.

Odpověď
Vlasta | 22.10.2021 22:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Liposukce
Opravdu? Tak to už mi asi nezbývá nic jiného, než si v Praze najít kam bych na ni šla, akorát teda nevím, jak to budu vybírat.

Odpověď
Petra | 24.10.2021 23:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Liposukce
Jestli teda mohu radit, tak já jsem byla opravdu spokojená u https://www.studiomone.cz/

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné