Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Srdeční činnost

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  KPqEc   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Srdeční činnost - diskuze na toto téma
Dobrý den, zajímám se o správnou činnost srdce, máme v rodině vysoký výskyt infarktů, tak by mne zajímalo, co je vhodné pro podporu našeho srdíčka?


Karel | 4.4.2019 12:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Srdeční činnost
Podle mě je nejlepší na tohle se ptát doktora já jsem u něho byl, protože mám stejný problém, a ten mi doporučil co je vhodné na správnou funkci srdce.

Odpověď
Eva | 5.4.2019 14:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Srdeční činnost
A co tedy přesně doktor doporučil? a to jste byl u kardiologa?

Odpověď
Karel | 8.4.2019 19:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Srdeční činnost
Ano byl jsem u kardiologa, doporučil mi Otrhomol Cardio, prodávají ho v každé větší lékárně https://www.benu.cz/orthomol-cardio-30-dennich-davek?aw=1&gclid=Cj0KCQjw4qvlBRDiARIsAHme6ovEp7Az5OIlO8GLnzc6euhEe_RapiizABffh5FTzonMMPwaQ6OKQWMaAiOtEALw_w…

Odpověď
Patrik | 30.1.2023 20:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Srdeční činnost
Já si musím na radu doktorky hlídat tlak, protože beru léky a neměl bych se fyzicky přetěžovat. Proto jsem si koupil chytré hodinky https://www.armodd.cz/armodd-silentwatch-5-pro-stribrna-s-kovovym-reminkem-silikonovy-reminek/ , které mi dokáží hlídat tlak. Mám tak pořád přehled a podle toho mohu řídit svoji fyzickou aktivitu.

Odpověď
Karla | 24.11.2022 22:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Srdeční činnost
Jakým způsobem nejlépe předcházet infarktu? Dlouho už bojuji s vysokým tlakem a popravdě se mi to teda úplně moc nedaří...

Odpověď
Mirka | 27.11.2022 09:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Srdeční činnost
Také jsem dlouho bojovala s vysokým krevním tlakem a popravdě jsem moc nevěděla co s tím. Až jsem pak našla doplněk stravy, který dokáže při pravidelném užívání čistit cévy od mrtvého tkaniva a krevních sraženin. Díky tomu se pak vlastně tlak začne snižovat.

Odpověď
Karla | 27.11.2022 23:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Srdeční činnost
Za jak dlouho jste si všimla, že se vám tlak teda snižuje?

Odpověď
Mirka | 29.11.2022 23:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Srdeční činnost
Už po měsíci a musím říct, že jsem z toho měla teda opravdu radost. Můžete to ostatně sama vyzkoušet https://www.enerex-vitaminy.cz/serrapeptaza/10-serrapeptaza-120-000-u-6015-kps-628557400601.html

Odpověď
Žaneta | 8.3.2023 21:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Srdeční činnost
Z hlediska tady těch všech rizik bych si chtěla vyřídit životní pojištěni pro všechny případy. Můžete mi někdo poradit, u které pojišťovny? Se kterou pojišťovnou do toho jít?

Odpověď
Katka | 12.3.2023 08:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Srdeční činnost
Pokud hledáte pojištění výhodně, tak já můžu doporučit se podívat na online srovnávač pojištění, kde najdete kompletní porovnání pojištění během pár kliknutí. Pojištění si pak můžete taky vlastně hned online sjednat. Celé to tak vyřídíte z domu, takže nemusíte nikam jezdit nebo chodit. Místo podpisu pak slouží zaplacení pojištění přes účet.

Odpověď
Žaneta | 14.3.2023 00:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Srdeční činnost
To by mě teda celkem zajímalo, jak to teda funguje. Jaký ten srovnávač pojištění mi teda doporučíte prosím?

Odpověď
Katka | 16.3.2023 21:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Srdeční činnost
Doporučím srovnávač pojištění https://www.klik.cz/ , kde si pojištění porovnáte rychle a hlavně výhodně. Sjednat se pak dá online nebo i po telefonu. Dá se tak fakt dost ušetřit.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné