Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Kojení po císaři

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  pcdNR   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Kojení po císaři - diskuze na toto téma
Holy prosím nevíte, když půjdu na porod císařem, tak jestli mohu potom kojit? když budu brát analgetika?


Klára | 17.5.2019 18:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kojení po císaři
Také jsem chtěl hned začít kojit, tak jsem si zaplatila za pumpička, která vedla analgetika přímo do rány, takže se do mléka nic nedostalo.

Odpověď
Martina | 20.5.2019 19:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kojení po císaři
Zaplatila jste si pumpičku? kolik jste za ni zaplatila?

Odpověď
Klára | 23.5.2019 09:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kojení po císaři
Ano musela jsem jít před operací do lékárny, kde jsme ji za 4 tisíce korun objednala, a pumpička mi přišla další den do lékárny, kde jsem na operaci šla, opravdu doporučuji, necítila jsem díky ní žádnou bolest.

Odpověď
Krystína Vokova | 31.5.2019 14:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kojení po císaři
Za mně už ne. Příjde mě, že to není úplně správné a ke zdraví dětí to nepřispěje. Začala jsem po osmi měsících s umelým lékem a nakupovala jsem si přímo na www.sunar.cz.

Odpověď
Krystína Vokova | 31.5.2019 14:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kojení po císaři
Dobrý den, mám stejný problém. Jsem bez mléka a malá ma tři měsíce. Začala jsem používat kupované mléko, má dostatek všeho a vitamínků. Určitě to doporučuju. Nakoupíte všude

Odpověď
Chytilová | 2.6.2019 10:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kojení po císaři
Ahoj, nevím jestli se to sem úplně hodí...ale chtěla bych nechat udělat test otcovství. Nedávno mi mamka oznámila že možná nejsem dcera svého otce tak sme se rozhodli že se necháme otestovat...Našla jsem si za dobrou cenu domácí test v DNA center, máte zkušenost stímto jakoukoliv?

Odpověď
Irena Kolova | 4.6.2019 14:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kojení po císaři
Ahoj maminky, bohužel nemůžu mít mléko a nebudu moct dítě a ni nakojit. Jsem z toho špatná, ale kamarádka mě podržela. Zrovna se rozmýšlíme, jaké mléko zvolit. Mám doporučení na www.sunar.cz, je celkem dobré, že mají všechny produkty na eshopu, nakupujete tam taky?

Odpověď
Věra | 20.6.2019 20:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kojení po císaři
Dobrý den, takto jsem testovala domácím testíkem syna a přítele. Také se mi křížili bohužel dva v době početí. Je to super, objednávala sem si sadu také v Dna center

Odpověď
Pospíšilová | 1.7.2019 19:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kojení po císaři
Testy otcovství jsem také objednávala tady www.dnacenter.cz zkušenost výborná a hlavně sem měla i rychle výsledky

Odpověď
Věra | 4.7.2019 09:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kojení po císaři
To ano, výsledky nám přišli taky docela rychle a i ta cena se mi zdá být skvělá. Dívala jsem se kolik to stojí jinde a tady super a navíc je to pohodlné když je možnost udělat si odběry vlastně skoro kdekoliv

Odpověď
Jitka | 12.7.2019 16:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kojení po císaři
Holky prosím, máte některá zkušenosti, které vitamíny jsou vhodné užívat v těhu?

Odpověď
Lenka | 17.7.2019 19:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Kojení po císaři
Když jsem otěhotněla, tak jsem šla k doktorce, která mi hned poradila, jaké vitamíny jsou vhodné pro těhotné, a kojící maminky.

Odpověď
Jitka | 20.7.2019 19:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Kojení po císaři
Jakože existují přímo vitamíny pro těhotné a kojící matky? kde je prodávají? mají to normálně v lékárně?

Odpověď
Lenka | 21.7.2019 21:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kojení po císaři
Doporučila mi kombinaci vitamínů pro těhotné a kojící maminky https://www.lekarna.cz/ogestan-matka-a-dite-cps-30/#vice-informaci, obsahují vitamíny D,E jód a kyselinu listoovu, ve vyváženém množství, jaké těhotné tělo potřebuje.

Odpověď
Hladká | 20.7.2019 22:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kojení po císaři
Za mne s DDC dna centrem jsem také spokojená. Můžu jenom doporučit

Odpověď
Žaneta | 27.7.2019 21:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kojení po císaři
Hladká: Jaký test jste si tu konkrétně nechala dělat??

Odpověď
Radka | 10.10.2021 19:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kojení po císaři
Ahoj, berete v průběhu kojení nějaké vitamíny na podporu nebo to necháváte čistě na přírodě?

Odpověď
Petra | 18.10.2021 13:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kojení po císaři
Já jsem chvilku před porodem začala pít čaj pro kojící maminky, který podporuje laktaci a podporuje tělo ke správnému tvoření mléka. Celkově potom zmírňuje i případné koliky u miminka a je pravda, že syn na to vůbec netrpí. U kamarádky ten její měl opravdu hrozné bolesti bříška.

Odpověď
Radka | 20.10.2021 17:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Kojení po císaři
Kde ten čaj nebo jaký přesně jste kupovala? Určitě bych se na něj podívala...

Odpověď
Petra | 22.10.2021 13:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Kojení po císaři
Objednávala jsem si ho z obchodu litlolo, kde prodávají kvalitní přírodní zboží https://www.litlolo.cz/caj-pro-kojici-maminky-30-gr-e101551.htm Po objednání ho mám vždy rychle doma a není ani drahý. Beru u nich i kvalitní kosmetiku.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné