Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Vitaminy pro těhotné

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  HnfXB   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Vitaminy pro těhotné - diskuze na toto téma
Ahoj holky, jaké jste braly vitaminy v těhotenství. Chtěla bych pro svoje miminko to nejlepší.


Sandra | 17.6.2019 20:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Brala jsem tyhle www.femibion.com/cz_CZ/home.html Doporučoval mi je doktor a i paní v lékárně. Mají upravenou kyselinu listovou. Pro miminko lépe využitelnou.

Odpověď
Zuzka | 20.6.2019 11:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Taky jsem brala u obou dětí Femibion. Ani mě nenapadlo si kupovat něco jiného.

Odpověď
Andrejka | 8.12.2020 18:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vitaminy pro těhotné
Já teď moměntálně bojuju s tvrdnutím břicha a není to teda nic příjemného. Doktor mi poradil magnézium, ale nerada bych do sebe cpala nějaké pilulky tady v tom stavu :(

Odpověď
ALena | 15.12.2020 21:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vitaminy pro těhotné
No tak rozhodně bych nepokoušela. To magnézium je určené přímo tady na tento problém a nejen na to. Je super na imunitu, svalové křeče a další věc. A prodávají se i nápoje, není to jenom v pilulkách. Podívej se na stránky dar z přírody, tam mají magnézium, ze kterého si uděláš nápoj. Mají hodně příchutí, taky s ním mám zkušenost.

Odpověď
Andrejka | 21.12.2020 21:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vitaminy pro těhotné
Nový eshop to není, mají osvědčené doplňky a ano pomohlo. Na tvrdnutí břicha ti pomůže jedině magnézium ;) tohle je ono https://darzprirody.cz/mineraly/627-magnesium-calm-300g-sladky-citron-875534002628.html

Odpověď
Sandra | 21.12.2020 11:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vitaminy pro těhotné
To je nějaký nový eshop ? Opravdu ti to pomohlo ?

Odpověď
Tereza V. | 22.6.2019 21:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Ahoj, také tak. Mají je rozdělené podle trimestrů a každé obsahují látky navíc důležité pro dané období. Doporučuji.

Odpověď
Marta | 23.6.2019 20:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Jak píšou holky, taky doporučuji vitaminy Femibion.

Odpověď
Amelie | 9.7.2019 13:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Dobrý den, já teď užívám tento doplněk stravy pro těhotné https://ogestan.drmax.cz/?gclid=EAIaIQobChMInN2XmdSn4wIVY7HtCh31BAk9EAAYASAAEgIEbfD_BwE. Užívání je velice snadné, jedna tobolka ráno před jídlem. A obsahuje jen ty důležité vitamíny, které jsou v tomto období potřeba.

Odpověď
Radka | 18.8.2019 20:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Holky, a braly jste femibion už když jste se začaly snažit o miminko, nebo až jste byly těhotné?

Odpověď
Ivana | 22.8.2019 19:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vitaminy pro těhotné
Mrkni na www.femibion.com/cz_CZ/materstvi.html mají to tam moc hezky popsaný. Já ho brala i při kojení.

Odpověď
Wiky | 23.8.2019 15:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vitaminy pro těhotné
Já jsem brala vitaminy i při kojení. Radil mi to i doktor.

Odpověď
Bara M. | 23.8.2019 13:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Ahoooj, doporučuji pořád bylinné čaje!!

Odpověď
Pepina F. | 27.8.2019 13:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Dobrý den, já jsem si našla houby reishi a další maca vitamíny, co vy?

Odpověď
Lenka | 28.8.2019 23:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
S přítelem se snažíme chvíli ale dneska nás zaujalo toto video https://www.youtube.com/watch?v=0FOkOloUJTk berete nějaký doplněk z otěhotnět.cz?

Odpověď
Klára | 3.9.2019 23:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vitaminy pro těhotné
Leni já můžu otěhotnět doporučit, se vším co jsem tu objednala sem moc spokojená

Odpověď
Sarinka Jikova J. | 9.9.2019 12:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Dobrý den, čekám miminko a hledám vhodné vitamíny i v těhu, neznáte? A co říkáte na svet-zdravi.cz, nevíte jestli třeba i tam bych nenašla?Sarinka Jikova J.

Odpověď
Alžběta | 10.9.2019 14:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Zdravím maminky, brali jste už nějaké vitamíny v období plánování miminka? Popřípadě s jakými máte dobré zkušenosti? děkuji :-D

Odpověď
Jana | 13.9.2019 15:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vitaminy pro těhotné
Bětko, já jsem brala Superfolin 1 a teď už beru 2 :-)

Odpověď
Alžběta | 19.9.2019 12:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vitaminy pro těhotné
A co to je za vitamíny?

Odpověď
Jana | 23.9.2019 10:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Vitaminy pro těhotné
POdívej se tady ať si o tom můžeš přečíst více informací, mají tam i jiné vitamíny https://www.chytre-miminko.cz/produkty/

Odpověď
Natalka G. | 18.9.2019 12:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Dobrý den, chci se prosím zeptat. Můžu v těhotenství užívat doplňky stravy? Našla jsem si na svet-zdravi.cz a nevím zda je mohu jíst.

Odpověď
Anna Bokova B. | 9.10.2019 12:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Dobrý den, můžou se užívat vitamíny v těhotenstvi na hubnutí nebo je to velice nebezpečné?

Odpověď
Gabča | 20.10.2019 21:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vitaminy pro těhotné
V těhotenství se mají brát pouze doplňky, které jsou k tomu určené. Je to kyselina listová a další vitamíny .. Když půjdeš do lékárny a poptáš se, tak ti určitě něco doporučí. Mně magistra dala superfolin takže beru ten a budu ho brát do té doby než porodím.

Odpověď
Silva | 29.10.2019 15:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vitaminy pro těhotné
Během těhotenství se bere ten superfolin 2 a před otěhotněním ta 1 ?

Odpověď
Gabča | 3.11.2019 20:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Vitaminy pro těhotné
Přesně jak píšeš a pokud by tě zajímalo víc informací, tak se mrkni přímo na jejich stránky, mají to tam hezky a srozumitelně popsané www.chytre-miminko.cz

Odpověď
Anna K. | 15.10.2019 12:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Dobrý den, já jsem před nedávnem začala s https://www.otehotnet.cz/e-shop/akce-a-slevy/adiel-kotvicnik-caj-trojbaleni-3x15-sacku/.

Odpověď
Nina J. | 26.11.2019 12:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné

Odpověď
Hanka | 4.12.2019 20:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Super jsou ty doplňky, které obsahují jak kyselinu listovou, tak i další vitamíny. Četla jsem pěkné hodnocení na Superfolin od Chytré miminko.

Odpověď
Vanda | 5.12.2019 07:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Taky by mě prosím zajimalo to rozdělení Superfolinu. Jaký typ a kdy se bere?

Odpověď
Jarka | 5.12.2019 16:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vitaminy pro těhotné
Všechno máš moc hezky popsané přímo na jejich stránkách kdy se co bere :) www.chytre-miminko.cz

Odpověď
Linda | 5.12.2019 20:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vitaminy pro těhotné
V těhotenství se mají brát pouze doplňky, které jsou k tomu určené. Je to kyselina listová a další vitamíny .. Když půjdeš do lékárny a poptáš se, tak ti určitě něco doporučí. Mně magistra dala superfolin takže beru ten a budu ho brát do té doby než porodím.

Odpověď
Jarka | 5.12.2019 22:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Vitaminy pro těhotné
Já jsem se pro jistotu radila přímo s gynekologem :)

Odpověď
Katka | 12.2.2020 00:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Ahoj holky které jste už nachystané na miminko, vybírám zrovna chůvičku, která bude opravdu spolehlivá. Máme docela velkou zahradu, tak bych potřebovala chůvičku s co nejlepší kamerou co se týče dosahu.

Odpověď
Tereza | 15.2.2020 15:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vitaminy pro těhotné
Jestli chceš opravdu dobrou chůvičku, tak doporučuji vybírat takovou, která má i obrazovku, ono to opravdu ušetří hodně kroků, když se můžeš okamžitě podívat co se děje.

Odpověď
Katka | 20.2.2020 09:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vitaminy pro těhotné
Vy máte takovou chůvičku? Máte s ní osobní zkušenost? s konkrétním typem, který mi můžete doporučit?

Odpověď
Tereza | 21.2.2020 18:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Vitaminy pro těhotné
Ano mám, kupovala jsem si ji na radu kamarádky z eshopu, kde se prodává hlavně špionážní technika https://www.1obchod.com/products/digitalni-baby-monitor-2-4-nocni-videni/

Odpověď
Eva Nováková | 14.2.2020 09:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Ahojky, Ja sem brala vzdy ostropestrec, doporucila mi to moje doktorka. Brala sem ho asi 6 mesicu, mela sem bohuzel pote poporodní komplikace.

Odpověď
Eva Nováková | 14.2.2020 09:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Ahojky, Ja sem brala vzdy ostropestrec, doporucila mi to moje doktorka. Brala sem ho asi 6 mesicu, mela sem bohuzel pote poporodní komplikace.

Odpověď
Klarka F. | 24.3.2020 22:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Dobrý večer, já jsem začala užívat ostropestřec a také vitamínyy na posílení obranyschopnosti https://www.benu.cz/swiss-naturevia-ostropestrec-forte-cps-60.

Odpověď
KlarinkaH H. | 28.9.2020 19:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Dobrý večer, je možné užívat i tyto vitamíny v těhu https/www.naturevia.cz/e-shop/imunita-a-energie/vitamin-d3-efekt-1000i-u/.??

Odpověď
IlonkaJ F. | 19.10.2020 21:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Dobrý večer, máte zkušenosti s tabletkami - brusinky, trápí mě močový měchýř, ale jsem v šestém měsíci.

Odpověď
Terka | 14.12.2021 20:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitaminy pro těhotné
Ahoj. Nevím jestli to ještě někomu pomůže, ale třeba ano. Před časem jsem taky sháněla nějaké vitamíny pro těhotné. Ne teda pro sebe, ale pro jednu kamarádku. No a nakonec se mi podařilo narazit na tuto stránku - https://www.zivotavyziva.cz/vitaminy-pro-tehotne/ Mají tam přímo porovnání, které jsou v čem dobré. Právě podle toho jsem nakonec vybrala.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné