Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Úprava prsou plastika

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  tKTSv   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Úprava prsou plastika - diskuze na toto téma
Holky nenechala jste si některá nechat dělat nová prsa? můžete mi říct, co to tak obnáší? jak moc to může po plastice bolet? a jestli bych to vydržela i bez prášků od bolesti?


Lucie | 2.7.2019 18:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Úprava prsou plastika
Já jsem měla strach, aby mne nic nebolelo, tak jsem si na radu doktorky před operací objednala pumpičku, která mi pumpovala analgetikum přes rozdvojený katetr přímo do ran, díky tomu se to pěkně hojilo, a vůbec to nebolelo.

Odpověď
Katka | 4.7.2019 09:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Úprava prsou plastika
Objednala jste si pumpičku? a kde jste si ji objednala? kolik to tak stojí?

Odpověď
Lucie | 6.7.2019 12:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Úprava prsou plastika
Ano objednala jsem si ji před operací v lékárně, zaplatila jsem za ni 4 tisíce korun, stačí se zeptat ve vaší lékárně, tam Vám ohledně toho určitě poradí.

Odpověď
Bony | 31.7.2019 20:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Úprava prsou plastika
Ženy jestli máte v plánu nechat si upravit prsa tak já mám moc dobrou zkušenost s Pilkou v Praze https://www.aesthevita.cz/

Odpověď
Linda | 12.8.2019 21:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Úprava prsou plastika
Můžu se optat na jakém zákroku jste s prsama byla? Chtěla bych si nechat zvětšit ale váhám nad tím kterou metodu zvětšení bych zvolila..

Odpověď
Bony | 18.8.2019 21:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Úprava prsou plastika
Nechala sem si udělat augmentaci, ale plastik mi na konzultaci popsal na moje přání i zvětšení bez implantátů, taky sem nevěděla do čeho jít a konzultace mi v rozhodování moc pomohla.Především pan doktor byl velice ochotný mi vše důkladně vysvětlit,za což jsem moc ráda

Odpověď
Klára | 20.8.2019 11:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Úprava prsou plastika
Děkuji za doporučení na pana doktora Pilku. Zaujalo mě jak má každý zákrok na stránkách rozepsaný, jsem nadšená ze stránek a klinika mne také zaujala

Odpověď
Ilona | 23.8.2019 21:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Aesthevita
Zkušenost s klinikou mám taky, a sem ráda že jsou na stránkách i fotografie před a po protože pro mě je to super že vidím jak velký rozdíl může být na vlastní oči ještě než zákrok podstoupím

Odpověď
Katka | 26.8.2019 22:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Úprava prsou plastika
Všechny plastické zákroky na aesthevita.cz dělá ten Pilka?

Odpověď
Karla | 13.2.2020 13:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Úprava prsou plastika
Jaké jsou Vaše zkušenosti s implantáty v poměru času? nemáte některá nějaké problémy? Doporučíte mi, kam zajít když si chci nechat vytvarovat dekolt?

Odpověď
Martina | 17.2.2020 10:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Úprava prsou plastika
Já jsem musela na kliniku do Liberce, kde používají kvalitní implantáty, které jsou schváleny i v Americe, kde mají mnohem přísnější pravidla než u nás. Musela jsem tam proto, že mám hodně malý hrudník, a tam jsou připraveni i na tento typ zákroku.

Odpověď
Karla | 20.2.2020 19:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Úprava prsou plastika
O tom jsem už hodně četla, že některé holky, které mají menší hrudník, tak mají problémy s okraji implantátů, a potom to nevypadá úplně dobře. Kde je v Liberci ta klinika?

Odpověď
Martina | 23.2.2020 16:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Úprava prsou plastika
Podívejte se přímo na stránky kliniky, kde najdete i adresu https://www.perfectclinic.cz/plastika-zvetseni-prsou/, mají totiž pobočku i v Brně a Praze. Díky kvalitě implantátů také hrozí mnohem menší riziko komplikací.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné