Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Rýma z klimatizace

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  EsHDv   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Rýma z klimatizace - diskuze na toto téma
Ahoj holky, trpím na časté ucpání nosu z klimatizace nebo přechodu z horka do chladné místnosti. Nosní kapky jdou používat jen pár dnů, pak prý vzniká zavislost. Je tu někdo s podobnou zkušeností? Jak to řešíte? Děkuji za rady a tipy.


Adela | 20.7.2019 14:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rýma z klimatizace
Dobrý den, já bych vyzkoušela tuto mořskou vodu https://www.sterimar.cz/sterimar-na-ucpany-nos. A když už nebudete mít ucpaný nos tak bych si stříkala Stérimar pro nosní hygienu jako prevenci proti rýmě.

Odpověď
Eva | 16.9.2019 12:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Rýma z klimatizace
Mám stejně dobrou zkušenost, zabírá nám hned a hlavně nemá divnou chuť. Mě obyčejné kapky z lékáren nedělají dobře a hlavně obsahují složky, kvůli kterým je nemůžeš používat pravidelně...

Odpověď
Aneta | 19.9.2019 18:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Rýma z klimatizace
Který z nich je nejlepší pro děti?

Odpověď
Eva | 22.9.2019 11:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Rýma z klimatizace
Pro děti kupuju ten Bebe https://www.sterimar.cz/sterimar-bebe-na-ucpany-nos má trochu jinačí aplikátor.

Odpověď
Aneta | 26.9.2019 13:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Rýma z klimatizace
Moc děkuji za dobré doporučení

Odpověď
Eva | 16.12.2019 14:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Rýma z klimatizace
Nemáš za co, snad vám taky dobře pomůže.

Odpověď
Jana | 22.7.2019 14:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rýma z klimatizace
já používám olejové přírodní kapky, zvlhčí nos na dlouhou dobu. A pomáhají i rýmě předcházet...

Odpověď
Petra | 25.7.2019 14:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Rýma z klimatizace
Dala by jsi mi prosím název kapek? Mrkla bych na ně, popřípadě i vyzkoušela :)

Odpověď
Jana | 30.7.2019 19:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Rýma z klimatizace
Mají buď kapky nebo sprej https://www.rpshop.cz/pinio-nasal?keyword=pini a supr je i ta mast

Odpověď
Petra | 31.7.2019 10:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Rýma z klimatizace
Děkuji, vyzkouším,protože spš jsem pro přírodní věci než chemii a kapky se mi složením líbí.

Odpověď
Markéta | 5.12.2019 10:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rýma z klimatizace
Trpím na zánět nosohltanu a díky mořské vodě se tomu dá předejít.

Odpověď
Monika | 12.12.2019 15:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Rýma z klimatizace
Jak jsi používala? denně kolikrát tak..?

Odpověď
Markéta | 16.12.2019 15:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Rýma z klimatizace
POdle potřeby, není to nijak omezení. Jsou to čistě přírodní kapky, takže žádná omezení

Odpověď
Petra | 28.6.2020 23:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rýma z klimatizace
Ahoj. Ono s tou klimatizací je dobré si dávat pozor a hlavně to s klimatizováním nepřehánět. Sama jsem se o tom měla možnost přesvědčit minulý rok, když jsme si domů pořídili klimatizaci od https://www.m-klima.cz/ S klimatizováním jsme to tak přeháněli, že jsme z toho všichni doma byli nemocní. Nic příjemného to nebylo. Teď už ji využíváme tak, aby jen lehce ochlazovala vzduch a je to výrazně lepší.

Odpověď
Saša | 8.7.2020 13:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rýma z klimatizace
Ahoj, přikláněla bych se k pravidelnému používání mořské vody. Může se používat pořád, protože je přírodní a krásně nos vydezinfikuje. Já ji používám přes zimu pořád i jako prevenci :-) . A taky si dej pozor na klimatizaci. Jestli ji doma hodně používáte a máte ji nastavenou na málo stupňů, pak se není čemu divit, že jsi často nastydlá. My máme klimatizaci od loňského jara a naštěstí bez problému. Hledali jsme nějaké výkonné klimatizace do bytu Hradec Králové a nakonec jsme si ji vybrali z www.recu-clim.cz/klimatizace-hradec-kralove . Nastavujeme ji jen o pár stupňů míň, než máme v bytě a i tak je to hodně znát :-) .

Odpověď
Marika | 25.11.2022 19:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rýma z klimatizace
Měla jsem podobný problém, ale nemělo to žádnou souvislost s klimatizací. Pořídila jsem si jí na internetových stránkách https://www.shop-klimatizace.cz/klimatizace-s-montazi/, kde mi nabídli klimatizaci s montáží zdarma. Měla jsem stále rýmu, a tak jsem se objednala na alergologii, kde mi lékařka naordinovala sprej do nosu, který mi zabral. Takže se zjistilo, že mám alergii na plísně, které jsou venku a klimatizace mě naopak chrání.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné