Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Antidepresiva a otěhotnění

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  AfRTJ   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Antidepresiva a otěhotnění - diskuze na toto téma
Ahoj holky, chystáme se s přítelem na dítě, a já jsem začala přemýšlet, jak to udělám, protože často beru antidepresiva, jinak bych se pořádně nevyspala, a nemohl fungovat, máte s tím prosím některá zkušenosti?


Daniela | 7.9.2019 18:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Antidepresiva a otěhotnění
Doporučovala bych návštěvu doktorky, já jsem za ní s tím byla, a ta mi doporučila prášky, které jsou na přírodní bázi, a fungují obdobně.

Odpověď
Lenka | 9.9.2019 18:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Antidepresiva a otěhotnění
Doporučila Vám tedy prášky, které nevadí ani těhotné?

Odpověď
Soňa | 10.9.2019 08:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Antidepresiva a otěhotnění
Ahoj, mrkni na www.persen.cz. Je na přírodní bázi a mě pomohl na úzkosti. Ale pokud už antidepresiva bereš a chtěla bys přejít na Persen, vždy se musíš domluvit s lékařem, který ti řekne, co a jak.

Odpověď
Daniela | 13.9.2019 10:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Antidepresiva a otěhotnění
Ano persen mi také ta doktorka doporučovala, je to přírodní lék, na kterém si nemůžete vytvořit závislost, jinak pokud přecházíš z antidepresiv, tak určitě konzultovat.

Odpověď
Zlatka | 16.9.2019 20:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Antidepresiva a otěhotnění
Ahoj holky, Persen je vážně dobrý - doporučuji ze své zkušenosti. Ale rozhodně nepřecházet z antidepresiv bez konzultace s lékařem!

Odpověď
Šelingerka | 22.1.2021 22:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Antidepresiva a otěhotnění
Ahoj, jestli ti mohu doporučit nějakou alternativu k antidepresivum, tak určitě vyzkoušej třeba https://www.cibdol.cz/nabidky-cbd ... Jedná se o takové super CBD produkty, které si myslím, že mají opravdu velikou budoucnost ještě před sebou, ale my už můžeme být při tom a zkoušet velice účinné účinky marihuany v "nové" podobě :-) Určo doporučuji

Odpověď
Lenka | 10.3.2021 16:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Antidepresiva a otěhotnění
Kdyby chtěl někdo CBD vyzkoušet v trochu normální podobě, tak já si objednávám CBD květy https://www.cbdcko.cz/cbd-kvety/cbd-konopny-kvet-sweet-skunk/ , které mají perfektní chuť a jsou přírodní.

Odpověď
Lucie | 13.5.2021 09:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Antidepresiva a otěhotnění
Holky brala jsem antidepresiva opravdu dlouho a ze své vlastní zkušenosti říkám, pozor na to. Nemohla jsem pak přestat. Teď už raději když se necítím dobře, sáhnu po přírodní náhradě za antidepresiva a to po kratomu, který používají i borci v posilovnách na povzbuzení a lepší výkonnost https://www.kratomlevne.cz/

Odpověď
Lucie Mráčková | 17.3.2022 19:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Antidepresiva a otěhotnění
Holky můžete mi prosím poradit, jak bojovat s úzkostí? Nechci brát žádná antidepresiva, protože se chceme začít snažit, ale pocity úzkosti občas mám a mm z toho právě strach, jak to budu zvládat...

Odpověď
Patricie | 22.3.2022 23:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Antidepresiva a otěhotnění
Já si celkově myslím, že antidepresiva nejsou nic moc. Ale na druhou stranu také vím, co to je mít stavy úzkosti a deprese. Naštěstí jsem se vždy vyhnula tomu brát antidepresiva a vše se mi daří řešit pomocí přírodních produktů a cítím se fajn.

Odpověď
Lucie Mráčková | 24.3.2022 10:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Antidepresiva a otěhotnění
Pomocí jakých přírodních produktů se vám to daří řešit?

Odpověď
Patricie | 25.3.2022 20:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Antidepresiva a otěhotnění
Nechala jsem si poradit od kamarádky, která se alternativní medicínou zabývá, a ta mi doporučila https://www.cbdsvet.cz/produkt/brahmi-60-kapsli-500mg/ Když to budu hodnotit teď za sebe, tak také mohu doporučit, je to úžasné. Cítím se skvěle a jak jsem již psala, je to daleko lepší, než brát antidepresiva.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné