Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Manželský sex po letech

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  PfJYz   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Manželský sex po letech - diskuze na toto téma
Ahojte, jsme s partnerem už 12 let a nějak nás to přestává spolu bavit - myslím milování... je to takové furt dokola... Máte s tím někdo zkušenost? Čím to vylepšit?


Zdena | 20.10.2019 21:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Manželský sex po letech
Ahoj, 12 let je hezký. My jsme spolu s manželem 15let, ale zpestřovat jsme si to začali teda dříve než po 12-ti :) Záleží, co máte již vyzkoušeno... Nové prádlo vždycky potěší.... Nebo zkusit pouta, paruku, hračky?

Odpověď
Tery | 22.10.2019 18:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Manželský sex po letech
My ještě vyzkoušené nemáme vlastně téměř nic... Tudíž bych měla něco pořídit... Kde koupím paruku a nějakou hračku? Otázkou tedy je, jestli s tím potom zvládu i vyjít na manžela :D

Odpověď
Zdena | 24.10.2019 10:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Manželský sex po letech
Koukni na web ErosStar :) Najdeš tam snad úplně všechno. A ne, že to necháš ležet ve skříni! Dej si sklenku vína a manžela překvap!

Odpověď
Mona | 5.1.2020 17:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Manželský sex po letech
Dělali ste testy otcovství někdy v DDC dna centru?

Odpověď
Adriana | 13.1.2020 11:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Manželský sex po letech
Manžel po mě už několik let vyžaduje anální sex, já jsem to pořád odmítala, ale teď bych mu to už po té době chtěla splnit, chtěla bych se zeptat, jak bych se na to měla připravit?

Odpověď
Petra | 15.1.2020 17:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Manželský sex po letech
Musela jsem se k tomu také trochu přemlouvat, abych do toho šla. Ze svých zkušeností doporučuji koupit lubrikační gel, který se prodává přímo na anální sex, není špatně si to sama předem vyzkoušet, a co tedy opravdu doporučuji, tak je anální sprcha pro dokonalé pročištění před stykem

Odpověď
Adriana | 20.1.2020 14:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Manželský sex po letech
Anální sprcha a lubrikační gel na anální sex? kde jste tohle kupovala?

Odpověď
Petra | 21.1.2020 17:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Manželský sex po letech
Ano anální sprchu koupíte normálně v sexshopu https://e-kondomy.cz/catalogsearch/result/?q=an%C3%A1ln%C3%AD+sprcha, mají tady i lubrikační gel přímo na anální sex. Nikdy bych to nešla kupovat do kamenného sexshopu, ale když to takhle objednáte, tak to přijde opravdu diskrétně zabalené.

Odpověď
Vašek | 25.4.2020 21:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Manželský sex po letech
Zdravím, podělil by se tu někdo o zkušenosti s prášky na erekci? které máte vyzkoušené a používáte je?

Odpověď
Tomáš | 25.4.2020 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Manželský sex po letech
Přiznám se teda, že než jsem narazil na prášky, které opravdu fungují, tak to trvalo docela dlouho. A nechal jsem v tom docela dost peněz. Teď ale mám už vyzkoušené prášky, které používám často.

Odpověď
Vašek | 25.4.2020 22:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Manželský sex po letech
Z toho mám právě strach, že budu objednávat prášky, které ve výsledku nebudou fungovat. Mohl bych se zeptat, které prášky si objednáváte?

Odpověď
Tomáš | 25.4.2020 22:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Manželský sex po letech
Můžu doporučit prášky, které si objednávám já www.supererekce.com/8-viamax . Uvidíte, že budete spokojený. Také jsem tomu nevěřil, ale teď si to bez nich nedokážu představit.

Odpověď
Koníček | 8.5.2020 17:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Manželský sex po letech
Určitě zkusit nějakou erotickou pomůcku. Na trhu je spousta možností www.seximo.cz/eroticke-pomucky/

Odpověď
Věrka | 29.11.2020 20:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Manželský sex po letech
Co byste poradili pro lepší erekci? Muž nějaké zkoušel, ale nic moc, a navíc mu to ani nedělalo dobře celkově. Jaké se vám osvědčily?

Odpověď
mirandr | 30.11.2020 14:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Manželský sex po letech
Kup manželovi https://www.amarex.cz/ a bude mu stát zase jako kdyby mu bylo dvacet ;)

Odpověď
Věrka | 10.12.2020 20:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Manželský sex po letech
Opravdu? A nemá to nějaké vedlejší účinky?

Odpověď
Radka | 11.5.2022 18:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Manželský sex po letech
My jsme to měli stejně a trochu jsem se bála, že nás to dovede až k rozvodu. Jako poslední pomoc jsme vyzkoušeli tantra masáže, a světě div se, bylo po problému. S manželem nám to vlilo novou krev do žil a hned jsme se cítili lépe. Osobně doporučuji tento salón: https://www.diamondmassage.cz/.

Odpověď
Alčaa | 28.11.2022 12:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Manželský sex po letech
My už jsme s manželem spolu bezmála dvacet let a za tu dobu jsem zjistila, že je určitě dobré čas od času zaexperimentovat a zkusit něco nového. Jen tak si váš vztah pořád udrží takovou tu jiskru. Co se třeba chystáme zkusit teď jsou takové ty erotické masáže. Už máme i vybraný salon - https://www.mataharisalon.cz/cs Jen to musíme nějak sesynchronizovat, abychom zrovna oba meli volno, což je těžší než se zdá. :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné