Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  ajhGH   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí? - diskuze na toto téma
Ahoj holky, mám doma žrouta, je mu 5 měs.a kojení prostě nestačí. Na oběd dostává zeleninový příkrm, ale přes den má prostě hlad. Kojím třeba každou hodinu, ale mlíka tolik nemám. Bojujem s tím už od začátku. Můžete mi prosím doporučit nějaké vhodné mlíko, pro částečně kojené mimčo?


Kačka | 11.11.2016 13:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Ahojky, já mám dobré zkušenosti se značkou Humana, žádná zácpa, prdíky ani blinkání. Můžu doporučit.

Odpověď
Vendulka | 25.2.2017 11:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
My jsme toho zkoušeli hodně, malému nejvíce chutná Sunar. Dobře se tráví, příprava je snadná, hezky se rozpouší + má moc dobré složení. Kupuji tento: www.sunar.cz/produkt/sunar-premium-2/

Odpověď
Helena | 11.11.2016 13:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
My sme to měli taky tak, male mlíko nám nestačilo už snad od porodnice. První měsíc jsme s tím hodně bojovaly a trápily se obě, malá nepřibývala, tak nám MUDr.doporučila přikrmovat. Jenže s tím jsme měli hrozně problém. Po Nutrilonu zácpa, Hipp dělal hrudky... potom jsem v DM narazila taky na Humanu, pročetla si některé recenze spokojených maminek a vyzkoušela, je vážně super. Hlavně je hodně podobná mateřskému mléku, takže sem neměla zas až takové výčitky, že malou o něco ochuzuju. A cenově je taky moc přijatelná.

Odpověď
Liliana Prudká | 11.11.2016 13:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
My máme taky s Humanou dobré zkušenosti. Hlavně zasytí a chutná.

Odpověď
Hana Valíková | 11.11.2016 13:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Musíš to vyzkoušet a uvidíš. Každému prckovi sedne něco jiného, ale je pravda, že nám předražený Nutrilon taky vůbec neseděl. Pediatři ho pořád doporučují, ale když se mrkneš na recenze, tak hodně miminkům způsobuje zažívací potíže. My měli Humanu při průjmu, a byla super.

Odpověď
Karolína | 11.11.2016 15:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Jak píšou holky, musíte vyzkoušet, co vám sedne.. my toho taky vyzkoušeli hodně, pak mně kamarádka poradila Humanu, a sedí nám dobře.

Odpověď
Romana253 | 12.12.2016 15:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
My vyzkoušely umělé mléko Humana. Malé chutná a nemá žádné problémy s bolením a zácpou. Navíc mají i rozšířenou řadu speciálních kojeneckých mlék. Zkoušíme i kašičky Humana a jsou výborné, za nás spokojenost :-).

Odpověď
Lučina | 3.1.2017 20:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Holky, chtěla jsem se zeptat, máte někdo zkušenosti s tímto UM na dobrou noc? www.humana.cz/produkt/humana-na-dobrou-noc/ Myslíte, že to opravdu funguje?

Odpověď
Majka | 3.1.2017 20:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
My už pijeme před spaním jenom tohle mlíko. Krásně zasytí a malý po něm krásně spinká. Zkoušeli jsme na večer i kaše, ale ty u nás moc nefungovaly, zato mlíčko Humana na dobrou noc je výborný.

Odpověď
Lučina | 3.1.2017 20:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Děkuji, syn je totiž hrozný jedlík, a klasické UM už mu nestačí a v noci se pořád budí a je schopný každé 2 hodiny vypít 210 ml mlíka. Tak sem si právě říkala, že by sme to vyzkoušeli, jestli opravdu funguje...

Odpověď
Majka | 3.1.2017 20:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
opravdu funguje, teda aspoň na nás 100%. Obsahuje pohanku, po které se krásně spinká a probiotika, po kterých se krásně tráví a nebolí bříško. A vím, že synovi dávám to nejlepší.

Odpověď
Fifi | 3.1.2017 20:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Dobrý den, taky máme s mlékem Humana na dobrou noc dobré zkušenosti. Dcera baští k snídani i jejich kaše a je moc spokojená. Mají opravdu kvalitní produkty a velký výběr.

Odpověď
Jája | 7.2.2017 21:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
My jsme měli Nutrilon, ale malý se po něm nemohl vykakat, potom sme zkusili Sunar premium, ale ten zas strašně pěnil a bolelo ho bříško. Na vaše rady jsme vyzkoušeli Humanu, malému chutná a bříško nebolí. Hlavně tolik nepění a krásně se rozpouští.

Odpověď
Radunka | 7.2.2017 21:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
My mléko Humana vyzkoušeli na průjem a pomohlo suprově. Doporučuji.

Odpověď
Anča | 9.3.2017 22:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Ahoj my používáme UM HUmana již od 4 měsíce jelikož malému nestačilo moje mléko,byl velký jedlík a za mně mohu říct,že je opravdu vyborné,žádné problémy po něm nemáme. Slyšela jsem od hodně maminek jaké mají problémy po různých UM a měla jsem z toho také strach.

Odpověď
Hedvika | 9.3.2017 22:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Byla jsem na tom podobne,malej je tak trosku otesanek.Taky uz davame prikrmy na obed a take jsem kojila,ale nejak mu to nestacilo. Kamaradka mi doporucila UM Humana a jsme s nim fakt spokojeni. Uz nekojim a malej je spokojenej.

Odpověď
Daniela | 21.7.2017 09:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Já jsem po dlouhém váhání koupila Sunar. Protože jsme vyzkoušeli Nutrilon, Bebu, Hipp, ale po všem mi prdelka blinkala a po nutrilonu se nemohla ani vykakat, takže jsem poslechla doktorku a koupila sunar complex. Nevím, jak je to možné, ale malá ani neblinká ani nemá problém s kakáním, takže za mě jednička.

Odpověď
AlenkaD. | 27.9.2018 23:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Ahoj, já našemu malému dávám na doporučení doktorky Sunar a dost nám vyhovuje, i když teda začal trošku rychleji přibírat. Zrovna jsem koukala na leták drogerie Rossmann - https://www.letakomat.cz/rossmann/rossmanek-od-stredy-12-09-2018/ - a mají tam nějaké akce, tak doporučuji prolistovat ;)

Odpověď
Táňa | 15.10.2018 14:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Já bych určitě doporučila Naše mléko. Je z kozího mléka, takže je nejpodobnější mateřskému mléku, je snadno stravitelné a miminka z něj nebolí bříško :-) Navíc má nízký obsah alergizující bílkoviny:-) Takže pokud je žroutovi nestačí tvoje mateřské, tak kozí bude nejvhodnější :-)

Odpověď
Lenka | 20.11.2018 09:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Zkoušela ses rozkojit ? To by taky mohlo pomoct, nezahazovala bych to hnedka.

Odpověď
Alča | 21.11.2018 23:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Míša má pravdu, mně taky stačilo začít víc pít, do toho odsávat abych zvýšila tvorbu mlíka a pít do toho doplněk co podpoří tvorbu laktace a bylo hotovo, žádné umělé mléko jsem kupovat nemusela.

Odpověď
Hanka | 25.1.2019 22:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Nemáte zkušenost i se sunarem ? Jak ho děti snáší ? Čtu různé diskuze a hodně maminek píše, že přešlo na sunar, protože je to sytější mlíčko takže děti uspokojí.

Odpověď
Magda | 27.1.2019 19:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Já jsem měla dcerku hnedka od začátku na sunaru, takže nedokážu porovnat, ale krmila jsem po třech hodinách někdy i déle, takže to u nás fungovalo jak mělo a malá hezky prospívala :)

Odpověď
Hanka | 28.1.2019 21:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
A můžu se zeptat který si dávala jestli complex nebo premium ? Je jedno které budu dítěti dávat nebo to musím aji nějak konzultovat s pediatrem ?

Odpověď
Magda | 30.1.2019 18:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Pokud nebudeš kojit, tak bych prvně zkusila premium a pokud by mu to nesedlo a měl třeba problémy s prdíky, tak bych přešla na complex, který je na tohle určený a je pro děti s citlivějším zažíváním, ale to všechno zjistíš na začátku jestli mu ta strava sedí nebo ne :) můžu ti tady nechat odkaz, kde je o těch příkmech víc www.sunar.cz/kojenecka-mleka

Odpověď
Erika | 18.2.2019 13:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Jsem na tom podobně mám doma malého jedlíka a moje mléko mu nestačí, tak mu budu muset začít dávat umělé, ale mám strach, že když mu dám láhev, tak už mi nebude chtít pít s prsa. Jak jste to řešili vy?

Odpověď
Linda | 18.2.2019 19:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Maminy, od kdy jste tak zařadily kaše a takové ty kapsičky na svačinky ?

Odpověď
Elena | 19.2.2019 10:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Hodně dlouho jsem sbírala informce o různých tipech lahví, které jsou vhodné právě při dokrmování a současné kojení a tak jsem vyzkoušela lahve Tommee tippee, protože savička svým tvarem připomíná prsní bradavku. A je pravda, že malá ji hned přijmula. Pořídila jsme si rovnou sadu, abych jich měla víc . Kouknite na www.tommeetippee.cz

Odpověď
Kika | 24.2.2019 15:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Když se tu bavíme o sunaru, tak nedáváte dětem i ty jejich ovocné kapsičky ? Zajímalo by me proč u těch kapsiček takový cenový skok v porovnání s jinými značkami ?

Odpověď
Linda | 24.2.2019 16:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Musíš se dívat na složení hlavně. V sunárku nejsou použita žádná umělá dochucovadla, kdežto u ostatních značek bohužel ano, proto ta nízká cena, aby ty maminy nalákali aspoň na něco.Když se podíváš na jejich stránky, tak to složení mají normálně dostupné, takže hnedka zjistíš co dítěti dáváš www.sunar.cz/prikrmy-do-rucicky/

Odpověď
Lenka | 1.3.2019 10:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Dobrý den, holky nevíte jestli během kojení můžu brát prášky od bolesti?

Odpověď
Lucie | 3.3.2019 11:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
To určitě ne, cokoliv užijete, tak se dostává do mléka, proč je chcete brát?

Odpověď
Lenka | 5.3.2019 11:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Bohužel jsem si pohmoždila koleno, takže musím na operaci, která je nevyhnutelná...

Odpověď
Marcela | 6.3.2019 11:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Jestli kojíte, tak neberte žádná analgetika, jestli je operace opravdu nevyhnutelná, tak si zajděte do lékárny, kde objednáte pumpičku za 4 tisíce korun, a ta Vám bude po dobu 3 dnů pumpovat analgetikum přímo do rány přes katetr.

Odpověď
Marketa | 25.4.2019 14:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Jaké UM by jste mi doporučili? Malému už moje mléko nestačí, takže hledám nějaké vhodné a hlavně kvalitní. Děkuji

Odpověď
Marketa | 25.4.2019 14:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Jaké UM by jste mi doporučili? Malému už moje mléko nestačí, takže hledám nějaké vhodné a hlavně kvalitní. Děkuji

Odpověď
Lucka | 30.4.2019 12:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Tak každému vyhovuje něco jiného, ale my jsme přecházeli na sunar :-)

Odpověď
Vanda | 27.5.2019 06:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Měli jsme akorát při přechodu na umělé mléko problém s kolikami, ale na to pomohla nová dobrá lahvička NUK a bylo po problému. Má spešl tvar napodobující prso, takže změna pro prcka nebyla tak velká. Navíc má antikolikovou upravu.

Odpověď
Simona | 24.6.2019 16:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Nám doktorka doporučila na dokrm Sunar, malýmu vyhovuje a krásně přibírá. Myslím, že u něj už zůstaneme.

Odpověď
Laura | 26.6.2019 17:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Moje obě dvě děti vyrostly na sunaru. Malej ho pije ještě teď ve 3 letech. Hlavně kvůli vitaminům.

Odpověď
Simona | 28.6.2019 21:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Taky ho mám v plánu dávat co nejdýl.

Odpověď
Irena | 9.7.2019 23:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Nevím jestli vám to ještě pomůže, ale třeba ano. Před časem jsem narazila na tenhle článek https://www.bezvarady.eu/znate-tyto-potraviny-na-podporu-produkce-materskeho-mleka/ kde píší o potravinách, které napomáhají produkci mateřského mléka. Myslím si, že ve vaší situaci by to možná stálo za zkoušku. :)

Odpověď
Luca | 19.7.2019 15:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Ahoj maminky, se kterým UM máte dobrou zkušenost, po kterých vaše děti nebolelo břísko?

Odpověď
Jana | 22.7.2019 11:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Dceři nejvíce vyhovuje sunar, nakonec my jsme také se sestrou vyrostly na sunaru :-)

Odpověď
Luca | 23.7.2019 10:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
No je pravda, že sunar už má nějakou historii a co jsme tak pročítala, tak si ho hodně chválí.

Odpověď
Jana | 25.7.2019 11:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
V roce mi malá začala odmítat prso, tak jsem začala dávat,kupuji ho většinou na mallu https://www.mall.cz/detska-mleka/sunar-complex-3-6-x-600g :-)

Odpověď
Ivanka | 24.3.2020 21:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Já nevím, já jsem nic jiného nezkoumala. Doktorka mi doporučila https://www.sunar.cz/produkt/sunar-expert-ar-comfort/, tak jsem si ho koupila a po alternativách jsem nepátrala. Ostatně ten Sunar je stejně nejlepší, takže jsem ani nechtěla zkoumat cokoli jiného.

Odpověď
KAčka | 7.8.2020 20:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
já jsem třeba zkoušela ještě i odsávat a to mlíko se dělalo víc a víc, nekupovala jsem si odsávačku, jen jsem si ji půjčila n obchodu, protože jsem to chtěla nejdřív vyzkoušet...

Odpověď
Kačka | 23.7.2022 16:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Zdravím maminky, malá má 3 měsíce a tak nějak pořád bojujeme se kojením, mám pocit, že jí to nestačí, tak začínám přemýšlet, že bych jí začala přikrmovat UM. Ale nemám s žádným zkušenost, jaké vyhovovalo Vám?

Odpověď
Petra | 24.7.2022 21:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Asi musíš vyzkoušet, každému vyhovuje něco jiného. Ale dám ti typ na UM s kravským kolostrem, které se nejvíce podobá mateřskému mléku a navíc podporuje imunitu :-)

Odpověď
Kačka | 27.7.2022 21:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
A můžeš mi napsat co je to za mléko? Děkuji :-D

Odpověď
Petra | 20.8.2022 11:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Omlouvám se, že reaguji až teď, ale neměla jsem přístup k internetu. Objednávám přímo tohle UM https://colvia.cz/pro-deti , malá měla problémy i s nadýmáním, ale po tomhle mlíčku ji bříško nebolelo :-D

Odpověď
Kačka | 21.8.2022 22:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Já Ti moc děkuji z odkaz zkusila jsem ho rovnou objednat, tak jsem zvědavá jak bude chutnat :-)

Odpověď
Petra | 28.8.2022 15:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Nemáš zač dej pak vědět jak Vám mlíčko od Colvie chutná :-) Ať se daří!

Odpověď
Irena | 27.11.2022 10:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Já jsem hrozně ráda, že zvládám kojit a nemusím dávat umělé mléko. Opravdu jsem za to hodně ráda. Chtěla bych se zeptat holek co kojíte. Berete nějaké doplňky stravy pro lepší tvorbu mléka?

Odpověď
Aneta | 28.11.2022 00:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Ono to není je pro lepší tvorbu mléka, ale všeobecně tělo těhotenstvím, porodem i kojením prostě dostává zabrat. Proto jsem si našla přírodní cestu a dávám si každý den bylinkový čaj pro kojící maminy, který tělu pomáhá se se vším srovnat.

Odpověď
Irena | 30.11.2022 08:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Opravdu čaj? Jaký jestli se můžu zeptat?

Odpověď
Aneta | 30.11.2022 18:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Jasně, já jsem vždy byla taky ráda za každou radu, takže bez problémů poradím https://www.letokruh.com/caje-2/aromatica-caj-pro-kojici/

Odpověď
Lamonida | 31.12.2022 13:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Tak já jsem bohužel neměla možnost kojit a dlouho jsem vybíral vhodné umělé méko, které by se nejvíe podobalo tomu mateřskému a aby mělo dobré složení. A tak jsem zvolila UM s kravským colostrem a jsem moc ráda!

Odpověď
Málková | 1.1.2023 21:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
A prosím tě co je to za umělé mléko to mě zajímá?

Odpověď
Lamonida | 2.1.2023 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Je to to umělé mléko značky Colvia, tady Ti dám rovnou odkaz, Skvělé je, že obsahuje kravské colostrum a pouze mléčný tuk. https://www.colvia.cz/pro-deti/

Odpověď
Málková | 3.1.2023 20:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Děkuji moc, zkusila jsem objednat pár balíčků na zkoušku a uvidíme jak nám bude chutnat :-)

Odpověď
Rita | 5.7.2023 09:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Také jsem musela zařadit UM, protože moje mléko nestačilo. My jsme se rozhodli pro UM od https://www.nase-mleko.cz/kategorie/kojenecke-kozi-mleko/. Je to UM, které je nejblíže MM a neobsahuje bílkovinu kravského mléka. Takže jsem se nebála intolerance a taky je velmi snadno stravitelné.

Odpověď
Petulinecka | 5.8.2023 23:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Bohužel moje MM malýmu nestačí... Mám ho málo a on je dost hladový... Na výhody kozího mléka jsem se dívala. Ty jsi tohle mléko volila hned nebo jsi na něj pak přecházela od jiné značky?

Odpověď
Petra | 23.8.2023 11:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Ahojky jaké UM dáváte svým dětem, když mateřské mlíčko nestačí?

Odpověď
Milada | 27.8.2023 13:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Také jsem bojovala s kojením a malýmu to nestačilo, tak jsem vsadila na léta prověřený sunar a pijeme ho od 3 měsíce, nyní pokračujeme v této 2 https://www.feedo.cz/3x-sunar-premium-2-mleko-pokracovaci-700-g/ a jsem ráda, že jsem zvolila toto mléko. Sedí nám a to je pro mě velmi důležité.

Odpověď
Petra | 28.8.2023 08:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jaké umělé mléko, když kojení nestačí?
Nakoukla jsem do více diskuzí a sunar je zde hodně doporučován a je pravda, že když jsem to probírala se svojí mámou, tak ta mi sama řekla, že i já jsem vyrostla na Sunaru.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné