Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Kde koupit levně oblečení?

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  YOYMK   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Kde koupit levně oblečení? - diskuze na toto téma
Ahoj holky, nemáte nějaký tip, kde se dá sehnat levné oblečení? Klidně i použité? Díky za tipy.


Veveruška | 17.11.2016 12:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kde koupit levně oblečení?
Ahojda, já teď hodně nakupuji na www.onlinesekac.cz Mají tam krásné značkové kousky ze zahraničí za pár korun. Dá se tam nakupovat i pro děti.

Odpověď
Yvonne | 25.11.2016 21:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kde koupit levně oblečení?
Ahoj, máte zkušenosti s nějakými eshopy, kde mají kvalitní značkové oblečení? Momentálně by mě zajímalo zimní, protože to vypadá na tuhou zimu :) Budu ráda za každé osobní doporučení.

Odpověď
Jana Horáková | 24.7.2019 10:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Já si v poslední době oblíbila produkty z https://www.intimidea.cz/ Je to příjemné bezešvé prádlo, které se mi osvědčilo i během letních veder.

Odpověď
Amálka | 21.5.2017 22:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kde koupit levně oblečení?
Sháním eshop, kde se dá koupit kvalitní spodní prádlo, ale za slušnou cenu zároven.

Odpověď
Erika | 25.5.2017 17:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kde koupit levně oblečení?
Takové prádlo dělá značka Andrie, určitě znáš. A mají i svůj oficiální eshop. www.andrie.cz

Odpověď
Ivana | 28.2.2018 18:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kde koupit levně oblečení?
Cauky. Pokud sháníš opravdu levné těhotenské oblečení, tak určitě doporučuji třeba https://www.happymum.cz/ Mají tam moc hezký výběr za pěkné ceny. Já když čekala malou, tak jsem si tam kupovala vše od legín po těhotenské šaty. Pokud ti ale i toto příjde drahé, tak myslím, že už nezbývá nic jiného, než se mrknout buď do sekáčů, nebo různých bazarů.

Odpověď
Marcela19 | 27.8.2018 21:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Já mám hodně oblečení z Kiku. Je teda pravda, že se tam člověk musí trošku prohrabat, ale ceny jsou tam nízké a oblečení docela pěkné. Zkus když tak mrknout přímo na Kik leták. Online si ho vždycky prohlížím tady > https://www.tipli.cz/letaky/kik :-)

Odpověď
Terka | 30.9.2019 20:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kde koupit levně oblečení?
Já bych teda jeden tip také měla. Před časem jsem zkoušela spodní prádlo objednávat z tohoto eshopu https://www.moda-pradlo.sk/ a musím říct, že spokojenost. Je ze Slovenska, takže tam mají trochu jiné věci, než v českých eshopech. Zkus mrknout. :-)

Odpověď
Soňa | 4.10.2019 12:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kde koupit levně oblečení?
Miluju kvalitu... za tu jsem ochotna si i připlatit... A co se týká spodního půrádla, tak to jsem si zvykla nakupovat na https://www.different.cz/damske-spodni-pradlo. Tady mi to prádlo sedí krásně. Doporučuju.

Odpověď
Janka | 3.7.2020 22:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Jak je to s tím prádlem u toho different shopu? Sedí velikosti?

Odpověď
Šárka | 3.3.2020 20:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kde koupit levně oblečení?
Ahoj, já všechno oblečení, pro sebe i pro chlapa, nakupuju na https://www.different.cz/. Tak tam mrkni, určitě ti něco padne do oka :)

Odpověď
Luciana | 31.7.2020 08:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kde koupit levně oblečení?
Já teda všechnu modu nakupuju na netu. Je to pro mě lepsi, pohodlnejsi. Super shop, ktery jsem si oblibila, je https://www.different.cz. Doporučuju. Mají ted slevy :)

Odpověď
Ivkeč | 9.10.2020 19:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kde koupit levně oblečení?
Ahojte maminky. Já tedy kupuji oblečení všudemožně, ale nedávno jsem narazila na fakt zajímavý eshop na spodní prádlo. Jmenuje se https://lanotte.cz a nikdy jsem o něm předtím neslyšela. Nicméně, co je to hlavní, je to, že mají fakt bezkonkurenční ceny a ta kvalita se nevyrovná tomu, co koupíte často v kamenných obchodech :)

Odpověď
Silva | 10.8.2019 08:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kde koupit levně oblečení?
Můžu ti tady nechat odkaz na super eshop, kde zase nakupuju já, tak třeba se ti tam bude něco líbit, teď tam maí velké slevy :) mrkni na www.different.cz já tam nakupuju ráda, protože je to jeden z mála eshopu, kde vím, že prodávají originály a hlavně maají vždycky všechno skladem takže nemusím čekat a hlídat než se jim věc znovu naskladní jako je tomu tak u jiných eshopů

Odpověď
Erika | 17.12.2019 20:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kde koupit levně oblečení?
Taky mám ráda tady ten eshop, protože mají moje oblíbené značky a hlavně pořád nové kousky a skladem ! Což se o jiných eshopech bohužel říct nedá.

Odpověď
Jenn | 1.4.2020 12:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kde koupit levně oblečení?
No, krom toho, že mají téměř vše skladem, tak mají na tom different shopu hlavně opravdu senzační nabídku.

Odpověď
Zita | 5.5.2020 17:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Já jsem za te different shop moc ráda. Mají tam i roušky, což je super. Spolehlivě je doručí.

Odpověď
Monika | 30.8.2019 22:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kde koupit levně oblečení?
Já bych za sebe doporučila projít si některé z internetových bazarů, já například hojně využívám https://www.biginzerce.cz/ , tam najdeš inzeráty, kde se prodává oblečení za kg váhy, takže toho můžeš pořídit fakt hodně za málo peněz ;-)

Odpověď
dana | 25.9.2019 22:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kde koupit levně oblečení?
Ahoj, já nakupuji normálně v běžných českých eshopech, ale mám na to takovou menší fintu. Vždycky vybírám obchod kde nakoupím na základě toho, jaké přes https://slevovykupon.net/c/obleceni-obuv-a-doplnky/ dokážu sehnat slevové kupony. Na jedná objednávce díky tomu můžeš ušetit až polovinu ceny a to se rozhodně vyplatí.

Odpověď
Žaneta | 22.12.2019 21:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kde koupit levně oblečení?
Já mám taky fintu :D Prostě prošmějdím net a kde se mi nabídka líbí, tam nakoupím. Teď jsem hodně nakupovala na https://www.different.cz/ a shop teda mohu jedině doporučit!

Odpověď
Mia | 20.1.2020 15:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Jaké značky od nich máš ? Mají opravdu originály ? Už jsem párkrát bohužel naletěla, takže si na to dávám velký pozor.

Odpověď
Žaneta | 29.1.2020 15:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Jistě, že mají originály :) fungují už dlouho a mám od nich věci od Tommyho Hilfigera, Obag, Melissky a další :) u všech kousků jsem si jistá tím, že je to originál.

Odpověď
Jiřka | 31.1.2020 21:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Já jsem si na different kupovala kabelku od TH a obag a všechno to byly origo :) Tohle je spolehlivej shop!

Odpověď
Myška | 1.3.2020 21:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
To já u nich ráda nakupuju spodní prádlo od calvina, protože mají fakt velký výběr www.different.cz/?query=calvin+klein

Odpověď
Andrejka | 6.3.2020 05:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Oooo, tak to jste mi sem vůbec neměly dávat ten odkaz. Bože tam mají tak krásný boty ! Co je to vůbec za eshop ? Něco nového ?

Odpověď
Myška | 6.3.2020 06:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Tak to se divím, nový eshop to právě není a je poměrně dost známý :)

Odpověď
Andrejka | 5.4.2020 22:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Tak to se ke mně nějak nedostalo, protože na different jsem narazila až tady v diskuzi :)

Odpověď
Alice | 6.4.2020 17:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Taky jsem o něm dlouho nevěděla, což bylo dobře, protože teď tam akorát nechávám šílené peníze :D

Odpověď
Erika | 7.4.2020 14:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
To je ta karanténa, normálně na to nemám čas a jak jsem víc doma, tak sedím u počítače -_-

Odpověď
Erika | 30.4.2020 19:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Tak copak sis od nich pořídila ? :D

Odpověď
Andrejka | 4.5.2020 18:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Zatím jsem si objednala dva páry bot a teď mám zálusk na podprsenku od tommyho hilfigera :)

Odpověď
Erika | 15.5.2020 21:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Kdyby aspoň neměli takový slevy, ale oni teď mají zase midseasson sale 70% :( takže jsem si zase objednala věci, že jo ...

Odpověď
Erika | 2.6.2020 10:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Tohle je jeden z mála eshopů kde nakupuju fakt pravidelně protože kolikrát nemůžu odolat těm slevám a mám tendenci něco nakupovat -_- podle toho taky vypadá můj šatník

Odpověď
Alča | 15.11.2020 13:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Teď tam mají akci black friday a -15% z nákupu :) www.different.cz/damske-obleceni

Odpověď
Terka | 3.12.2020 22:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Mají tam pořád nějaké akce a hlavně i když ne, tak jsou cenově dostupní a nemají ty věci nastřelené :)

Odpověď
Alča | 4.12.2020 06:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Přesně ta, proto tam třeba tak ráda nakupuju, pokaždé si tam prostě vyberu něco :)

Odpověď
Nadia | 19.12.2020 17:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Nemají holky prosím i dárkové poukazy ? Dívala jsem se, že different má hodně značek a nevím jestli bych se sestře trefila do vkusu, tak bych to chtěla vyřešit pukázkou.

Odpověď
Alča | 26.12.2020 22:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Nevím, jak si to nakonec vyřešila, ale dárkové poukazy mají ;) www.different.cz/darkove-poukazy

Odpověď
Nadia | 27.12.2020 16:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde koupit levně oblečení?
Vím, vím .. jsem ráda, že jsem ho stihla dát pod stromeček a sestra si může vybrat co chce .. nebo takhle, ona už si objednala, takže to vzala rychle :D

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné