Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Tip na odšťavňovač k Vánocům

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  ovrCx   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Tip na odšťavňovač k Vánocům - diskuze na toto téma
Ahoj holky, máme malé děti, tak sme se s manželem rozhodli, že si k Vánocům koupíme nějaký kvalitní odšťavňovač. Podmínkou je, aby tam byla nějaká delší záruka a aby byl odšťavňovač kvalitní. Měli jsem doma tako tintítko za pár korun, ale místo šťávy dělalo spíš pyré... Takže nic moc...


Lucka | 17.11.2016 13:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tip na odšťavňovač k Vánocům
Ahoj, my máme doma odšťavňovač Sana Juicer by Omega EUJ-707. Garantují záruku 10 let na motor, 5 let na díly a DOŽIVOTNÍ SERVIS ZDARMA. Máme ho už 3 roky a úplně super. Nejenže má krásný design, ale hlavně z čerstvého ovoce dokáže dostat maximum šťávy.

Odpověď
Věrka | 17.11.2016 13:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tip na odšťavňovač k Vánocům
Ahoj Lucko, a máš prosím nějaký odkaz, kam můžeme mrknout?

Odpověď
Lucka | 17.11.2016 13:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tip na odšťavňovač k Vánocům
Jasně, mrkni na https://www.eujuicers.cz/odstavnovac-sana-juicer-by-omega-euj-707-cervena. Využíváme ho i výrobě zmrzliny,sorbet a dělám na tom malé přesnídávky. Takže má vícero využití :-)

Odpověď
Věrka | 17.11.2016 13:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tip na odšťavňovač k Vánocům
Super, děkuji, vzhledově se mi moc líbí, i ta cena je docela dobrá. Mrknem na to večer s manželem. Díky moc za tip :-)

Odpověď
Viki | 21.11.2016 14:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tip na odšťavňovač k Vánocům
Ahoj holky, my máme taky odšťavňovač Sana, ale 808 a můžu říct, že za dobu co ho máme jsme s ním maximálně spokojeni. Oceňuji hlavně maximální výtěžnost šťávy z čerstvého ovoce oproti jiným, levnějším produktům. Jede u nás každý den a ráno už si bez něj neumím přestavit :-)

Odpověď
MařenkaPoky | 26.11.2016 20:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tip na odšťavňovač k Vánocům
Ahoj holky, my ho máme taky doma. Já na něm teda zatím dělám jen ovocné a zeleninové šťávy, a to je teda opravdu mňamka. Dokonce jsem na něm odšťavňovala i rakytník, a byla sem příjemně překvapena, kolik šťávy a jak málo odpadu.

Odpověď
Paddy | 26.11.2016 21:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tip na odšťavňovač k Vánocům
Pro děti naprosto super věc. Naše děti ovoce ani zeleninu moc nejí, ale když jim udělám čerstvou šťávu, vypijí plnou sklinku bez mrknutí oka :-)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné