Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Libido

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  pyzTA   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Libido - diskuze na toto téma
Je něco na podporu libida u chlapa? Vím, že pro ženy tobolky jsou... Docela bojujeme s erekcí… Tak jsem si hledala, co by mohlo pomoct. No a zajímalo by mě, zda němá někdo prosím zkušenosti s tobolkami Erectan ManLONG? Jaký je jeich účinek? A jsou šetrné?


Judyta | 4.2.2020 23:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Libido
Narazila sem na erotické pomůcky tady https://e-kondomy.cz/ máte zkušenost s něčím odtud?

Odpověď
Tam P. | 24.2.2020 20:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Libido
Dobrý den, já svoje libido uspokojuji na e-kondomech.cz, nakupuji si tam i sexy prádlo.

Odpověď
Edita | 15.4.2020 11:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Libido
Ahoj já bych ráda koupila něco vyzkoušeného pro mého manžela.V sexu to není jako dříve a tak s tím chci něco udělat.Chtěla jsem ho poslat k lékaři,ale on o tom nechce ani slyšet.

Odpověď
Vilma | 21.4.2020 12:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Libido
Já se ani tvému muži nedivím,že nechce jít k lékaři.Můj manžel měl stejný problém a také tam jít nechtěl.Hodně o tom četl na netu a už má problém vyřešený.Pro chlapy je to velice citlivé téma.

Odpověď
Edita | 26.4.2020 16:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Libido
A jak ho vyřešil?

Odpověď
Vilma | 28.4.2020 14:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Libido
Koupila jsem mu tady tyhle tabletky https://e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony/afrodiziaka-pro-muze/hot-exxtreme-power-caps-10tbl a sex je jako dříve

Odpověď
Věra | 23.4.2020 23:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Libido
Také se uspokojuji hračkami z e-kondomy. Je to jediný eshop kde si pokaždé vyberu

Odpověď
Dydy | 26.4.2020 10:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Libido
Ženy jak dlouho čekáte na balíček z e-kondomy? Zaujal mě výběr

Odpověď
Věra | 7.5.2020 15:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Libido
Od objednání mi vždycky všechno přišlo maximálně do tří dnů

Odpověď
Marťa | 13.2.2024 18:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Libido
Můžu mít otázku ohledně lepšího libida u chlapa? Jak u něj zvýšit zájem o se a hlavně také zlepšit výdrž. Můžete mi poradit prosím? Opravdu by mě to zajímalo, protože v poslední době je to u nás celkem na bodu mrazu.

Odpověď
Linda | 9.5.2020 21:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Libido
Ahojky, dostlala jsem se do nemilé situace a potřebovala bych udělat prenatální test otcovství. Dívala jsem se že to jde v tomto centru, nechával tu někdo testovat? https://dnacenter.com/ceska-republika

Odpověď
Jana | 21.5.2020 22:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Libido
Lindo přímo s prenatálním testem zkušenost nemám ale s centrem mám výbornou zkušenost

Odpověď
Linda | 23.5.2020 21:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Libido
Byla jste tu spokojená s jejich komunikací?

Odpověď
Dona | 21.6.2020 19:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Libido
Vždycky jsem si dokonale vybrala taky na ekondomech.Je tam supr výběr a se všemi hračkami odtud jsem moc spokojená

Odpověď
Nikol | 23.6.2020 21:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Libido
Máte zkušenost s těmi jejich erotickými oblečky?

Odpověď
Monika | 28.6.2020 22:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: e-kondomy
Dobrý den,zamě oblečky odtud naprosto skvělý. Mám dvě košilky a obě mi padnou jako ulitý

Odpověď
Dita | 30.6.2020 19:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
E-kondomy
Erotické pomůcky objednávám pouze v tomto eshopu. Mám s nákupem tady ty nejlepší zkušenosti

Odpověď
NorkaJ J. | 25.7.2020 12:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Libido
Dobrý den, to podporuji hezkým spodním prádlem https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/saty/noir-handmade-f154-powerwetlook-long-sleeve-minidress-with-corset.

Odpověď
Alena | 21.8.2022 18:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Libido
Od porodu druhé dcerky jsem nějak úplně ztratila zájem a chuť na sex. Manžel tím dost trpí a mě to taky trápí, že je nespokojený. Jak na tom pracovat? Jak si zase získat zpátky chuť na sex?

Odpověď
Jitka | 22.8.2022 23:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Libido
Porod je pro tělo zátěž a někdy to má za následek i toto. Mluvím z vlastní zkušenosti. Po prvním dítěti v pohodě a po druhém najednou lusk a přestal mě sex zajímat. Manžel trpěl a mě to vadilo asi jen kvůli němu. Rozhodla jsem se s tím něco dělat. Koupila jsem si doplněk stravy, který u žen dokáže zvyšovat libido a celkově i chuť na sex.

Odpověď
Alena | 25.8.2022 01:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Libido
Co jste si na zvyšování libida koupila? Zajímalo by mě co přesně cítíte? Normálně jste nadržená?

Odpověď
Jitka | 28.8.2022 10:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Libido
Po prášcích https://www.supererekce.cz/22-fly-pro-zeny-1-baleni-3-tablety.html jsem nadržená opravdu dost. Asi to ani nedokážu popsat, jak moc velkou chuť na sex mám. Jsem spokojená, dokážu si užít i několik orgasmů za sebou.

Odpověď
Marťa | 13.2.2024 18:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Libido
Můžu mít otázku ohledně lepšího libida u chlapa? Jak u něj zvýšit zájem o se a hlavně také zlepšit výdrž. Můžete mi poradit prosím? Opravdu by mě to zajímalo, protože v poslední době je to u nás celkem na bodu mrazu.

Odpověď
Dana | 15.2.2024 10:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Libido
Na mého chlapa to také přišlo a myslela jsem si, že to bude konec našeho sexuálního života. Naštěstí se nám to ale podařilo překonat a to díky https://kratomworld.cz/collections/ke-kratomu/products/brichtagra Holky ani nedokážu popsat jaký zápal do něj zase vjel.

Odpověď
Dana | 15.2.2024 10:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Libido

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné