Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Kvalitní školní batoh (3. třída)

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  oWUA   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Kvalitní školní batoh (3. třída) - diskuze na toto téma
Zdravím, chtěla bych dceři koupit nový batoh do školy (3. třída), ale nenarazila jsem na žádný, který by mě zaujal a splňoval mé parametry. Jaký máte Vy a s jakým jste spokojené? Měl by být lehký, dobře uspořádaný, hlavně ergonomicky tvarovaný a taky designově zajímavý.


Martina | 11.1.2020 23:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kvalitní školní batoh (3. třída)
Ahoj, máš teda vysoké nároky, ale jsem aky taková :) Když už něco kupuju, tak chci, aby to bylo originální a propracované :) Dcera má školní batoh Beckmann a je fakt úžasný. Je propracovaný do detailu a splňuje vše, co požaduješ.

Odpověď
Soňa V. | 12.1.2020 23:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kvalitní školní batoh (3. třída)
Můžu poprosit o odkaz, kde tyto batohy od Beckmanna mají? Ráda bych se na batohy koukla, děkuji :)

Odpověď
Martina | 12.1.2020 23:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kvalitní školní batoh (3. třída)
Ano, já jsem ho objednala tady a všechno proběhlo v pořádku, batoh jsem měla za 2 dny doma a předčil mé očekávání. Odkaz na web - https://www.zdravybatoh.cz/.

Odpověď
Hanče | 31.3.2020 06:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kvalitní školní batoh (3. třída)
Tyjo, díky za tip na tu stránku. To se bude hodit. Za chvíli totiž budu muset kupovat nový batoh pro syna. Ten se chystá jít v září na střední, takže ho bude potřebovat. Ze všeho nejdřív ale musí zvládnout přijímačky. Myslím si ale, že díky https://www.to-das.cz/ to zvládne levou zadní, tak snad. :-)

Odpověď
Monika | 4.11.2020 22:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Kvalitní školní batoh (3. třída)
Dcera je v sedmé třídě a přála by si na Vánoce školní batoh, který není s dětským obrázkem. Nekupoval jste někdo pro podobně starou dceru školní tašku?

Odpověď
Martina | 8.11.2020 01:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Kvalitní školní batoh (3. třída)
Jaký na to máte finanční rozpočet? já jsem vybrala krásný školní batoh z internetu, který jsem měla za dva dny doma od objednání. Vypadá moc dobře, a také kvalitně.

Odpověď
Monika | 11.11.2020 21:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kvalitní školní batoh (3. třída)
Můžete mi doporučit, kam se podívat? potřebovala bych nějakou čerstvou inspiraci...

Odpověď
Martina | 13.11.2020 22:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kvalitní školní batoh (3. třída)
Určitě, můžu doporučit obchod, kde jsem kupovala školní batoh pro dcerku i já https://www.nejkufry.cz/skolni-batohy/

Odpověď
Radka | 16.6.2023 00:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kvalitní školní batoh (3. třída)
Dobrý den, už nějakou dobu se snažím vybrat pro dcerku školní aktovku a tak nějak pořád nemůžu narazit na něco pořádného nebo tedy něco kvalitního. Nebo je jen možné, že úplně nevím dle čeho bych to měla vybírat. Dokázal by jste mi s tím někdo poradit? Na co se tak zaměřit?

Odpověď
Klára | 17.6.2023 04:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kvalitní školní batoh (3. třída)
Můžu poradit, protože jsem si tím sama teď prošla. Vybírala jsem po svoji dcerku novou školní aktovku a podařilo se mi vybrat aktovku, která má bederní pás a ergonomicky tvarovaná záda. Navíc je aktovka velmi lehká, má v prázdném stavu jen 650 gramů a to je docela dost důležité hlavně proto, aby nedocházelo ke zbytečnému zatěžování dítěte.

Odpověď
Radka | 18.6.2023 02:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kvalitní školní batoh (3. třída)
Tak to je teda něco ultra lehkého. Kde se vám na to podařilo narazit?

Odpověď
Klára | 21.6.2023 20:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kvalitní školní batoh (3. třída)
Víte co bude asi nejlepší? Nejlepší bude, když vám pošlu rovnou link na batoh, který jsem objednávala. Vybrala jsem pro ni tento https://www.baagl.cz/products/skolni-batoh-airy-rainbow-unicorn Ani jsem na ni nemusela dlouho čekat. Měla jsem ji rychle doma po objednání.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné