Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Problém se spaním

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  NVjJQ   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Problém se spaním - diskuze na toto téma
Zdraví holky, co užívat na spaní? Osvědčil se Vám lék na recept nebo dostupný doplněk stravy? S čím jste spokojené?


Verča | 12.1.2020 23:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problém se spaním
Ahoj, mě pomohl Melatonin Forte od Pharmaactiv.com. Je volně prodejný, stačí jen 1/4 tabletky před spaním a navíc není návykový a nemá žádné vedlejší účinky. Rozhodně ho vyzkoušejte, uvidíte, že budete spokojená.

Odpověď
Marta | 16.1.2020 21:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problém se spaním
Já mám s Melatoninem taky dobré zkušenost, jen je potřeba brát ho nejlépe nějakou dobu (6 týdnů) v tahu. Spí se po něm fakt dobře, ale hlavně je člověk ráno odpočatej.

Odpověď
Soňa | 18.1.2020 23:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problém se spaním
To právě potřebuju, pořádně se vyspat a odpočinout si, už melu z posledního :( Takže zítra běžím do lékárny pro Melatonin.

Odpověď
Verča | 19.1.2020 19:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Problém se spaním
Doporučuji ještě pročíst tyto stránky než ho začnete užívat https://www.pharmaactiv.com/spanek--nervy--stres/melatonin-5mg-forte-30tabl/. Jinak držím palce, uvidíte, že Vám pomůže.

Odpověď
Monika | 25.7.2020 11:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problém se spaním
Já bych za sebe mohla doporučit CBD - to je ta zdravější část vytažená z marihuany. Objednávám si ho jednou za čas z internetových stránek https://www.cibdol.cz/ a musím říci, že od té doby spím "jako dudek" :-)

Odpověď
ivanka087 | 22.2.2021 09:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problém se spaním
Problémy se spaním jsem vyřešila jednou provždy. To mi totiž můj přítel doporučil, abych si jednou koupila pořádný stan od www.naturehikecz.cz a možná vyzkoušela ještě nějaké to cbd a vyrazila po jeho vzoru někam sama do přírody. Manžílek mi to doporučil protože on sám je skaut a na tyhle vychytávky má oko. A taky že jo, už spím jako beránek.

Odpověď
Magda H | 15.12.2021 17:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problém se spaním
Já teda vůbec nemám ponětí, jaké prášky na spaní jsou potřeba. Kdybyste chtěla pomoci vybrat novou postel nebo povlečení, tak to není problém. Seřadila bych vám to i klidně podle materiálu a ceny lépe, jak kde jaký vyhledávač. Prášky na www.ceskeluzkoviny.cz/ rozhodně nenajdete. Ale věci pro zkvalitnění spánku rozhodně :-)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné