Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - tipy na DÁRKY k Vánocům

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  JdtMx   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
tipy na DÁRKY k Vánocům - diskuze na toto téma
Ahoj, nevím si letos rady, co koupit rodině k vánocům. Pro děcka dárky mám, to je přece jen docela lehké, ale co komu dát v rodině? nenapadá vás něco? ráda bych byla originální :)


Sabča | 24.11.2016 13:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Zdravím, já jsem letos zatím taky bez nápadů, možná nakonec dojde na dárkové koše, či kosmetiku.. Pro ženské možná nějaká dekorace do byto, či ta kosmetika, nebo tak něco, to přece jen člověk vymyslí, ale co pro chlapi???

Odpověď
Kulička | 24.11.2016 18:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Já jsem pořád přemýšlela, co koupit manželovi k Vánocům je těžký kuřák a mě to strašně moc štve, koupila jsem mu už náplasti a žvýkačky, minulý rok jsem mu dala na Vánoce elektronickou cigaretu, ale on stejně pořád kouří dvě krabičky denně, tak mi kamarádka poradila ať mu koupím nástavec na filtr na cigaretu, tak jsem brouzdala po internetu a našla a objednala Stopfiltr.

Odpověď
Lenka | 25.11.2016 00:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
jo to jsem kupovala dědovi k narozeninám a říkal, že to ani není poznat, že to je na té cigaretě a říkal, že když to filtruje tak to není špatný, takže teď mu proto chodím do trafiky pořád, mají to v Gecu

Odpověď
Renda | 27.11.2016 20:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Tak jsem po přečtení této diskuze koupil ty filtry, a můžu říct, že mě překvapilo kolik toho zůstává v tom filtru.

Odpověď
Kajda | 28.10.2020 23:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
a co pořídit magnetické kuličky jako já? myslíš, že by to dítě neoslovilo ?

Odpověď
Ema | 12.12.2016 18:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Ahoj holky co budete kupovat chlapovi k Vánocům?

Odpověď
Magda | 13.12.2016 10:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Já určitě nějaké nářadí, přemýšlím o nějakém multifunkčním setu...

Odpověď
Zorka | 14.12.2016 00:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Ahoj pokud přemýšlíš o nářadí, tak se zkus podívat na leatherman, mají tam multitool, což znamená set nářadí v jednom, jsou to praktické dárky :-)

Odpověď
Lama | 15.12.2016 12:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Vypadá to velice dobře, hlavně kvalitně, není to jak když koupíte něco na stánku.

Odpověď
Ondra | 16.12.2016 18:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Máš pravdu, já už to používaám dva roky a pořád to drží :-)

Odpověď
Zorka | 18.12.2016 19:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Kdyžtak Vám sem dávám přímo odkaz, kdyby to někdo nemohl dohledat o jakém nářadí se bavíme :-)

Odpověď
Zorka | 18.12.2016 19:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům

Odpověď
Tereza44 | 30.8.2019 20:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Já si myslím, že pokud tvůj muž kutí, tak nějaké to nářadí určitě ocení. Třeba ten můj neustále něco kutí, takže jsem mu také koupila k Vánocům nářadí. Ten můj třeba hodně používá ruční nářadí. Když jsem se po nějakém dívala tak se mi právě povedlo najít takovou šikovnou sadu na https://www.elimstore.eu/cz Zkusila jsem mu ji tedy objednat a měl z toho radost. :-)

Odpověď
Kajda | 28.10.2020 23:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
já jsem se na Vánoce rozhodla koupit dítěti další sadu magnetických kuliček Neocube, posledně byly spokojeni, tak věřím, že je potěším i teď

Odpověď
Lucka | 30.4.2019 19:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Ty bytové dekorace jsou super nápad! Díky za inspiraci. Nejedná se sice o dárek k Vánocům, ale zrovna přemýšlím nad tím, co koupit jedné své kamarádce k narozeninám. Je pravda, že ona se v různých skleněných dekoracích přímo vyžívá, takže něco takového by jí mohlo udělat radost. Dost pěkné jsou třeba skleněné tácy, které mají tady: https://www.krasne-sklo.cz/sklenene-tacy/ To by se jí mohlo líbit. :-)

Odpověď
Ivulenka | 28.12.2021 22:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Ahojte, jestli také mohu doporučit nějaké ty dárky, tak se zkuste mrknout třeba sem - https://lanotte.cz/pyzama-a-zupany-damska-pyzama , protože odsud jsem si brala nějaká ta pyžama i já a měla jsem z toho tedy opravdu velikánskou radost. Já jsem si tam pořídila pyžama jak pro sebe, tak i pro dcerky a ty byly také nadšené, takže je to dceraproofed :D

Odpověď
Beruškaa | 7.12.2020 15:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Já jsem třeba přítelovi objednala sadu kosmetiky pro úpravu a lepší růst vousů, za použití slevového kódu z webu https://slevovykupon.net/ , který jsem pak zadala v košíku na eshopu to nebylo vůbec drahé a jsem si jistá tím, že bude mít velkou radost ;-)

Odpověď
Lajka | 28.12.2021 15:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Ahoj, já jsem vybrala tady tuto https://www.darkoviny.cz/kosmeticky-balicek-pro-motorkare a manželovi udělala fakt radost :)

Odpověď
Era | 24.11.2016 13:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
kosmetiku dávám nerada, ale je fakt, že pro baby se nakupuje líp. Já budu dávat babičkám a dědečkům kalendáře s fotkama dětí a diáře s tím samým, k tomu koupím asi nějaký potravinový balíček a třeba kazetu čajů nebo kávu.. ale nevím, co pro švagra se sestrou a pro mého milého :)

Odpověď
Dana | 24.11.2016 13:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
já kupuju bráchovi s manželkou poukázku někam na večeři. To si myslím udělá radost.. A poukázka se může různě zabalit. třeba do jiného dárku - nějaké drobnosti jako třeba do karafy na víno a podobně...

Odpověď
Kajda | 28.10.2020 23:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
to já jsem šla téměř na jistotu a dítěti jsem z nc.cz koupila to, co se jim líbí nejvíce, a to další sadu kuliček Neocube, tak pevně věřím v úspěch

Odpověď
Sabča | 24.11.2016 14:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Právě poukazy do restaurace jsem dávala loni, tak nechci dávat zase to stejné.. teď to ještě řeším na fb s kamarádkou, ta manželovi bude kupovat parfém, pyžamo a věci na kolo.. a taky by k tomu chtěla dát ještě něco. Já dám nakonec asi lístky do divadla pro sestru s manželem. ale ten můj na divadlo moc není... Nejraěji bych nějaký zážitek, či tak něco..

Odpověď
Kamča | 24.11.2016 14:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Čau holky, já teď projížděla slevomaty - tak tady jsou moje tipy: bobová dráha, večeře, welness, masáž, permice do fitka, vstupenka na únikovou hru, divadlo, kino, konceert,...

Odpověď
Era | 24.11.2016 14:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
To je konečně slovo do pranice :) tak manželovi koupím asi masáž :) pořád naříká, že ho bolí záda, tak to by mohl mít radost :) neznáte nějakého dobrého maséra v Praze? (nebo welness s masáží a byl by to dárek pro oba..) a pro švagra a sestru asi exitgame, už jsem na to koukala jednou, že by se jim to mohlo líbit, ale pak jsem na to nějak zapomněla... no nic, jdu projet internet, kde co a jak :) nebo byste mi mohly něco doporučit, pokud jste na tom některá byla??

Odpověď
Dana | 24.11.2016 14:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Já na tom byla, ale v Brně, stejně tak maséra mám v Brně.. Ale to welness není vůůůbec špatný nápad holky!

Odpověď
Kamča | 24.11.2016 14:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Zkuste tohle www.puzzleroom.cz/, já byla na únikovce na Žižkově a tady. A tahle se mi líbila víc :)

Odpověď
Linda | 5.12.2016 16:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Ahoj, my jsem dárky vybrali na www.hopsej.cz nakoupily jsme hlavně věci na sníh, jsme spíš sportovně založená rodina takže toho dost využijete a jestli také rádi sportujete nebo zkoušíte nové věci tak doporučuji se kouknout.

Odpověď
Sára | 5.12.2016 16:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Na té stránce jsme kupovaly skákací boty a je to dost velká zábava.

Odpověď
Majda | 5.12.2016 16:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Taky ji znám, už jsme tam koukaly na věci ale dost přemýšlíme o bruslích na sníh vypadá to zajimavě. www.hopsej.cz/c/na-zimu/sled-dogs-skates

Odpověď
Jana | 5.12.2016 16:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
My jsme dětem koupily zas koloběžky a vyzkoušeli jsme si je i sami a můžu říct že je to zábava.

Odpověď
Tamara | 8.12.2016 11:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Ahoj já dávám celé rodině balíček z himalyo, nápoj a sušené plody. Mají teď vánoční balíček i se skleničkou v dárkové krabičce.

Odpověď
Karla | 14.12.2016 16:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Ahoj, my dárky na vánoce nakoupily na hopsej.cz jsme spíše sportovně založená rodina a tak nakupovat tady se nám vyplácí.

Odpověď
Miška | 14.12.2016 16:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Na této stránce jsme taky koupily něco mladému má plno energie a neví co sní tak se aspoň vyřádí.

Odpověď
Dita | 14.12.2016 16:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
To my si píšeme co chceme na vánoce na stránku tomikup.cz a je vyřešeno.

Odpověď
Andrea | 14.12.2016 16:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
tomikup.cz taky znám ale když jsem se to snažila zavést tak na to děti často zapomínaly takže se jich hold neustále ptám.

Odpověď
Hilda | 14.12.2016 16:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Tak to musí teda vypadat ty jejich pohledy že zase maminka otravuje co? máme to doma stejně :)

Odpověď
Andrea | 14.12.2016 16:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
To ano vždy ten pohled že se du zase ptát co chtějí a vždy řeknou že nic potom si rodič neví rady.

Odpověď
Hilda | 14.12.2016 16:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Jojo to všichni známe :)

Odpověď
Cecilka | 14.12.2016 16:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Ahoj, přes hopsej.cz jsme už nakoupily mnoho dárků a můžu říct že byli opravdu rádi protože to jsou dárky které se jen ta nedostávají.

Odpověď
Jirka | 14.12.2016 16:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Od nich jsme koupily brusle na sníh jsou pohodlné a bezpečné navíc tedka k té zimě se budou zase hodit.

Odpověď
Cecilka | 14.12.2016 16:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
O těch bruslích jsem slyšela ale neměla jsem odvahu je koupit jsou dobré?

Odpověď
Jirka | 14.12.2016 16:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
To víte že ano, jsou pohodlné, bezpečné a zas tak drahé nejsou jestli teda budete chodit na sníh co nejvíce to půjde tak je jen doporučuji.

Odpověď
Jirka | 14.12.2016 16:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Tady máte přímo odkaz na ně www.hopsej.cz/c/na-zimu/sled-dogs-skates

Odpověď
Cecilka | 14.12.2016 16:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Moc děkuji kouknu na ně a uvidím co na ně řekne i manžel třeba se mu zalíbí a bude je chtít také.

Odpověď
Jirka | 14.12.2016 16:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Jasně ukažte prodiskutujte a uvidíte třeba to klapne a budete bruslit spolu na sněhu :)

Odpověď
Cecilka | 14.12.2016 16:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
To by bylo opravdu moc zábavné neumím ani stát na normálních bruslích ale vyzkoušet se musí všechno :)

Odpověď
Jirka | 14.12.2016 16:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Přesně takový má být přístup :) vždy si všechno pěkně vyzkoušet.

Odpověď
Konynka | 17.11.2017 21:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Děkuji za tipy, pomohly mi. Objednala jsem na Herbadentu bylinnou kosmetiku pro celou rodinu, dnes mi to došlo poštou, sem z produktů bylinné kosmetiky nadšená, něco jsem si nakonec nechala :D

Odpověď
Nika | 5.1.2017 02:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Ahoj! my jsme svoje problémy co komu koupit vyřešili díky stránce tomikup.cz každý tam napíše co by si opravdu přál a potom stačí pouze koupit.

Odpověď
Kika | 5.1.2017 02:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Přes tomikup taky nakupujeme dárky pro blízké je to mnohem jednoduší než přemýšlet nad tím co by kdo chtěl a potom ještě koupit špatný dárek.

Odpověď
Majduška | 24.9.2017 17:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Sestra by chtěla k vánocům nějaký parní čistič na obličej. Myslím si, že to je zbytečnost, al eco nadělám. Doporučíte mi značku?A kde koupit?

Odpověď
Nikol Nováková | 17.10.2017 19:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Já taky bojovalo, co rodičům, kterým je přes 60, mají všechno, čím je obdarovat. Nakonec mě napadlo objednat jím dárkové balíčky na stránkách Herbadentu.Koupila jsem jim tam zubní pasty, ústní vody a další produkty na zuby a dásně a produkty s bojem proti paradentóze.Navíc jsem tam ještě objednala medicinální sladová vína na dobré trávení.

Odpověď
Liběna | 15.12.2017 19:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
já koupila našim taky bylinnou kosmetiku, je pravda, že Herbadent patří mezi nejlepší, možná taky objednám, neení tak drahá, jak zahraniční značky

Odpověď
Silvie | 11.8.2018 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
U nás je to všelijaké. A spíš kupuju to, co si kdo řekne :) takže u muže to bývá parfém, boty a rád dostává nové prádlo, takže každoročně to jistí trenýrkárna a u našich většinou nějaké poukazy na wellness :)

Odpověď
Jarka | 28.8.2018 10:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Taky si kolikrát říkám, že bych příteli koupila prádlo ale bojím se, že neodhadnu velikost a pak bude problém s výměnou a mně to bude trčet doma :/

Odpověď
Silvie | 12.9.2018 17:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Když se budeš řídit podle těch jeich velikostních tabulek, tak velikosti jim naprosto odpovídají .. jinak s výměnou by asi taky neměl být problém :)

Odpověď
Iva | 22.9.2018 15:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Já teda z trenýrkárny objednávám poměrně často a vždycky jsem byla spokojená.

Odpověď
Ludmila | 19.2.2020 18:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Já jsem loňské Vánoce také vyřešila wellnessem. Když jsem hledala nějakou inspiraci na dárky pro rodiče, tak jsem narazila na tento článek https://zena-in.cz/clanek/hledate-unikatni-darek-k-vanocum-pobyty-v-laznich-ensana-jsou-presne-to-prave , který mě přivedl na nápad s wellness pobytem. Zaplatila jsem ho rodičům a i pro sebe s manželem.

Odpověď
Kačka | 1.10.2018 15:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Letos k Vánocům si přeji dostat poukaz na cestu do Chorvatska. Láká mě v Chorvatsku malé přístavní městečko Betina www.ubytovanivchorvatsku.cz/betina/ Nebyl jste tam náhodou někdo??

Odpověď
Eva | 30.11.2018 11:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Poradíte mi prosím, co koupit dětem k vánocům? už jsem docela bezradná...

Odpověď
Jarka | 1.12.2018 10:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Já jsem pro dcerku k vánocům koupila dětské odlehčené kolo, myslím si, že ji tím udělám opravdu velkou radost.

Odpověď
Eva | 2.12.2018 09:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Dětské odlehčené kolo? kde se to kupuje? odlehčené jsem ještě nikde neviděla....

Odpověď
Jarka | 3.12.2018 11:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Ano dětská odlehčená kola WOOM a FROG prodávají v prodejnách https://www.cyklospeciality.cz/ kola mají od 5,5 kg.

Odpověď
Irris | 1.12.2018 18:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
U koho vím velikost, tak objednávám převážně oblečení a boty, poměrně dost se mi podařilo nakoupit na unimodě, mají hrozně levné oblečení hlavně značkové

Odpověď
Pavlína | 28.12.2018 00:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Jo, s výběrem vánočních dárků to není jednoduché. Já se každý rok snažím vybrat co nejoriginálnější dárky, ale to prostě není nejjednodušší. Jestli ale můžu doporučit, tak zkuste mrknout třeba sem: https://www.darkysradosti.cz/ Tam mají spoustu originálních dárků. Já jich tam letos také hodně nakoupila. :)

Odpověď
Tereza | 30.9.2020 01:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Já jsem měla vždy problém s výběrem dárku pro svého tatínka. Na minulé Vánoce jsem mu ale koupila chytré hodinky a byl to opravdu skvělý nápad. Jelikož velmi rád běhá, tak je využije. A vždy mě těší, když ho vidím a má je na sobě. Konkrétně jsem mu pořídila tyto: https://www.smartomat.cz/smartomat-roundband-2-modra/

Odpověď
Janča11 | 10.11.2020 20:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Letos jsme pro naši malou vybraly do pokojíčku tenhle stolek a židličku na kreslení https://nardinabytek.cz/nabytek-pro-deti má úložný prostor a myslím, že se bude snadno udržovat čistý. Tak třeba někoho inspiruju ;)

Odpověď
Lída | 16.11.2020 22:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Zrovna chci malé k Vánocům dovybavit pokojíček, takže díky za tip, chci se zeptat, je ten stolek dost pevný a stabilní?

Odpověď
Janča11 | 23.11.2020 22:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Ano, je stabilní, je to pevný materiál.

Odpověď
Danik | 23.11.2020 21:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
To je dobrý nápad, jaký jsi koupila?

Odpověď
Karolína | 17.11.2021 16:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Letos mamce kupuju tady tu sadu nožů https://dellinger.cz/cs/kuchynske-noze/273-sada-3-nozu-dellinger-mirror-ss-3-layers-v-drevene-darkove-krabici-8594195880544.html a k tomu určitě vezmu ještě nějakou kosmetiku :)

Odpověď
Markét | 18.11.2021 19:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Mně se povedlo dost věcí sehnat na lunzo.cz kde mají prostě od každého něco a člověk tam sežene fakt všechno.

Odpověď
Alex | 22.11.2021 18:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Letos budu bráchovi kupovat tento toaleťák https://www.darkoviny.cz/toaletni-papir-s-vtipy. On zbožňuje blbinky a vtipný dárky, takže tohle mu určitě udělá radost :)

Odpověď
Lenka | 25.11.2021 17:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Co mamce nějaký doplněk do kuchyně ? Co běžně používá, co by ocenila lepšího ?

Odpověď
Lenka | 8.12.2021 23:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Přidávám jeden fajn tip jak si to s rodinu užít ještě víc a tím je tato společenská hra, přikládám odkaz, má rodina je z ní nadšená :) https://www.familium.cz/spolecenske-hry/2166-kouzlo-vanoc-8594185199885.html

Odpověď
Katka | 24.1.2019 01:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Vybírat dárky pro děti je celkem snadné, ale pro ostatní už je to horší. Já třeba vůbec nevěděla co dát svému příteli k Vánocům. Pak mě napadlo, že je strašný blázen do aut, tak že bych mu mohla dát nějaký dárek spojený právě s auty. Na internetu jsem narazila na tuto stránku: https://www.zabavnevozy.cz/ Je to půjčovna luxusních vozů. Dá se u nich koupit i dárkový poukaz na půjčení nějakého rychlého auta. Právě ten jsem tedy příteli pod stromeček dala a udělalo mu to hroznou radost. :)

Odpověď
Dana | 16.2.2019 23:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Ahoj. Nevím, jestli ti to ještě pomůže, ale třeba se bude inspirace hodit někomu jinému. Já se tyto Vánoce vůbec nemohla rozhodnout co darovat svému příteli a nakonec to za mě vyřešila náhoda. Můj přítel rád kutí a těsně před vánocemi se mu rozbila jeho aku vrtačka. Tak jsem se rozhodla, že mu koupím novou. Konkrétně jsem ji objednávala tady: https://stanley-fatmax.cz/ Zatím je s ní prý moc spokojený. Doufám, že mu vydrží tak dlouho, jako ta stará. :-)

Odpověď
Ivana Navratilova | 14.5.2020 23:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Ahoj, také píši ohledně mých rad co na vánoce, které se pomalu blíží. Tedy jsou vlastně ještě docela daleko, ale je fajn mít dopředu promyšleno co a komu se dá. Já jsem se rozhodla dát mamince trochu netradiční dárek a to stropní svítidla. Našla jsem je na jedné stránce, kde mají opravdu široký výběr. Tak se mrkněte :-) https://www.emako.cz/stropni-svitidla/

Odpověď
Alenka | 27.8.2019 06:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Ahoj, já budu kupovat mamce a sestře náramky. Pěkné dámské náramky jsem viděla na https://www.midorini.cz/damske-naramky/ , tak jim jeden koupím, ale vůbec nevím, co mám koupit taťkovi. Pro toho je vybírání dárku vždy nejtěžší.

Odpověď
Tereza | 30.9.2020 01:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Já jsem měla vždy problém s výběrem dárku pro svého tatínka. Na minulé Vánoce jsem mu ale koupila chytré hodinky a byl to opravdu skvělý nápad. Jelikož velmi rád běhá, tak je využije. A vždy mě těší, když ho vidím a má je na sobě. Konkrétně jsem mu pořídila tyto: https://www.smartomat.cz/smartomat-roundband-2-modra/

Odpověď
Danik | 16.11.2020 22:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Poradíte, co koupit mamce k Vánocům? Po těch letech už mi došly nápady :-)

Odpověď
Miskala | 19.11.2020 18:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Já koupila mamce parfém, tak co třeba to? ;)

Odpověď
Danik | 23.11.2020 21:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
To je dobrý nápad, jaký jsi koupila?

Odpověď
Lenka | 23.11.2020 22:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Já jsem mamince koupila tuhle knížku https://www.familium.cz/darkove-knihy/1938-3-minuty-pro-stesti-9788088333098.html?search_query=3+minuty&results=2 myslím si, že jí udělá radost, myslím, že v dnešní době si každý potřebujeme připomínat pozitiva

Odpověď
Sára | 26.11.2020 13:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
To se mi moc líbí, dá se do té knížky taky vpisovat?

Odpověď
Lenka | 27.11.2020 22:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Ano, v tom je právě to kouzlo, že odpovídáš na takové krátké otázky a tím si připomímáš hezké věci :)

Odpověď
Sára | 29.11.2020 19:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Děkuju za odpověď, ta se budu líbit mojí sestře

Odpověď
Simona K. | 28.11.2020 14:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
To je moc hezký nápad, děkuju za inspiraci, to by se líbilo mojí mamince :-)

Odpověď
Kamila | 8.12.2021 14:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Ahooj, no super ja mam z familium.cz taky super knizku, tento rok maji takovy atlas zvirat a rostlin, pro dite do nepohody uplne super. :)

Odpověď
Domča | 24.11.2020 22:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
My letos dětem vybavujeme k Vánocům pokojíček, největší radost mám z tohohle stolku se židličkou https://nardinabytek.cz/nabytek-pro-deti, má úložný prostor a vypadá moc hezky v s tou židličkou v růžové barvě :)

Odpověď
Miskala | 30.11.2020 14:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Nějaké tipy, co dát mužovi pod stromeček kromě klasiky jako je kosmetika apod.?

Odpověď
Hana | 9.12.2020 17:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Já jsem mu koupila tričko s takovým originálním potiskem od Familium

Odpověď
Veru | 10.12.2020 20:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
To není špatný nápad, a co je na tom tričku, je to vkusné není to nějaké šíleně barevné triko s hospodským komiksem?

Odpověď
Hana | 12.12.2020 18:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům

Odpověď
Veru | 14.12.2020 17:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
To je parádní, díky moc, doufám, že ti nebude vadit když koupím to stejný, přijde mi fakt super.

Odpověď
Helena | 9.12.2020 19:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Já jsem manželovi koupila tuhle malou tašku https://www.brandit-store.cz/pouzdra-a-kapsy/brandit-pouzdro-side-kick-bag-cerna/ zvykl si teď nosit jenom peněženku a klíče ve velkým starým batohu a už se na to nemůžu koukat..:D líbí se mi, že je kvalitně ušitá a univerzální, takže jí bude moct nosit do práce i do lesa a navíc vypadá dobře.

Odpověď
Danikk | 15.12.2020 23:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Já jsem ségře objednala dárkový poukaz https://www.toothy.cz/ pořád mluví o tom, že si chce dát vybělit zuby, ale že neví jak, protože dřív to zkoušela něčím a nebyla vubec spokojená. Já toothy teď zkusila a zuby mám krásně bílé, takže takhle si to konečně může splnit.

Odpověď
Soňa | 18.12.2020 21:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
To je dobrý nápad s tím dárkovým poukazem, díky za tip. Ještě k tomu bělení, za jak dlouho ti to zuby vybělilo?

Odpověď
Danikk | 19.12.2020 22:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Koukni na jejich stránky, mají to tam všechno hezky vysvětlené, já viděla už druhý den, že mám zuby o něco bělejší no a po šesti dnech už jsem je měla krásně vybělené.

Odpověď
Soňa | 20.12.2020 19:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
To zní moc dobře, našla jsem na to toothy hodně pozitivních recenzí takže jsem objednala poukázku.

Odpověď
Verča11 | 17.12.2020 19:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Já ještě hledám něco pro mamku, co by jí potěšilo, mám pro ní už nějaké věci do domácnosti, které potřebuje tak chci ještě nějakou drobnost pro radost.

Odpověď
Lena | 18.12.2020 20:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Taky by se mi hodil tip, ať ještě stihnu něco hezkýho objednat.

Odpověď
Bětuš | 21.12.2020 21:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Já koupila manželovi bundu a boty z takového stylového shopu

Odpověď
Bětuška | 21.12.2020 22:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Já taky hledala nějaký hezký oblečení ale nějako mě nic neoslovilo, dáš tip? Manžel má po vánocích hned narozky tak bych ho něco zkusila vybrat.

Odpověď
Bětuš | 10.1.2021 21:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Jojo je to odtud https://www.brandit-store.cz/

Odpověď
Bětuška | 13.1.2021 23:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Díky moc, to se mi líbí, jsou to opravdu originální a stylové kousky, už objednávám :-)

Odpověď
Verča | 18.11.2021 19:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Mně se povedlo dost věcí sehnat na lunzo.cz kde mají prostě od každého něco a člověk tam sežene fakt všechno.

Odpověď
Silva | 4.12.2021 21:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Mně se tam povedlo příteli vybrat krásnou zimní bundičku. Má ráda tady ty kožené, tak se těším, co na ni řekne https://www.lunzo.cz/panske-zimni-bundy/panska-zimni-kozena-bunda-s116/

Odpověď
Karolka | 1.12.2021 18:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Ahoj holky, já budu letos vybírat vtipné maličkosti, co potěší. Takže určitě nakoupím na https://www.darkoviny.cz. Ten shop je super :)

Odpověď
Lada | 8.12.2021 23:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Přidávám jeden fajn tip jak si to s rodinu užít ještě víc a tím je tato společenská hra, přikládám odkaz, má rodina je z ní nadšená :) https://www.familium.cz/spolecenske-hry/2166-kouzlo-vanoc-8594185199885.html

Odpověď
Sára | 2.1.2022 13:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: tipy na DÁRKY k Vánocům
Za doporučení toho shopu moc moc děkuju :) Docela jsem tam dost pokoupila na vánoce :) Chlapovi jsem mimo jiné koupila tento dárkácč https://www.darkoviny.cz/darkac-pro-kutila a byl fakt spokojenej :)

Odpověď
Jarka | 4.11.2022 19:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Vánoční dárky vybírám už nějakou dobu a dlouho jsem přemýšlela co koupit pro manžela. Nakonec jsem mu vybrala pěkné chytré hodinky https://www.armodd.cz/armodd-roundz-4-cerna/ , které mají i sportovní funkce a to on určitě ocení.

Odpověď
Danča | 25.11.2022 09:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Taky už pomalu začínám přemýšlet co komu letos koupit. Asi největší problém mám s dárkem pro mámu. Ona je totiž ten člověk, co nic nepotřebuje a to je úplně nejhorší. Napadlo mě ale, že bych jí mohla koupit něco na pletení, to má ráda. Dívala jsem se třeba na výměnné jehlice Knitpro na https://www.propleta.cz/Vymenne-jehlice-c5_87_2.htm Nemáte některá náhodou zkušenost? Díky. :)

Odpověď
Petra | 15.3.2023 18:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům

Odpověď
Valounek | 24.3.2023 10:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tipy na DÁRKY k Vánocům
Mi přijde jako fajn dárek třeba sada háčků na háčkování od https://www.propleta.cz/Sada-hacku-v-pouzdre-d98.htm :)) No, ale je to samozřejmě taky o tom, co toho dotyčného nebo dotyčnou baví. :) Já bych z ní třeba asi radost neměla. Ale to je jenom proto, že jsem prostě manuálně nezručná. :) To raději nějaký fajn šperk. :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné