Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Veganská kosmetika

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  PjDNs   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Veganská kosmetika - diskuze na toto téma
Zdravím, na internetu jsem narazila na veganskou kosmetiku GRN. Máte s ní zkušenost? Znáte tuto značku?


Věrka | 21.1.2020 22:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Veganská kosmetika
Ahoj, já ji používám už asi 2 roky a moc mi vyhovuje. Nakupuju ji tady https://www.milujubio.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=GRN&submit_search=.

Odpověď
Lea | 22.1.2020 15:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Veganská kosmetika
Mohla bych se prosím zeptat, co konkrétně kupujete a s čím jste spokojená tak, že by jste to doporučila. Děkuji.

Odpověď
Věrka | 24.1.2020 15:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Veganská kosmetika
Já teda miluju jejich krémy, jsou lehké, jemně voní a krásně se vpíjí do pokožky a zanechávají ji hydratovanou. Nejlepší jsou ty krémy Rich, pak kupuju i sérun na pleť (taky Rich) a jejich dekorativní kosmetiku (pudr, make-up, řasenka), ta mi taky vyhovuje.

Odpověď
Lea | 25.1.2020 14:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Veganská kosmetika
Věrko, tak moc děkuji za tipy, už jsem si objednala obr balíček :) Těším se až kosmetiku vyzkouším :)

Odpověď
Tereza | 7.2.2020 07:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Veganská kosmetika
Já jsem teda nehledala přímo určitou veganskou kosmetiku, ale mám happymary a ta netestuje na zvířatech a jejich složeni je moc fajn, je to takový lehký denní krém.

Odpověď
Karolína | 8.11.2020 18:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Veganská kosmetika
Tady s tou kosmetikou co ji poptává zakladatelka diskuze nemám, ale jestli by chtěla vyzkoušet kvalitní veganskou kosmetiku, tak můžu doporučit značku Iuvenio. Mám od nich více produktů a jsem s nimi moc spokojená.

Odpověď
Míša | 13.11.2020 15:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Veganská kosmetika
To je prosím nějaká novinka ? Čtu o ní teď poprvé a ani jsem o ní neslyšela. To by mě určitě zajímalo víc informací jestli jde o veganskou kosmetiku.

Odpověď
Karolína | 24.11.2020 22:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Veganská kosmetika
Noo nevím jestli úplně novinka, protože je ta kosmetika k dostání od jara, ale je opravdu výborná a hrozně jsem si oblíbila tady ten čistící gel www.iuvenio.com/products/single/urban

Odpověď
Míša | 25.11.2020 16:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Veganská kosmetika
No když už bych si ji objednávala, tak bych si vzala těch produktů víc, protože je to taková moje každodenní rutina čištění a ošetření pleti, akorát teď nejsem spokojená s tou kosmetikou co teď mám a přijde mi nevyhovující hlavně ani nemá takové produkty jak to iuvenio. Tam rozhodně vyzkouším i to sérum, na to jsem zvědavá moc.

Odpověď
Daniela | 26.11.2020 20:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Veganská kosmetika
Jelikož jsem tady tu značku vůbec neznala, tak jsem vzala na zkoušku tady to sérum www.iuvenio.com/products/single/nano/202003 upřímně jsem nečekala takový výsledek po pouhých dvou měsících používání a donutilo mě to si objednat i ostatní produkty, co mají na pleť, protože za tu dobu, co používám pleťovou kosmetiku a že jsem jí už teda vyzkoušela jsem se nesetkala s takovým zlepšením.

Odpověď
Iveta | 4.12.2020 22:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Veganská kosmetika
Ahoj, děkuji za tip. Mám zatím zkušenosti s balzámky od Crazy Rumors a se zpevňujícím obličejovým olejem, rozjasňovačem na obličej a odličovacím krémem s kadeřavou kapustou od značky Nourish London. Tyto produkty mají Vegan a i Leaping Bunny certifikaci.Po vysazení antikoncepce jsem měla aknózní pleť a tyto produkty mi stav pleti zlepšily. https://www.instagram.com/beautyblog.ivet/

Odpověď
Jana | 22.2.2021 15:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Veganská kosmetika
Jsem na tom úplně stejně akorát já si objednala kompletní péči, protože jsem měla pleť v žalostném stavu, takže jsem to riskla a nelituji ! Mám hodně problémovou pleť, vysušenou a díky iuveniu se mi dává postupně dopořádku a těší mě že to se mnou vnímá i okolí a že to nevidím jenom já.

Odpověď
Hani | 26.7.2021 22:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Veganská kosmetika
Skvělá je kosmetika Ihttps://www.iuvenio.com/ je to česká veganská kosmetika, netestují na zvířatech, má kvalitní složení a opravdu účinkuje

Odpověď
Sára | 29.7.2021 19:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Veganská kosmetika
To se mi fakt líbí podle toho co o ní čtu, co od nich používáš?

Odpověď
Hani | 1.8.2021 19:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Veganská kosmetika
Všechno :) mám teď na pleť všechno od nich a nikdy jsem neměla pleť lepší :)

Odpověď
Jitka | 6.10.2022 23:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Veganská kosmetika
Zdravím, nemáte někdo vyzkoušené produkty od značky DR.BELTER - Linie N? Kosmetika se mi moc líbí - je certifikovaná, VEGAN a čtu na ni zatím samou chválu.

Odpověď
Klára | 8.10.2022 23:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Veganská kosmetika
Zdravím, já kosmetiku DR.BELTER Linie N kupuju. Je výborná, jsem s touto řadou strašně spokojená. Navíc je veganská, udržitelná a má 100% recyklovatelné obaly.

Odpověď
Monika | 10.10.2022 18:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Veganská kosmetika
Holky, taky ji vyzkouším - moc díky za doporučení, VEGAN kosmetiku mám moc ráda.

Odpověď
Klára | 13.10.2022 21:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veganská kosmetika
Tady máte ještě odkaz přímo na řadu Linie N https://www.belter.cz/linie-n/

Odpověď
Marika | 27.1.2022 22:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Veganská kosmetika
Iuvenio je fakt topka, četla jsem o ní hodně než jsem jí zkusila a moc jsem tomu nevěřila ale moc příjemně mě překvapila, rozhodně jí nebudu měnit :)

Odpověď
Terka | 29.1.2022 19:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Veganská kosmetika
A neucpává póry?

Odpověď
Marika | 30.1.2022 20:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Veganská kosmetika
Mně teda vůbec ne ;)

Odpověď
Terka | 31.1.2022 20:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Veganská kosmetika
Super tak to zkusím, děkuju za odpověď

Odpověď
Marika | 17.2.2022 22:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Veganská kosmetika
Tak co už jsi jí vyzkoušela? :)

Odpověď
Terka | 21.2.2022 22:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Veganská kosmetika
Už jí používám a jsem moc spokojená, je moc příjemná a už teď vidím že mi sedí, že mám po ní pleť mnohem hezčí, takovou vypnutou a rozjasněnou a póry mi vůbec neucpává :-)

Odpověď
Marika | 22.2.2022 21:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veganská kosmetika
Tak to je paráda :)

Odpověď
Terka | 23.2.2022 20:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veganská kosmetika
Mám radost, že jsem konečně našla něco co mi sedlo, protože jsem už myslela že budu pořád jenom hledat a vyhazovat zbytečně peníze… :-)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné