Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Vybavení kuchyně

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  OhWJD   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Vybavení kuchyně - diskuze na toto téma
Dobrý den, prosím o rady... Chci si koupi odšťavňvač. Nějak jsem propadla čerstvým šřávám a chci si je dělat i doma. Co jsem se tak dívala, tak hodně dobrá značka je Orava. Zkušenosti?


Jarka | 10.2.2020 03:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vybavení kuchyně
Zdravím, tak podle mě úplně nejlepší odšťavňovač je Angel Juicer, máme doma, ale počítejte s tím, že si dost připlatíte. Nicméně s lepším výkonem se nesetkáte a je minimální pravděpodobnost, že jej bude třeba reklamovat. Nebo že se porouchá. Je vytvořen s naprostým citem pro detail. My si na něj dokonce museli vzít půjčku zde - https://www.ferovepujcky.cz/pujcky-bez-ruceni když jsme ho kupovali, ale teda fakt bysme neměnili. Jsme velká rodina a do šťáv máme obrovské nadšení - manželovi šťávy vyléčily cukrovku, mně IBS. Už nikdy jinak!

Odpověď
Eva Nováková | 14.2.2020 09:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vybavení kuchyně
Ahoj, Chtela bych se s tebou podelit o zkusenost, vzdy sem si kupovala dlahe odstavnovace a vydrzeli me hrozne kratce. Mamka mi objednala rucni odstavnovac od znacky berghoff a muzu ho vyuzit i na jine veci nez na odstavnovani, doporucuju se mrknout na internet!:))

Odpověď
Eva Nováková | 19.2.2020 14:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vybavení kuchyně
Ahoj, Posilam odkaz na ten odstavnovac, myslim si ze je dost kvalitni a dlouho vydrzi, mam ho uz rok a je porad jako nový!:) https://www.berghoff.cz/produkt/rucni-ods-av-ovac-leo/

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné