Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - plazmový generátor

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  PGqBh   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
plazmový generátor - diskuze na toto téma
Máte prosím, někdo z Vás zkušenosti s plazmovým geneátorem RPZ 14? Chtěla bych tam zajít, ale ráda bych si poslechla Vaše zkušenosti. Dávám web pro bližší informace kdo nezná: http://www.biorezona.cz/prodej-a-pronajem/plazmovy-generator-rpz-14. Děkuju moc


Tereza Mikesková | 29.11.2016 22:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
plazmový generátor
Zapper je naprosto normálně fungující přístroj, který spolehlivě ničí široké spektrum parazitů. Sám jsem se o tom na sobě i svých blízkých přesvědčil. Plísně na nohou, ekzémy a různé ženské potíže spolehlivě léčí.Bereme to už v rodině jako naprosto normální věc. Vřele doporučuji.

Odpověď
Anča | 16.1.2017 15:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: plazmový generátor
Zdarec plazmový generátor z www.biorezona.cz mohu jenom doporučit

Odpověď
Edit Vykoupilová | 29.11.2016 22:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
plazmový generátor
Manžel netíhne k alternativě, přesto s Zapperem souhlasí. Je to podle něj naprosto logické a technologicky jasné. Vše má frekvence. Tak i viry, bakterie a patogeny. Léčitel pomocí přístroje EAV zjistí na odporu kůže na tvé dlani, co v tvém těle řádí. Pak k tomu připřadí už zjištěnou frekvenci. Na Zapperu se pak navolí vetší frekvence, než má ta která potvora a ono ji to rozkmitá, až ji to zničí Nám to opravdu vyléčilo šílený egyptský průjem.

Odpověď
Adam Novotný | 29.11.2016 22:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: plazmový generátor
Já jsem to zkusil. Kolega z práce Zapera přinesl, tak jsem v práci do sebe pouštěl proudy. Vypil jsem asi litr (uff...) vody a potom to aplikoval.Nic jsem při držení elektrod necítil a tak se mi to zdálo nějaký divný.Ale zhruba hodinu po třetí aplikaci jsem šel na záchod a moč byla zabarvená do tmava a nepěkně páchla. Tohle trvalo asi jeden den. Potom se zase vše vrátilo k normálu a tak na tom asi něco bude. Tak šetřím...

Odpověď
Erika | 9.12.2016 18:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: plazmový generátor
plazmový generátor RPZ 14 určite mohu doporučit, na eliminaci patogeních virů je jeden z nejlepších. Je to takový domácí léčitel.

Odpověď
Božena Štefková | 30.11.2016 10:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: plazmový generátor
DObrý den paní Edito, Odkud jste prosím kupovala přístroj? Děkuji

Odpověď
Benda | 14.12.2016 19:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: plazmový generátor
zkuste se kouknou zde: www.biorezona-eshop.cz/ Také je možnost i přístroj pronajmout. Při koupi mohu doporučit Super Ravo Zapper, jsme s nim spokojení.

Odpověď
Ovečka | 20.12.2016 13:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: plazmový generátor
Já jsem navštívila centrum Biorezona a jsem moc spokojená, mají profesionální přístup a vše krásně vysvětlí.Objednala jsem se i na další plazmování v jejich centru, tak jsem zvědavá na výsledky.

Odpověď
Aneta Zdařilová | 29.11.2016 22:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
plazmový generátor
Doporučuji si přečíst článek a názory zde: www.vitalia.cz/clanky/zapper/nazory/ Jsou mnohdy rozpoluplné, ale člověk si z toho udělá závěr sám.

Odpověď
Anet | 19.12.2016 18:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
plazmový generátor
Moje rodina přístroj používá a cítíme se mnohem lépe, hlavně jsme méně unavení. Přístroj RPZ14 jsme si jen pronajali. Ke koupi jsme se rozhodli pro Super Ravo Zapper a používá ho celá rodina.

Odpověď
Alice Lišková | 9.2.2019 09:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
plazmový generátor
Já s manželem máme také dobré zkušenosti. Máme přístroj Diacom, asi už 5 let. Mne to nedávno vyléčilo patní ostruhu, paráda!

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné