Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je neděle 25. srpna 2019, svátek má Radim, zítra Luděk
Vyhledávání

Diskuse - dárek k vánocům pro manžela

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  hNaTW   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
dárek k vánocům pro manžela - diskuze na toto téma
ahoj, mate nejaky napad na originalni darek pro manzela? Jsem uz fakt zoufala, nevim co mu koupit

zita | 11.12.2016 10:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k vánocům pro manžela
ahoj, ja jsem se letos rozhodla, ze manzelovi koupit nejakou drogerii a hodinky. Brouzdala jsem po netu a nasla jsem par originalnich provedeni. Treba www.timewood.cz, zkus tam mrknout, maji tam i dreveny motylky a tak :)

Odpověď
Jana | 11.12.2016 10:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k vánocům pro manžela
HODINKY ZE DREVA? to zni zajimave. Odzkousene je teda ale nemas?

Odpověď
Lada | 12.12.2016 09:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k vánocům pro manžela
ja zvazuju, ze manzelovi koupim tricko pod kosili. Nasla jsem cupradlo.cz a na strankach to prezentuji opravdu vyborne a ma to velmi dobre recenze. Uz jste tam nekdo nakupoval?

Odpověď
hana | 14.12.2016 10:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: dárek k vánocům pro manžela
ahoj, já cupradlo znám. Nakupuji ho u nás v obchodě v Olomouci. Jsem s nim moc spokojena.

Odpověď
Zita | 13.12.2016 14:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nemam.Ale kupovala je tam nedavno kamarádka příteli a moc se mi libí a on si je chválí, Tak předpokládám, že sklidí úspěch i u nás

Odpověď
katka | 14.12.2016 10:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
mně se na tom timewood libí ty dřevěné kryty na mobil, to je fakt mega nadupané

Odpověď
Linda | 15.12.2016 15:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tak hodinkama se asi zavdecis kazdemu. A jete kdyz budou originalni, tak nemas co zkazit

Odpověď
Pavlínka | 19.10.2018 22:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dřevěné hodiny jsou LUXUSNÍ! Já jsem manželovi na www.belmonde.cz/ koupila dřevěné hodiny, dřevěného motýlka i dřevěné sluneční brýle a moc mu to sekne. :) Pokud nemáte doma konzervy, tak si myslím že takový netradiční doplněk chlapi ocení.

Odpověď
Kačka | 14.12.2016 22:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Holky, která budete kupovat třeba proteiny, protože máte doma kulturistu, tak na facebooku jsem objevila info o dnešní dopravě zdarma 14.12.2016 na Fitness4u

Odpověď
helena | 15.12.2016 15:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
tak co se tyce zdrave stravy nebo jakychkoliv doplnu, spoliham se jedine na svet zdravi. Maji to tam opravdu profesionalne proveden

Odpověď
Renata | 15.12.2016 15:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
ja budu manzelovi kupovat koleckove kreslo do pracovny a rovnou koupim i synatorovi kreslo k psacimu stolku. Nasla jsem obchod kde maji postovne gratis a rychle dodani, takze tim velke vanocni darky vyresim :)

Odpověď
jana | 18.12.2016 23:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
v kterém obchodě to budes nakupovat?

Odpověď
Jirina | 15.12.2016 15:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tak to my letos máme s přítelem dárek dohromady. Nadělili jsme si krásnou kuchyň se všemi spotřebiči. Jsme z toho moc nadšení. Nejlepší dárek jaký jsme si mohli dopřát

Odpověď
Jitka | 15.12.2016 15:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
to vůbec není špatné pořídit si kuchyň. My jsme si zase koupili osvětlení od Led lenser a super. Proč si pod stromek nedat něco praktického.

Odpověď
Hanca | 18.12.2016 23:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
odkud budete kuchyn porizovat?

Odpověď
Hellen | 17.12.2016 19:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Proteiny jsou pro chlapa - sportovce dárek na jistotu.

Odpověď
Mia | 18.12.2016 12:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Anebo kupte, jestli máte doma sportovce - kulturistu, oblečení. To se hodí taky.¨www.fitness4u.cz/97-panske-obleceni

Odpověď
sarka | 18.12.2016 23:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
ahoj Zito. Mas z toho timewood nejake hodinky? Napsala bys mi nejaky konkretni typ, co jsi zakoupila ? dekuji

Odpověď
Karla | 22.12.2016 19:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tak co holky, uz vam hodinky z Timewood dorazili? mate nachystano po stromek?

Odpověď
Zita | 25.12.2016 08:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
holky tak hodinky sklidily moc a moc uspech. jsou krasne, lehounke. Manzel byl nadsenyyyy.

Odpověď
Lenka | 31.1.2017 20:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Holky, přítel si koupil takovou ,,nutelu" pro sportovce. Má to být zdravější, v vozovkách, než ta koupená v krámě, znáte to?

Odpověď
Erika | 7.2.2017 20:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Valentýn pro manžela
Holky, je hloupé koupit manželovi k Valentýnovi sportovní oblečení?

Odpověď
Hana | 16.10.2017 19:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Záleží na koníčcích, ikdyž kuchyň si letos budeme nadělovat taky :-) Ale mám hodně outdoorového muže, tak kupuju většinou věci jako lihový vařič, švýcarský nůž, termosku a naposledy svítilnu Nitecore. Tu jsem měla chuť koupit i pro sebe. Odolná, nárazuvzdorná, svítí jak jsem ani nevěděla že může něco svítit a navíc konečně dárek, který využijeme i doma.

Odpověď
Bára56 | 14.12.2017 20:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zdravím, já asi nic nového nepřinesu, pro manžela mám letos parfém, nějaké oblečení a powerbanku k telefonu. Měla bych ale tip, jak na nákupech trošku ušetřit. V poslední době jsem začala využívat zpětných slev (cashbacků) z portálu https://www.tipli.cz/ , znáte? Sice se to nezdá, ale za ty vánoční nákupy už mám nastřádáno docela dost :)

Odpověď
Vera | 31.1.2019 22:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Díky moc za tip. Můj muž brzy bude mít narozeniny a myslím si, že zrovna powerbanku by mohl ocenit. Často si stěžuje na to, že má telefon vybitý. Teď se po nějakých powerbankách dívám a třeba tato vypadá dobře: https://www.expert.cz/canyon-pwb-15600mah-bila-cnecpb156w/

Odpověď
Romana | 24.7.2019 23:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tyjo, ta powerbanka není vůbec špatný nápad! Myslím, že něco takového by můj muž také ocenil. Brzy bude mít narozeniny, tak mu ji nejspíš zkusím koupit. Nemáte čirou náhodou zkušenost třeba i s takovými těmi solárními, jako mají například tady: https://www.powerbankasolarni.cz/ ?

Odpověď
Radka | 25.11.2018 03:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Ahoj. Nevím, jestli ti to ještě pomůže, ale třeba to inspiruje někoho jiného. Já také přemýšlela co dát svému manželovi k Vánocům. Pak mi kamarádka doporučila, ať mu zkusím dát dárkový poukaz na pronájem nějakého luxusního vozu. Tak jsem se hned podívala na https://www.zabavnevozy.cz/ (to je půjčovna luxusních vozů Praha) a ten poukaz tam objednala. Myslím si, že můj muž s toho bude mít obrovskou radost.

Odpověď
Pavča0456 | 30.11.2018 18:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zdravím, můj chlap si všechno vždycky koupí, takže se mu většinou snažím sehnat nějaký vtipný dárek, například nějaké tričko s vlastním potiskem, tak třeba by se to líbilo i tomu tvému. Nemáš když tak tip na nějakou firmu, co tohle dělá? Objevila jsem https://www.colorfactory.cz/ , ale nevypadá to, že by dělali i po jednom kuse.. Díky a přeju hodně štěstí :)

Odpověď
Eva Veselková | 4.1.2019 09:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Možná, by manželovi udělala radost pěkná placatice. Super výběr mají zde https://www.placatky-levne.cz/ Tak se mrkni a uvidíš. Můj manžel jí dostal taky k narozkám a je z ní nadšený :-)

Odpověď
Lenka Novotná | 12.1.2019 20:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
S originálními dárky je to těžké... Záleží jaké má tvůj manžel záliby. Co třeba nějaký zážitkový dárek? Nebo třeba něco opravdu užitečného. Můj manžel například neustále něco kutí, tak jsem se mu tyto Vánoce rozhodla pořídit novou vrtačku. Známý, který se v nich vyzná mi doporučil, ať se dívám po značce Stanley, tak jsem mu jednu objednala odtud: https://stanley-fatmax.cz/

Odpověď
a. | 2.2.2019 12:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |

Odpověď
a. | 2.2.2019 12:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Já jsem letos manželovi koupila novou postel. Měli jsme starou nehezkou postel a tak jsem se rozhodli, že si jako dárek koupíme novou. Vybrali sme tuto od Spirit Continental- www.spirit-continental.cz a zatím jsme velice spoko!

Odpověď
Táňa | 21.3.2019 21:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Já jsem se letos trefila do černého s kurzem grilování www.grilguru.cz/kurzy-grilovani S manželem rádi trávíme čas na zahradě, nejlépe s rodinou nebo přáteli. A když se v létě bude moct manžel zablýsknout přede všemi se svými novými grilovacími schopnostmi, budě pyšný :D

Odpověď
Danča | 20.4.2019 21:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
S dárky pro muže je to těžké. Záleží dost na tom, jaké má tvůj muž záliby. Třeba ten můj rád rybaří, takže jsem to měla s výběrem dárku pod stromeček celkem jednoduché. Před Vánoci se mi totiž zmínil o jedné udici o které psali na https://www.zachytame.cz/ tak jsem mu ji zkusila objednat. Měla jsem trochu strach, jestli jsem neobjednala nějakou špatnou, ale naštěstí ne. :-)

Odpověď
Petruša | 23.7.2019 00:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tyjo, to není vůbec špatný nápad. Můj manžel taky hodně rád rybaří, takže si myslím, že by nějaké to rybářské náčiní jako dárek určitě ocenil. Zrovna si to tu zkouším hledat a koukám, že eshopů s rybářskými potřebami je celkem dost, viz třeba www.sportcarp.cz/ Zkusím se ho nějak nenápadně zeptat, jestli by náhodou něco nepotřeboval a případně mu to zkusím koupit. :)

Odpověď
Jana | 30.4.2019 20:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Já jsem letos přítelovi koupila náramek https://www.midorini.cz/panske-naramky/ . Pro něho byl hodně netradiční, protože do teď žádný nenosil. Náramek se mu líbí a nosí ho pořád.

Odpověď
Lucie B. | 7.5.2019 15:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Můj manžel si moc na hmotné dárky nepotrpí, takže se už pár let obdarováváme zážitky. Letos jsem mu dala poukaz od společnosti Adrop, která nabízí spoustu zážitků - lety balonem, seskoky padákem, bungee jumping, jízdu v závodních autech, atd.

Odpověď
Sabina M. | 10.5.2019 10:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Přesně (-: My si taky většinou dáváme poukazy (-: A www.adrop.cz určitě doporučuji. Nabízí velký výběr různých zážitků a jsou velmi ochotní a spolehliví.

Odpověď
Anička | 26.6.2019 23:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Díky za tip na tu stránku! To se určitě bude hodit. U nás doma také vedou spíš zážitkové dárky. Já například svému příteli letos k narozeninám, které měl měsíc zpět pronajala na víkend kabriolet od https://www.idealcar.cz/ Už několikrát předtím mluvil o tom, že by se někdy rád projel v nějakém kabrioletu, tak jsem mu to konečně splnila. :-)

Odpověď
LussyB | 29.6.2019 20:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Za mě jsou nejlepší poukazy, poukazy a zase poukazy. Dáváme si je všichni v rodině a prostě boží. Byla jsem už na tolika zážitcích, na které do konce života nezapomenu.

Odpověď

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.

Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné