Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Kouzelné čtení od albi

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  qVSRe   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Kouzelné čtení od albi - diskuze na toto téma
Ahoj, chtěla bych synovi koupit kouzelné čtení s elektronickou tužkou od Albi. Nemáte s tím někdo větší zkušenost? :) Synovi jsou 4 a nejsem si jistá, zda by to už zvládl, na druhou stranu jsem na to slyšela spoutu kladných ohlasů. Děkuji za odpověď. :)


Misa89 | 13.12.2016 23:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kouzelné čtení od albi
Ahoj, my jsme synovi (4,5) koupili kouzelne cteni-atlas a muzu rict, ze je to skvele. Nema s tim problemy a nemuzu rict, ze by ho to nijak nevzdelavalo. Zaroven se zabavi na dlouhe chvile. ;) Urcite chceme zkusit i ostatni knizky od Albi, ale zakladni verzi Vam urcite doporucim. :) A pokud je vas syn hodne sikovny, nebala bych se klidne i te anglictiny.

Odpověď
echova | 17.12.2016 11:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kouzelné čtení od albi
Děkuji za odpověď, tak do toho určitě půjdu. Snad to ještě do Vánoc stihnu. :)

Odpověď
Misa89 | 18.12.2016 23:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kouzelné čtení od albi
Nemáte zač, určitě to ještě stihnete, pokud to objednáte začátkem příštího týdne, neměl by být problém. :) Hlavně teda do začátku doporučuji ten atlas, ten mám osvědčený a je to opravdu skvělé! :)

Odpověď
Petruska12 | 19.12.2016 22:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kouzelné čtení od albi
Dobry den, videla jsem, ze mate zkusenosti s kouzelnym ctenim, tak jsem se chtela zeptat, jake je provedeni knizky a pera. Je to kvalitni popr. vydrzi to nejakou dobu? :) Dekuji za odpoved.

Odpověď
Misa89 | 19.12.2016 23:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kouzelné čtení od albi
Nemáme čtení sice moc dlouho, ale dojmy, které zatím mám, jsou, že je vše v profesionálním a kvalitním provedení. :) Takže bych se toho nebála, přecejen Albi je firma, která zaštiťuje většinu stolních her. :)

Odpověď
Petruska12 | 20.12.2016 18:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kouzelné čtení od albi
Mcokrat dekuji za odpoved, koupim to synovi na Vanoce a uvidim, jake to bude. :)

Odpověď
Elena995 | 20.12.2016 19:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Kouzelné čtení od albi
Ahoj holky, prosím Vás ještě jsem nestihla koupit malé sestričce dárek na Vánoce a v Albi jsem objevila právě kouzelné čtení s elektronickou tužkou. Ještě jsem to nekoupila a raději jsem si o tom přečetla na stránce. Má už s tím někdo zkušenost? Nejsou to zbytečně vyhozené peníze? Děkuji za reakci :)

Odpověď
Nicol356 | 20.12.2016 21:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Kouzelné čtení od albi
Ahoj :) Knížka "svět zvířat" je pro malé děti tak maximálně do 5 let . Kniha ti totiž akorát povídá názvy zvířat na základě obrázků , sice i méně známých , spíš klasická zvířata jako lev , panda, žirafa... Za to "hravá angličtina" je fajn - jen výslovnost z tužky je trošku náročnější ale pro děti v předškolním věku určitě doporučuji :)

Odpověď
Viola111 | 20.12.2016 23:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kouzelné čtení od albi
Nejlepší vzdelávací knížka kterou jsem pro svého syna Frantíka koupila. Už teď mluví základy angličtiny a to je mu teprv 5 let :)

Odpověď
Renáta3 | 20.12.2016 23:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kouzelné čtení od albi
Opravdu se děti dokážou pomocí ní naučit základy angličtiny? Protože když je to pravda tak ji hned koupím .

Odpověď
Anna | 3.1.2017 12:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kouzelné čtení od albi
Znáte někdo www.hamleys.com ? a co si myslíte o těch oslavách?

Odpověď
Tom | 4.1.2017 13:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kouzelné čtení od albi
Myslím si, že jsou super, já tam pořádal pro chlapce tu pirátskou a vykládá o tom doteď :-)

Odpověď
Lenka | 18.2.2017 20:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kouzelné čtení od albi
Zdravím, moc děkuji za tip, právě jsme také uvažovali o kouzelném čtení. Vcelku bych brala tohle: https://www.babymodel.cz/albi-kouzelne-cteni-hra-do-auta/ - dost cestujeme a tak by se děti zabavily, co myslíte? Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji moc.

Odpověď
Petra | 21.2.2017 22:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kouzelné čtení od albi
jako lektor angličtiny si myslím, že začínat s jazykem tak brzo je nesmysl, ale vím, žeje to teď trendy, aby naše děti všechno uměly... nicméně pokukuji po tom taky vždy v knihkupectví nebo hračkářství... zatím mě odrazovala hlavně cena... a zatím jsem nikde nenarazila na knihu pro nejmenší děti, třeba tříleté... angličtina brzo, zvířata už umíme, atlas je podle mě brzy....doporučí někdo?

Odpověď
Milena | 20.3.2017 21:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kouzelné čtení od albi
nechala jsem si to teď předvést v obchodě a myslím,že je to dost vymakaná věc! je to chytře vymyšlené, děti to zabaví a mohl by od nich být na chvíli klid.... paní říkala, že teď dělají konečně i nějaké začátečnické sady a ne rovnou angličtinu nebo třeba vesmír, tak už se těším, až neteři pořídím :-)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné