Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Dětské hřiště

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  FukYP   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Dětské hřiště - diskuze na toto téma
Pěkný den, chtěla bych se zeptat kde ještě kupovali pro děti nějaké dětské hřiště ? Stěhujeme se konečně na baráček se zahradou a chtěla bych tam pro děti udělat menší vyžití, ale priorita je pro mě, aby šlo o kvalitní a hlavně bezpečnou sestavu, takže na cenu v tomhle směru absolutně nehledím. Tzn. budu ráda za nějaké tipy :)


Renata | 13.7.2020 15:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětské hřiště
Jestli ti to nebude vadit tak se připojím … budeme řešit to stejné akorát nevíme jestli je lepší takovou věc nechat dělat na zakázku nebo už koupit hotovou sestavu.

Odpověď
Jana | 15.7.2020 09:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětské hřiště
Těch variant je docela dost a taky nám trvalo než jsme něco vybrali, nicméně nakonec máme hřiště od marimexu a nelituju. Výběr mají opravdu neuvěřitelný a hlavně ten zákaznický servis je na neuvěřitelné úrovni. Jsem ráda, že jsem narazila na člověka, který má též děti, takže jejich bezpečnost je na prvním místě a společně jsme vybrali přesně to, co odpovídalo mojí a manželově představě.

Odpověď
Majka | 17.7.2020 20:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětské hřiště
No já už jsem o marimexu slyšela, ale jenom v souvislosti s bazény nebo trampolínami. Vůbec nevím, že mají i dětská hřiště teda :O. Jakou tu sestavu od nich prosím pěkně máš ?

Odpověď
Jana | 19.7.2020 21:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětské hřiště
Máme přesně tady tuto sestavu :) www.marimex.cz/detske-hriste-marimex-play-018

Odpověď
Majka | 22.7.2020 14:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Dětské hřiště
To vypadá opravdu úžasně ! Hlavně jsem nevěděla, že marimex dělá i dětské sestavy, to koukám.

Odpověď
Jana | 23.7.2020 20:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Dětské hřiště
No to já jsem předtím taky nevěděla, že marimex dělá takovéto sestavy, jenom o tom, že mají bazény a trampolíny :)

Odpověď
Lenka | 25.7.2020 20:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Dětské hřiště
Jak jsou na tom bezpečnostně ty jejich trampošky ?

Odpověď
Kristýna | 26.7.2020 18:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Dětské hřiště
Marimex má jedny z nejbezpečnější trampolín. Vůbec bych na tvé místě neměla strach. Máme od nich už druhou trampošku a můžu říct, že prošla pěkným zátěžovým testem, když jsme dělali oslavu a byli tu manželovi kamarádi -_-.

Odpověď
Lenka | 8.8.2020 21:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dětské hřiště
Jaký máte model jestli se můžu zeptat ? Dívala jsem se, že mají i bezpružinovou trapolínu, myslíš, že bude lepší jak ta pružinová ?

Odpověď
Kristýna | 9.8.2020 19:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dětské hřiště
Máme přímo tady tento model bez pružin www.marimex.cz/trampolina-marimex-comfort-366-cm-ochranna-sit-schudky-zdarma a je to právě ta bezpružinová trampolína. Kupovali jsme ji hlavně kvůli tomu, že je jednak bezpečnější a taky zvyšuje flexibilitu odrazové plochy a způsobuje měkčí dopad.

Odpověď
Lenka | 14.8.2020 16:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dětské hřiště
Takže je hlavně i bezpečnější ano ? O to mi jde hlavně, aby si tam děti nijak neublížily, protože si k nám chodí hrát i děti od sousedů, takže jich tam bude hopsat poměrně dost :)

Odpověď
Kristýna | 15.8.2020 18:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dětské hřiště
Ano, tady ty bezpružinové, co marimex má jsou i bezpečnější, proto jsme taky raději koupili tu :). Nosnost to má velikou a pokud to budete kupovat komplet jako my s tou sítí a schůdkami, tak se tam dětem nemůže nic stát :)

Odpověď
Ella | 22.8.2020 21:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dětské hřiště
Jsou ta hřiště těžká na kompletaci nebo je tam nějaký servis ?

Odpověď
Jana | 23.8.2020 12:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dětské hřiště
Je k tomu manuál a podle toho je pak velice jednoduché to poskládat :)

Odpověď
Ella | 30.8.2020 20:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Dětské hřiště
Tak doufám, že se nám to s mužem podaří dát dohromady, protože jsme stihli objednat tady tu sestavu v akci www.marimex.cz/detsky-dreveny-domecek-veranda-s-houpackou/

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné