Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Clip in - zkušenosti?

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  PePHn   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Clip in - zkušenosti? - diskuze na toto téma
Mamky, prosím o vaše rady a hlavně zkušenosti. Docela ráda bych si koupila clip in. Potřebuju ale kvalitní, z pravých vlasů. Ty jsou nejkvalitnější. Koukala jsem na net a zaujal mě shop https://www.clip-in-vlasy.eu/. Nakupoval zde někdo? Budu ráda za info.


Elen | 24.7.2020 15:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Clip in - zkušenosti?
Ahojky, hele, když si koupíš kvalitní clip in z pravých vlasů, tak se o ně staráš, jako o svoje. Stejně tak je můžeš i upravovat. Pokud mohu radit, tak doporučuju nakoupit na https://www.clip-in-vlasy.eu/. Tam jsem si clip in koupila já a jsou právě z pravých vlasů.

Odpověď
Diana | 18.8.2020 19:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Clip in - zkušenosti?
Za mě vlasy-k-prodlouzeni, s jejich materiálem k prodlužování jsem max.spokojená.

Odpověď
Johana | 21.8.2020 20:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Clip in - zkušenosti?
A máte od nich Clip In?

Odpověď
Diana | 23.8.2020 19:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Clip in - zkušenosti?
Ano mám, clipy a taky jsem si zkusila nechat dát clip ofinu.

Odpověď
Kristýna | 24.8.2020 13:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Clip in - zkušenosti?
Na www.vlasy-k-prodlouzeni.cz jsem se dočetla, že prodlužují i u nich na pobočce. To mě zaujalo.

Odpověď
Ina | 25.8.2020 09:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Clip in - zkušenosti?
Taky se mě tato služba líbí.

Odpověď
Brandy | 25.8.2020 12:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Clip in - zkušenosti?
Chci se zeptat - ten shop https://www.clip-in-vlasy.eu/ má hodně zajímavou nabídku. Je tu někdo, kdo clip in používá k zahuštění vlasů a ne jen k prodloužení? :-O Jak to funguje?

Odpověď
Emma | 27.8.2020 19:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Clip in - zkušenosti?
Já si teda na hustotu vlasů naštěstí stěžovat nemůžu, ale bohužel mi nechtějí narůst. Čili já clip in používám na prodloužení vlasů. Jinak nakupuju na netu, na shopu clip in vlasy.eu a jsem nadšená. Vždy jsem byla maximálně spokojená.

Odpověď
Iris | 29.9.2020 08:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Clip in - zkušenosti?
Koukala jsem se na jejich web clip-in-vlasy.eu a hodně se mi líbí ten keratin. S tím zkušenosti máš? Jak ta metoda vlastně funguje?

Odpověď
Brandy | 4.8.2023 18:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Clip in - zkušenosti?
Koukala jsem se na jejich nabídku a mají toho opravdu hodně... A tak bych se chtěla zeptat, jak vyberu odstín, který mi bude sedět? A co když vyberu něco, co mi nebude sedět?

Odpověď
Sára | 17.6.2021 15:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Clip in - zkušenosti?
Prosím vás, našla jsem si na www.hotstyle.cz vlasy k prodloužení, ale vůbec nevím, kolik budu potřebovat pramenů. Je tu někdo, kdo by mi s tím poradil ?

Odpověď
Lenka | 3.7.2021 11:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Clip in - zkušenosti?
S tím by ti měla poradit buď kadeřnice nebo zkus napsat přímo na ten daný eshop jestli ti poradí :)

Odpověď
Sára | 17.7.2021 20:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Clip in - zkušenosti?
Super, zkoušela jsem jim psát a opravdu mi podle fotky pomohly vybrat jak odstín, tak mi poradili i s počtem pramenů a budu si je u nich nechávat i prodlužovat.

Odpověď
Anýsek | 20.8.2021 17:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Clip in - zkušenosti?
Přes hotstyle mám taky vlasy a aji jsem si je u nich nechala prodlužovat a doporučuji dále, protože paní je fakt šikovná.

Odpověď
Denča | 29.8.2021 20:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Clip in - zkušenosti?
Mohla bych vědět jak dlouho tak zhruba trvá než mi vlasy přijdou ? Bohužel mám zkušenost již s jedním eshopem, ale tam se mi ta kvalita absolutně nelíbila, takže jsem je vrátila a termín na prodloužení mám už příští týden, ale vlasy nemám :(. Takže potřebuju opravdu spolehlivý eshop s kvalitními vlasy.

Odpověď
Anýsek | 20.9.2021 21:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Clip in - zkušenosti?
Schválně jsem se podívala, kdy jsem si vlasy objednala a ve středu dopoledne jsem dělala objednávku a ve čtvrtek mi už přišla zpráva, kdy mi budou vlasy doručovat :). Mají to na těch stránkách i napsané, že doručují do 24 hodin https://www.hotstyle.cz/

Odpověď
Denča | 30.9.2021 11:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Clip in - zkušenosti?
Tak to je super ! Můžu se ještě zeptat odkud jsi a kde sis nechávala vlasy prodloužit ?

Odpověď
Romča | 4.10.2021 11:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Clip in - zkušenosti?
Těch eshopů je holky fakt hodně a já osobně jsem byla spokojená s objednávkou tady na tom eshopu www.clip-vlasy-levne.cz

Odpověď
Karol | 5.10.2021 05:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Clip in - zkušenosti?
Přesně jak píšeš. To já jsem už nějaký ten rok věrná obchodu clipinhair.cz

Odpověď
PetraN | 21.4.2023 12:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Clip in - zkušenosti?
Já jsem si prodlužovala vlasy sama pomocí clip in z pravých lidských vlasů. Jsem ráda, že to zvládnu doma sama:-). Vlasy vypadají skvěle!

Odpověď
Janová | 25.4.2023 21:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Clip in - zkušenosti?
A můžeš vlasy žehlit nebo fénovat?

Odpověď
PetraN | 28.4.2023 12:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Clip in - zkušenosti?
Ano ty z pravých lidských vlasů můžeš i tepelně upravovat, ale určitě použít ochranný sprej na tepelnou úpravu, ale to už snad dnes používá každý. Já mám vlasy z clipinhair a tady ti dám odkaz, kde jsou nejčastější dotazy a odpovědi od klientek https://www.clipinhair.cz/faq.php . Mě to třeba pomohlo :-)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné