Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Nakupujete na netu?

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  PjXRB   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Nakupujete na netu? - diskuze na toto téma
Ahoj maminy, chtěla bych se zeptat. Pokukuju po netu, co bych kde zse objednala a narazila jsem na shop different. Nakupuje zde nektera? Jak jste spokojene?


Anitkaj J. | 23.9.2020 21:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Ano, nedávno jsem pořídila pro malou https://www.aaa-skolak.cz/matematika-hrou/big-kdo-je-nejvetsi-72.html. Kupujete taky vzdělávací knihy?

Odpověď
KlarinkaH H. | 28.9.2020 21:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Dobrý večer, také jsem mrkla na aaa-skolak.cz a mám teď novou knihu s matematikou pro malého.

Odpověď
Kika | 20.10.2020 08:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Ahoj, já nakupuju především na internetu. Dospěla jsem do fáze, kdy už objednávám i potraviny a jídlo. Dokonce mě minule honila mlsná, tak jsem si objednala online i dovoz z KFC :-D Nakonec to ani nebylo nijak drahé, když jsem koukla po slevových kupónech https://www.vimvic.cz/slevy/kfc. Hlavně jsem ušetřila čas :-D

Odpověď
Martina | 12.11.2020 15:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Vždy jsem raději kupovala věci přímo osobně, abych je viděla. Internetu jsem z hlediska nákupů nikdy moc nevěřila. V této situaci jsem ale už donucena začít řešit vánoční nákup přes internet. Jsem nadšená z koženého batohu pro dceru, který jsem koupila z obchodu www.qualitymodels.eu za dobrou cenu

Odpověď
Ivanka | 20.12.2020 01:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Já na internetu nakoupila všechny dárky k letošním Vánocům, jen doufám, že stihnou dojít. Letos to bylo s financemi trošku těžší, tak jsem si na ně musela vzít vánoční půjčku od firmy Lend Now. Všechny produkty mají hezky popsané tady: https://www.lendnow.cz/kategorie/pujcka .. Už jsem si od nich půjčovala dřív, když se mi rozbila pračka, a byla to velmi dobrá zkušenost. Můžu jen doporučit.

Odpověď
Jana | 27.12.2020 13:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Vzhledem k tomu, co se děje, tak jak jídlo, tak oblečení a veškeré doplňky nakupuju na internetu

Odpověď
Pavlína | 20.5.2021 23:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nakupujete na netu?
Tento obchod neznám. Dlouho jsem ale hledala obchod s kvalitním koženým zbožím a nakonec jsem si oblíbila e-shop https://www.penezenkylp.cz/ . Koupila jsem si od nich jak koženou peněženku, tak i koženou kabelku. No a teď mám v plánu odtud objednat i kvalitní kožený pásek pro manžela, protože bude mít brzy svátek.

Odpověď
Judita | 23.5.2021 20:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Dostala jsem tip na moc pěkný dárek. Budeme mít s přítelem výročí chci mu dát něco společného. Nechala jsem si na www.onglazz.cz nadesignovat originální skleněnou desku s naší společnou fotkou.

Odpověď
Iveta | 25.5.2021 18:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nakupujete na netu?
Krásně a originálně zpracovaná fotka. Moc se mi skleněná deska líbí.

Odpověď
Mia | 15.6.2021 14:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Nakupujete na netu prací prostředky? Doporučíte e shop?

Odpověď
Sabina | 20.6.2021 12:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nakupujete na netu?
Už pár let jsem spokojená co se týká nákupu úklidových a pracích prostředků s https://shop.uklid-pulito.cz/cs/

Odpověď
Mia | 22.6.2021 20:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Nakupujete na netu?
Které používáte a jste s nimi spokojená?

Odpověď
Sabina | 27.6.2021 22:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Nakupujete na netu?
Oblíbíla jsem si a pár let v něm peru gel Spuma di Sciampagna Bianco Puro na bílé i barevné prádlo.

Odpověď
Alice | 29.6.2021 18:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Nakupujete na netu?
Od uklid-pulito používám parfém na prádlo a jsem s ním moc spokojená.

Odpověď
Soňa | 30.6.2021 10:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Nakupujete na netu?
Už jsem o něm slyšela, taky ho chci zkusit. Je výborný při sušení prádla v sušičce.

Odpověď
LeničkaMala | 23.6.2021 02:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Ahoj, já na internetu nakupuju snad denně. Miluji nakupování a jsem nesmírně vděčná za to, že to jde z pohodlí domova. Celkově je internet opravdu skvělá vymoženost, Dá se tam najít naprosto vše. My nedávno museli vyhodit nějaké věci do šrotu a tak jsem do vyhledávače zadala: elektroodpad plzeň: www.kovosrot-suda.cz/zpetny-odber-elektroodpadu-plzen

Odpověď
Ester | 25.7.2021 20:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Viděla jsem v reklamě krásnou skleněnou desku s fotografií. Dáse sehb´nat na netu? Nevíte?

Odpověď
Barbora | 27.7.2021 08:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nakupujete na netu?
Jestli myslíte Onglazz, tak na netu so ji můžete objednat a dokonce i sama navrhnout.

Odpověď
Iveta | 9.8.2021 18:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Já na netu nakupuji hodně, nejraději vše co se týká módních doplňků. Nedávno jsem dostala tip na úžasné šátky od SciCanvas.

Odpověď
Dagmar | 17.8.2021 17:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nakupujete na netu?
Mají v nabídce nejenom šátky, ale i látky. Vzory jsou inspirované vědou, což je opravdu originální.

Odpověď
Janka | 19.8.2021 18:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Nakupujete na netu?
A máte v plánu si z nějaké látky nechat něco ušít?

Odpověď
Dagmar | 22.8.2021 20:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Nakupujete na netu?
Konkrétně z této https://www.scicanvas.cz/p/fabric-glucose si chci nechat ušít šaty.

Odpověď
Míla | 24.8.2021 13:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Nakupujete na netu?
Za mě velké šátky, ty díky jejich velikosti můžu nosit v létě jako pareo nebo letní šaty, taky jako sukni. Díky jejich variabilitě mám v jednom kousku oblečení schovaný celý šatník.

Odpověď
Bohdana | 19.10.2021 20:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Kde prosím kupujute zdravou obuv pro dospělé? Snažím se sehnat pěkné polobotky, pohodlné a hlavně dobře vypadající.

Odpověď
Vanda | 23.10.2021 20:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nakupujete na netu?
Jsem velmi spokojená s botkami co jsem si objednala na holik-shop. Jsou pohodlné a nebolí mě v nich nohy, z toho důvodu jsem si začala kupovat zdravou obuv.

Odpověď
Alex | 28.10.2021 13:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Nakupujete na netu?
Neznám tento shop, Dívala jsem se na jejich stránky a moc se mi líbí tyto www.holik-shop.cz/polobotky-iter-vinova/

Odpověď
Linda | 29.10.2021 16:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Nakupujete na netu?
Zaujal mě tento shop a líbí se mi že je to český výrobce. Ráda nosím botky bez podpatku takže se mi líbí jejich GAIA baleríny.

Odpověď
Kristýna | 21.11.2021 10:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Narazila jsem na hrozně hezký eshop s dětským oblečením www.tamaiti.cz. Nemáte s ním zkušenost ? Zaujal mě hlavně proto, že mají oblečení z bio bavlny, tak by mě zajímala kvalita :).

Odpověď
Aneta | 25.11.2021 20:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nakupujete na netu?
Kvalita je vynikající dcera má od nich zatím jen mikinku a tričko, ale budu jí tam vybírat ještě něco pod stromeček, protože mají od zítra black friday, tak toho chci využít :)

Odpověď
Denisa | 26.12.2021 16:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nakupujete na netu?
Objednávala jsem přes tady ten eshop pro malou mušelinové plenky, bryndáčky a dečku a jsem spokojená :)

Odpověď
Klára | 7.1.2022 15:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Nakupujete na netu?
Dala jsem na vás a přes tamaiti jsem taky objednala a i když jsem vůči tomu byla skeptická, tak jakmile mi přišlo oblečení do ruky, tak na tom materiálu je to prostě poznat, takže jsem určitě toho názoru, že je lepší si za oblečení připlatit než na něm šetřit a pak se divit, že nic nevydrží .

Odpověď
Erika | 2.2.2022 09:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nakupujete na netu?
Nakupuju u nich hodně spací overalky na zip. Jsou špatně k sehnání, ale tady jich mají dost :)

Odpověď
Mája | 9.2.2022 19:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Co se týká nákupu oblečení pro celou rodinu jsem spokojená s www.genesis-eshop.cz

Odpověď
Kamila | 14.2.2022 11:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nakupujete na netu?
Genesis-eshop se mi taky moc líbí. Ráda ho sdílím s přáteli. Každý registrovaný uživatel za sdílení může získat až 200 kreditů pro své nákupy, což je pak 20 Kč. Dobrý tip.

Odpověď
Dominika | 17.2.2022 10:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nakupujete na netu?
Nakupuji u nich hlavně dětem. Mají kvalitní oblečení za super cenu.

Odpověď
P | 27.2.2022 19:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Nakupujete na netu?
Já využívám doručení do Penguin Boxů je zdarma při jakékoliv objednávce. Doručení trvá cca 3 dny.

Odpověď
Magda Horká | 29.4.2022 14:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Já se rozhodla jít s dobou. Už na netu nejen nakupuji, ale taky prodávám. Já měla za to, že jen takové ty korporátní ženušky v kostýmku mohou takto “podnikat” v této internetové době. Ono dnes tvorba webů tohoto ražení není vlastně vůbec složitá. Já myslela, že si to musím udělat sama a ono naopak. Kluci z www.wpdistro.cz/ jsou moc šikovní na zacházení s takovými ňoumy jako jsem já :-)

Odpověď
Lenka | 1.6.2022 01:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Holky věděly jste, že se přes internet dneska dá nakupovat i drogerie? Já třeba ne, až jsem narazila na https://www.bonfair.cz/ Musím říct, že tohle se mi docela dost hodí. My tady u nás v okolí bohužel žádnou pořádnou drogerii nemáme. Jedna tu teda je, ale tam skoro nic nemají. Hlavně co se týče věcí do domácnosti.

Odpověď
Erika | 26.6.2022 18:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Holky měla bych takovou otázku. Nemáte některá zkušenost s tímto obchodem - https://www.pod-cenou.cz/product-category/obleceni-a-doplnky Dívala jsem se, že tam mají spoustu super věcí. Jen mi to všechno přijde nějak podezřele levné. Myslíte, že to mám risknout a zkusit odtud něco objednat? Nebo co si o tom obchodě myslíte vy? Díky moc. :)

Odpověď
Katkaa | 28.10.2022 00:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Tak nakupování přes internet je dneska už úplně běžné, ale co třeba podnikání přes internet. Dělá to někdo z vás? Já nad tím teď právě přemýšlím, těch možností je opravdu spousta. Hodně mě na tom láká hlavně to, že člověk může pracovat z domu a nemusí ani mít fyzické sídlo firmy. Bohatě například stačí to virtuální a to se dnes dá bez problému založit třeba přes https://www.sidlofirmypraha5.cz

Odpověď
Hanička | 7.12.2022 10:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Ahoj, o obchodu jsem už slyšela, ale ještě jsem tam nikdy nenakupovala. Nedají se tam totiž uplatnit slevové kupóny z kuponozdroj.cz/ a tím já se řídím. Obchody si vybírám podle toho, abych měla nákup co nejlevnější :-) . Pokud si nejsi obchodem jistá, tak nakup na dobírku. Pak nemůžeš přijít o peníze a nic nehrozí.

Odpověď
LucinkaQ | 14.3.2023 09:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Ahoj, ono je to těžké. Těch e-shopů Different mi vyjelo asi pět po celém světě. :) Takže moc nedokážu poradit. Nicméně pokud je ten e-shop důvěryhodný a odpovídá na dotazy, tak bych se toho nebála. My jsme třeba taky branky na míru sjednávali v drtivé míře po internetu. Však dneska to takhle funguje, máme rok 2023, tak proč se toho bát. :)

Odpověď
Petra Eliášová | 30.3.2023 13:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Zdravím, nedávno jsme koupili tuto ledničku https://www.panmrazek.cz/klarstein-audrey-mini-retro-lednice4 a chci se zeptat, zda nevíte, kde mohou být podobné retro elektrospotřebiče k dostání za "adekvátní cenu". Předem děkujii

Odpověď
kveta444 | 24.8.2023 21:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nakupujete na netu?
Ahoj všem, chci pro svoji mladší sestru nějakou konvičku na čaj. Chci pro ni takovou tu konvičku 2v1,kde je součástí i ten hrneček.Nevíte někdo o nějaké a nejlépe v dostání online. Budu moc ráda za vaše rady :)

Odpověď
Zita Nováčková | 28.8.2023 03:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nakupujete na netu?
Ahoj Kveto, nasla jsem neco takoveho: https://www.bakly.cz/bredemeijer-sada-umea-tea-for-one-cerna-s-bambusovym-vikem-05l-142008. Je to taky 2v1, ale je to i z bambusu. To uz budes muset posoudit sama, jestli se to sestre bude libit. Snad ti muj postreh pomuze a sestre udela radost. Dej pak vedet:).

Odpověď
kveta4444 | 28.8.2023 16:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Nakupujete na netu?
Zdravím paní Zitto, koukala jsem se na Váš odkaz a přesně toto hledám :). Už mám i objednáno, zboží měli skladem a tak doufám, že dorazí včas abych sestře měla co předat :D. Vybrala jsem jí její milovanou bílou barvu, musí mít taky vše v ní. Moc děkuji :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné