Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Návlek na penis

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  HsCFR   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Návlek na penis - diskuze na toto téma
Co říkáte na návleky na penis ? Je to aspoň trošku zpestření při sexu nebo to moc nepoznám ? Chceme sex trochu něčím oživit než se pustíme do hraček a oba nás zaujaly ty návleky.


Diana | 5.10.2020 05:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Návlek na penis
To určitě poznáš jelikož to penis zvětší v objemu ;) taky záleží na tom, jaký návlek zvolíš, ale rozhodně o něm budeš vědět :)

Odpověď
Markéta | 19.10.2020 18:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Návlek na penis
Máš přímo s nějakými návleky zkušenost, že by si mi dala přímo na nějaký konkrétní tip ?

Odpověď
Diana | 28.10.2020 18:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Návlek na penis
Ono bude lepší když se podíváš na ekondomy tam toho mají fakt mraky a aspoň si vybereš to, co se ti bude líbit :)

Odpověď
Erika | 31.10.2020 20:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Návlek na penis
Osobně mám nejlepší zkušenost s těmi co mají vroubky než s těmi realistickými návleky.

Odpověď
Diana | 2.11.2020 11:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Návlek na penis
Díky moc .. už jsem něco objednala tak jsem zvědavá až to vyzkoušíme

Odpověď
Sandra | 15.11.2020 18:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Návlek na penis
Jestli můžu poradit, tak mnohem víc srandy si užijete s párovými vibrátory než s návlekem na penis ;)

Odpověď
Markéta | 19.11.2020 14:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Návlek na penis
No když já nevím co by na to řekl protějšek. Ty máš s něčím takový zkušenost ?

Odpověď
Sandra | 21.11.2020 12:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Návlek na penis
To víš, že mám .. .jsem pro každou novou zkušenost, takže když by si potřebovala nějak poradit, tak se klidně ptej nebo se prvně třeba podívej na ekondomy ať si rozšíříš obzor a pak mi pisni

Odpověď
Markéta | 24.11.2020 12:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Návlek na penis
Zkušeností mám hodně a nikdy žádný chlap necukl ;) vůbec bych se nebála ho postavit před hotovou věc ;)

Odpověď
Denisa | 26.11.2020 17:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Návlek na penis
Je potřeba se o ty vibrátory nějak starat ? Myslím tím jestli jsou na to nějaké speciální přípravky ?

Odpověď
Markéta | 3.12.2020 07:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Návlek na penis
Ano, jsou na to speciální přípravky, je jich celkem dost :)

Odpověď
Vanda | 12.12.2020 15:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Návlek na penis
Řekla bych, že je to nutností tady ty dezinfekci na hračky používat, protože je potřeba je zbavit všech nečistot a bakterií. Mrkni tady.. těch přípravků mají fakt hodně www.e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/desinfekcni-pripravky

Odpověď
Markéta | 14.12.2020 22:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Návlek na penis
To stejné pokud máte kožené a latexové oblečky a prádlo, tak na to je zase potřeba speciální impregnace.

Odpověď
Síma | 18.12.2020 12:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Návlek na penis
Hele a při používání vibrátorů, tak používáte klasické lubrikační gely nebo jsou i nějaké speciální ?

Odpověď
Markéta | 22.12.2020 18:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Návlek na penis
Já teda používám normální lubrikační gely, ale vím, že se prodávají i speciální luboše na vibrátor.

Odpověď
Andy | 12.1.2021 20:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Návlek na penis
Na vibrátory jsou lepší ty lubrikanty, co jsou na vodní bázi www.e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/lubrikacni-gely-na-vodni-bazi

Odpověď
Markéta | 1.2.2021 19:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Návlek na penis
Myslíš, že ty ochucené nebo voňavé tak moc lepí ?

Odpověď
Andy | 28.5.2021 06:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Návlek na penis
Ty ochucené trochu lepí, ale neviděla bych v tom problém, protože po sexu chodíme vždycky do sprchy :)

Odpověď
Lenka | 7.6.2021 14:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Návlek na penis
Spíš než lubrikanty bych řešila čištění a hygienu těch vibrátorů. Nevím kde jsem to četla, ale voda a mýdlo nestačí. Jsou na to speciální přípravky, pozor na to.

Odpověď
Dana | 19.6.2022 22:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Návlek na penis
Zdravím, řešil jste někdo se svým partnerem nebo manželem problémy s erekcí? Chtěl to s vámi vůbec muž řešit?

Odpověď
Eva | 22.6.2022 22:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Návlek na penis
Musela jsem na to hodně opatrně, ale nakonec jsem ho rozmluvila a chtěl to semnou řešit. Dopadlo to tak, že má doma 100 % přírodní doplněk stravy, který bere cca hodinku předem a pak řádíme celou noc. Přijde mi, že má erekci i mnohem pevnější, než ji měl před tím.

Odpověď
Dana | 24.6.2022 00:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Návlek na penis
Fungovalo to hned na poprvé? Aby ho to třeba hned při první zkušenosti nezklamalo....

Odpověď
Eva | 26.6.2022 22:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Návlek na penis
A jak to fungovalo. Když si poprvé vzal přírodní doplněk stravy na lepší erekci https://www.amarex.cz/ , tak mu během pár desítek minut naskočil a to byla zase panečku jízda. Ostatně stejně jako to je vždy teď, když si tabletu vezme.

Odpověď
Sindy | 28.7.2022 09:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Návlek na penis
Hele za mě jsou návleky na penis top, manžel byl trochu skeptický ze začátku, ale pak se mu to hrozně zalíbilo.. Dobrý mají tady https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/navleky-na-penis

Odpověď
Petra | 29.2.2024 21:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Návlek na penis
No, pokud v sexu hledáte nějaké to oživení, tak co třeba zkusit erotické masáže Praha? Sami na ně s partnerem také chodíme a je to super. Jen to chce teda vybrat kvalitní salon, kde ví co dělají. My máme zatím asi nejlepší zkušenost s tímto - https://www.mataharisalon.cz/cs Už jsme tam byli víckrát a vždy jsme si to moc užili. :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné