Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Drogerie Tesori

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  aWADR   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Drogerie Tesori - diskuze na toto téma
Holky, chci se zeptat... v Lidlu jsem si koupila sprcháč značky Tesori. Hrozně mi ten sprcháč vyhovoval. Do Lidlu ale moc nejezdím. Dá se kosmetika této značky koupit i jinde?


Alča | 24.10.2020 13:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Drogerie Tesori
Ahoj, tahle kosmetika je naprosto super. Taky jsem si ji koupila, ale ne v Lidlu, jinde, už ale nevím kde. A moc ji jako nevidím. Koukala jsem na net a od této značky mají docela dost výrobků na https://www.drogerie-domu.cz/. Ten tělový krém doporučuju. Jinak super je i aviváž od nich.

Odpověď
Linda | 25.10.2020 17:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Drogerie Tesori
Jojo, to je pravda. Já Tesori taky jenom z Lidlu. Ale ta kosmetika je super, jsem moc ráda za doporučení. Na tom shopu si objednám víc věcí, to je super. Nemusím se aspoPn tahat do obchodu.

Odpověď
Jarka | 10.11.2020 11:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Drogerie Tesori
Kupuješ na tom drogerie-domu.cz i velkou drogerii? Jako myslím prací prášky a aviváže?

Odpověď
Dita | 25.11.2020 15:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Drogerie Tesori
Jojo, kupuju. Ono je to super, vše na jednom místě a hlavně nikam nemusím :-) To mi děsně vyhovuje.

Odpověď
Enny | 10.12.2020 20:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Drogerie Tesori
Ty jo, na té drogerie-domu mají hodně široký sortiment. To jsem překvapená. Potřbebuju koupit šetrný prací gel a aviváž pro děti. Kupuješ ho tam? S jakým má zkušenost?

Odpověď
Jarka | 20.12.2020 14:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Drogerie Tesori
Pro děti jsem aviváž nikdy nepoužívala. Až jsem tady koupila tuto https://www.drogerie-domu.cz/avivaze-a-susicky/waschkonig-avivaz-1l-28-davek/ a je super. Šetrná. Děti s ní nemají problém. Prádlo je po ní hebké a voní. Fakt dlouho.

Odpověď
Klára | 13.4.2022 11:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Drogerie Tesori
Chtěla bych se zeptat ohledně používání domácí drogerie. Myslím tím prací prášky, čistící prostředky na nádobí atd… Které jsou podle vás nejvíce šetrné k přírodě?

Odpověď
Žaneta | 14.4.2022 19:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Drogerie Tesori
Když jsem se osamostatnila a začala jsem si sama vybavovat domácnost, tak jsem chtěla začít žít ekologicky. U rodičů, kde jsem žila se 4 sourozenci, to nikdy nešlo a spíše se hodně hledělo na cenu. Našla jsem v Praze obchod, kde se soustředí na udržitelné zboží šetrné k přírodě i člověku. Obchod provozuje i e-shop, kde mají dopravu nad 2 tisíce zdarma, takže si udělám vždy zásobu na čtvrt roku.

Odpověď
Klára | 17.4.2022 09:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Drogerie Tesori
Ve kterém obchodě nakupujete prosím? Kam bych se mohla podívat?

Odpověď
Žaneta | 18.4.2022 01:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Drogerie Tesori
Podívejte se na stránky internetového obchodu https://www.ecorevolution.cz/eco-drogerie/ . Mají tady velký výběr pracích gelů, ale také prostředků na nádobí a ostatní ekologické drogerie. Jsem s obchodem opravdu spokojená, protože tady mohu nakoupit vše eko na jednom místě.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné