Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Drogerie online

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  OPNS   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Drogerie online - diskuze na toto téma
Maminy, kupujete některá drogerii na https://www.drogerie-domu.cz? Jak jste s ní spokojené? Chci si tam koupit docela dost věcí + větší balení pracího prášku. Doručí to v pohodě?


Soňa | 25.10.2020 17:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Drogerie online
Ahoj, ano ano. Tady na tom shopu totiž mají moji oblíbenou kosmetiku Tesori, kterou jinde moc nekoupím, no. No a taky tam nakupuju velké balení pracího prášku a aviváže. Jojo, zabalený je to suprově a doručení naprosto v pořádku.

Odpověď
Kača | 18.11.2020 20:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Drogerie online
Jakou aviváž a prací prášek od nich bereš? Co jsem se tak dívala, tak mají povětšinou německý zboží, že?

Odpověď
Kajka | 25.11.2020 15:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Drogerie online
Já na drogerie-domu.cz objedávám tuto značku HERR KLEE. Jsou jsem spokojená moc. Ale záleží, jak a co ti vyhovuje :)

Odpověď
Nanny | 14.12.2020 20:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Drogerie online
Tak vyhovuje... Já havně potřebuju koupit opravdu šetrnou aviváž a gel. Šetrný tak, aby byl vhodný pro miminka. Tato značka je?

Odpověď
Fanny | 20.12.2020 14:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Drogerie online
Já používám tuto pro děti https://www.drogerie-domu.cz/avivaze-a-susicky/waschkonig-avivaz-1l-28-davek/ a super. Je super, já jsem s ní spokojená moc. Děti ji snáší úplně bez problémů.

Odpověď
Renata | 3.6.2022 23:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Drogerie online
Ahoj, chtěla bych se zeptat, třeba mi někdo poradí. Máte zkušenost s eko drogerií někdo? Můžete mi poradit prosím, jestli je stejně účinná jako ta klasická? Nebo jestli to celkově vychází o hodně dráž?

Odpověď
Dáša | 9.6.2022 10:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Drogerie online
Jelikož se snažím chovat co nejvíc ekologicky, tak jsem na eko drogerii přešla a musíte to srovnávat kompletně. Eko drogerie se může zdát na první pohled dražší, ale musíte také přemýšlet nad tím, že je třeba koncentrovanější, a tak pak na jedno použití potřebujete menší množství. Když budete chvilku hledat, tak dokážete najít eko drogerii za dobrou cenu.

Odpověď
Renata | 13.6.2022 14:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Drogerie online
Vy jste ji našla v některém z obchodů za dobrou cenu? Můžu se podívat?

Odpověď
Dáša | 16.6.2022 20:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Drogerie online
Dobrou kvalitu a cenu mají u https://www.ecorevolution.cz/eco-drogerie/ Je z čeho vybírat a navíc to všechno i pěkně voní. Chce to ale vyzkoušet co vám bude vyhovovat. Já jsem spokojená.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné