Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Problémy s chutí na sex

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  zJpEp   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Problémy s chutí na sex - diskuze na toto téma
Zdravím, dá se nějak řešit špatná nebo spíš žádná chuť na sex ? Nevím, co se stalo, ale docela mě to trápí a chlapa teda ještě víc.


Jana | 2.11.2020 09:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problémy s chutí na sex
Nezkoušela si kontaktovat odborníka ? Jistou dobu jsem s tím měla taky problém, ale bylo to jen chvíli, díky bohu.

Odpověď
Michala | 20.11.2020 11:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Problémy s chutí na sex
No zkoušela, ale prý je to psychického charakteru, takže se mám prý zkusit hodit do pohody a být v klidu no ... -_-

Odpověď
Kateřina | 25.2.2021 22:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Problémy s chutí na sex
mně občas přecházeli i chutě, než jsem mu ze supererekce na předpis lékaře koupila Red power, páč když jsem viděla manželův postoj k tomu, že má problém s erekcí, někdo to vyřešit musel aby byl opět sexuální život

Odpověď
Dita | 29.11.2020 20:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problémy s chutí na sex
Z vlastní zkušenosti doporučuju https://www.amarex.cz/ manžel bral ten Amarex men complex a nejen že se celkově cítí líp, ale má na to zase chuť jako dřív a má i o hodně lepší výdrž a erekci

Odpověď
skorinka | 30.11.2020 19:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problémy s chutí na sex
zkuste https://www.nutraday.cz/ashwagandha-ksm-66-300-mg-120-rostlinnych-kapsli/ je ti přírodní a zabírá to, teda aspoň co já vím

Odpověď
Karla | 2.12.2020 18:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Problémy s chutí na sex
Manželovi ty přírodní přípravky vůbec nezabrali, takže jsme dali nakonec na doporučení vybral si tady ten doplněk, po kterém fungoval jako dřív a ještě líp, dlouho jsme si takhle neužili www.supererekce.com/5-runner

Odpověď
Evik | 3.12.2020 12:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Problémy s chutí na sex
Jak dlouho tak trvá než to začne působit ? A co výdrž ?

Odpověď
Karla | 16.12.2020 23:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Problémy s chutí na sex
Většinou je to do tech 20 minut maximálně a výdrž je hodně dlouhá, naposledy to bylo přes hodinu, ale to je podle mě hodně individuální

Odpověď
Denisa | 28.12.2020 10:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Problémy s chutí na sex
Myslíš, že je jedno co z té supererekce objednám ? Fungují všechny stejně ?

Odpověď
Karla | 22.1.2021 16:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Problémy s chutí na sex
Ano, všechny působí přesně tak, jak píší, předtím chlap užíval runner a teď zkoušíme ten viamax a to je taky něco :) www.supererekce.com/8-viamax

Odpověď
Kateřina | 25.2.2021 22:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Problémy s chutí na sex
a co tyto, ty jsou dle Vás neučinný jako ? na manžela zaučinkovaly na první dobrou ;) www.supererekce.com/7-red-power

Odpověď
Lena | 19.12.2020 21:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problémy s chutí na sex
taky jsem měla tu ashwagandhu, ale tuhle www.supermamina.cz/diskuse/?id=31006 a pomohlo to

Odpověď
Silvie | 26.1.2021 20:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problémy s chutí na sex
zkuste tohle, je to řpírodní a rozhodně to nemůže uškodit, ba naopak, je to dobrý pro tělo i jinak https://www.nutraday.cz/ashwagandha-450-mg-90-kapsli/

Odpověď
Karla | 1.2.2021 10:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Problémy s chutí na sex
Za mě je nejspolehlivější eshop supererekce.com protože jednak fungují dlouho a zadruhé máme přímo s těmi jejich doplňky zkušenost a osvědčily se.

Odpověď
markéta | 2.5.2021 20:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Problémy s chutí na sex
Mohla bych vědět s čím přesně ? Chtěla bych příteli něco takového koupit, protože sám se k tomu nedá, tak budu ráda když mě trochu nasměruješ :)

Odpověď
Karla | 31.5.2021 17:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Problémy s chutí na sex
Jasně, chlap bere už nějakou dobu tady ty pilulky a po nich všechno funguje jak má :) www.supererekce.com/7-red-power

Odpověď
Markéta | 4.7.2021 16:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Problémy s chutí na sex
Je tam nějaké omezení, kdo tady ty doplňky užívat může a kdo ne ?

Odpověď
Angella | 5.7.2021 23:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Problémy s chutí na sex
Pokud je muž zdravotně v pořádku tak není důvod se ničeho obávat. Můj přítel toho má vyzkoušeného fakt dost a vždycky si objednával jenom ty volně prodejné doplňky a to nejvíc odsud www.e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony/afrodiziaka-pro-muze

Odpověď
Markéta | 2.8.2021 09:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Problémy s chutí na sex
Věděla by si co přesně užívá ?

Odpověď
Karla | 5.3.2022 22:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Problémy s chutí na sex
Tím, že obsahují bylinné složky, tak tam žádné omezení není ;)

Odpověď
Magda H | 26.1.2022 22:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problémy s chutí na sex
Já objevila senzační přípravek na www.kamagris.com/ , po kterém si vždy přijdu jakoby mi zase bylo dvacet. Na manželovi se to taky hodně projevilo. Pocitově je jeho erekce silnější než byla dříve. Asi když vidí můj opravdový zápal, vrhne se do toho s nadšením taky. Tohle je už dnes asi jediná cesta jak tam tu vášeň opět probudit.

Odpověď
Jana | 11.5.2022 19:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problémy s chutí na sex
Já měla stejný problém, a nakonec se ukázalo, že šlo hlavně o moji psychiku a životní styl. V práci mám hodně stresu, což mě někdy dostane do takového stavu, že nejsem schopná myslet na nic jiného. Navíc jsem pak tak unavená, že na sex nemám ani myšlenky. S uvolněním mi pomohly až tantra masáže. Od té doby chodím každý měsíc do tohoto salonu: https://www.diamondmassage.cz/.

Odpověď
Jitka | 2.7.2022 13:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problémy s chutí na sex
Také jsme s manželem měli problém s chutí na sex a jít s tímhle problémem k lékaři nám přišlo trapné. Kamarádka měla s manželem podobný problém, a tak nám poradila na potenci macu, která opravdu pomáhá. Našli jsme na https://eshop.guaranaplus.cz/maca kde mají tablety, ale i prášek, který se dá přidávat do jídla a také do smoothies, které pijeme rádi každý den.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné