Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Boty na zimu

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  OOEXb   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Boty na zimu - diskuze na toto téma
Ahojky, holky… chci si koupit boty na zimu. Se mnou je to ale těžký, já nemám ráda nakupování a při představě, že bych musela obrážet obchody až se otevřou, tak se michce brečet. Je nějaký osvědčení shop, kde určitě koupím? Nebráním se ani e-shopu. Díky moc.


Miriam | 4.12.2020 20:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Boty na zimu
Ráda nakupuji na netu,takže jsem si koupila i boty. Dostala jsem tip na https://bonipo.cz/. Na jednom místě najdete spoustu slev a slevových kuponů.

Odpověď
Petra | 10.12.2020 09:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Boty na zimu
Moc se mi líbí, že seznam je nejaktuálnější a samozřejmě je vše na jednom místě.

Odpověď
Luck | 12.12.2020 17:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Boty na zimu
Super to Bonipo, našla jsem si spoustu slevových kódů a pořídila dárky.

Odpověď
Elena | 15.12.2020 20:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Boty na zimu
Já si díky jejich akcím pořídila na https:/www.bonipo.cz/obchody/eobuv-cz dvoje super kozačky.

Odpověď
Romana | 19.12.2020 17:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Boty na zimu
Taky jsem si díky tomu, že je vše hezky na jednom místě pořídila pár ěcí v akci. To mě potěšilo a ušetřilo spoustu času.

Odpověď
Dominika | 17.12.2020 20:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Boty na zimu
Taky se s nimi dá soutěžit. Taky dobrý.

Odpověď
Irma | 21.12.2020 12:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Boty na zimu
Taky ráda soutěžím, určitě se na jejich stránky mrknu.

Odpověď
Markéta | 10.12.2020 20:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Boty na zimu
Ahoj, na internetu je spousta e-shopů s botami. Stačí si jen otevřít Google a pak záleží na tom, kolik jsi ochotná za boty dát :-) . Já chodím v zimě v kozačkách, které stály necelé 2 000 Kč. Koupila jsem si je už před dvěma lety z malého obchodu u nás a stále drží. Důležité totiž také je, se o boty starat. Skvělá je impregnace na obuv, díky které jsou boty voděodolné. Opravdu to funguje. Sama jsem tomu nevěřila, ale měla jsem v kozačkách každou chvíli mokro, když tál sníh, tak jsem si vloni koupila impregnaci z www.eshop.inproducts.cz/outdoor/inproducts-impregnace-premium-na-obuv-200-ml/ a už neznám mokro v botech :-) .

Odpověď
Marta | 12.12.2020 19:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Boty na zimu
Ahoj, já jsem si zrovna minulý týden hledala nějaké pěkné zimní boty na internetu a vzhledem k tomu, že jsem vůbec neměla představu, jaké bych chtěla, tak jsem začala velice jednoduše. Prošla jsem si dostupné slevové kupony na webu kuponozdroj.cz/ a podle toho vybrala eshop, kde jsem si nakonec vybrala moc pěkné kožené boty s kožíškem značky Gant :-)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné