Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Sexy erotický dárek

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  PYfUO   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Sexy erotický dárek - diskuze na toto téma
Plánuji pořídit nějakou hračku do postele, který využijeme v páru. Máte zkušenost?


Radka | 5.12.2020 15:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sexy erotický dárek
To je asi hodně individuální, my máme s přítelem rádi tvrdší sex, takže pro mě byla objednávka ze sex shopu hned jasná. Nakoupila jsem BDSM pomůcky za dobrou cenu a měla jsem je i v této době rychle doručené.

Odpověď
Jarka | 7.12.2020 19:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Sexy erotický dárek
Také mě láká to vyzkoušet, dívala jsem se už i na nějaké hračky a pomůcky na tento druh sexu, akorát mám problém to objednat. Protože si nedokáži představit přebírat balík, který je ze sex shopu, a to navíc máme doma zvědavé děti, které mohou balík vidět třeba...

Odpověď
Radka | 9.12.2020 00:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Sexy erotický dárek
Pokud budete chtít něco koupit, tak mohu doporučit obchod https://www.e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/bdsm-a-fetish , kde nakoupíte rychle a výhodně. Navíc garantují 100% diskrétní balík, u kterého mohu potvrdit, že přišel opravdu diskrétní.

Odpověď
Ivka | 10.1.2021 17:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Sexy erotický dárek
toho doručení se fakt nemusíte bát, protože oni doručují diskrétně...fakt...a pozná to jenom ten, kdo tam nakupuje taky a před ním se fakt nemusíte stydět :D

Odpověď
Andrea | 8.12.2020 21:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sexy erotický dárek
napoprvé jsem dobu vzala pouta, bičík a obleček a chlap byl z toho úplně hotovej a přitom to není žádnej extra vodvaz

Odpověď
Ester | 22.12.2020 20:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Sexy erotický dárek
Fakt ?? Jako taky se mi líbí tady tyhle praktiky, ale můj aktuální přítel o tom ještě nevím, tak nevím jestli ho překvapit a postavit před hotovou věc nebo ho na to pomalu připravit

Odpověď
Julie | 19.12.2020 20:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sexy erotický dárek
k BDSM jsme dospěli s přítelem až později, ale začínali jsme na vibrátoru, womanizéru, nějaký pouta a pak nakonec lana :)

Odpověď
Domča | 17.1.2021 21:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sexy erotický dárek
Poradíte něco pro lepší výdrž a podporu libida?

Odpověď
Lada M. | 26.3.2021 14:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sexy erotický dárek
Dobrý den, máme teď doma nově https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/analni-hracky/analni-sperky/blush-temptasia-bling-plug-small-black, super věcička. Užíváme si teď mnohem více.

Odpověď
Nina | 9.5.2021 21:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Sexy erotický dárek
Taky jsem nad tím šperkem uvažovala a jsem ráda, že jsem narazila tady na to co píšeš že jde o příjemnou věc. Partnerka mi to totiž rozmlouvá a přesvědčuje mě o opaku. Na těch e-kondomech mají i hezký výběr akorát bych teda brala jiný design než ten černý :).

Odpověď
Alex | 22.5.2021 18:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sexy erotický dárek
My jsme kamarádce na rozlučce se svobodu daly tady ten vibrátor https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/womanizer/satisfyer-curvy-2-pink, podle mě to jsou super a hlavně nejmíň očekávané dárky :) líbí se mi vždycky reakce těch dotyčných :D

Odpověď
Aida | 27.5.2021 20:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Sexy erotický dárek
Joo womanizer mám taky a řekla bych, že je to jedna z nejvýkonnějších hraček, co mám :P

Odpověď
Adéla | 10.7.2021 16:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sexy erotický dárek
Často nakupuju na e-kondomy.cz, koukni tam je tam spousty pomůcek za příznivé ceny :-)

Odpověď
Sandra | 2.9.2021 17:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sexy erotický dárek
Jak obdarovaní reagují, když si rozbalí takový dárek ? :D

Odpověď
Karla | 7.11.2021 21:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Sexy erotický dárek
Hele, takto... my si s chlapem takové dárečky dáváme sami soukromně... a je to vždycky vzrůšo. Zase na vánoce zabrousím na e-komdony a určitě zase něco vyberu.

Odpověď
terkaterka | 27.4.2022 11:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sexy erotický dárek
A co takhle nějaký společný zážitkový erotický dárek? Jeden takový tip bych totiž měla - erotické masáže. Dozvěděla jsem se o tom docela nedávno, tak jsme se to s přítelem rozhodli vyzkoušet a můžu vám říct, že to byl vážně super zážitek. Byli jsme tady https://www.mataharisalon.cz/cs Člověk se tam musí předem objednat, ale vážně to stojí za to.

Odpověď
Radka | 22.7.2022 14:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sexy erotický dárek
Já si myslím, že super erotický dárek může být třeba i nějaký přípravek na podporu erekce. Zvlášť pokud už jste ve starším věku. Dobrá je třeba kamagra. Právě tu jsem teď kupovala manželovi z https://kamagralove.net/ protože jsem si všimla, že už v jeho věku začíná mít s erekcí trochu problémy. Díky kamagře je to ale zase takové jako dřív. :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné