Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Co letos k dětem k vánocům?

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  bSvSf   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Co letos k dětem k vánocům? - diskuze na toto téma
Holky, SOS Chci se zeptat... máte tipy, co letos dětem k vánocům? Chci, aby si děti pohrály, ale aby jim taky něco to hraní dalo. Ne, aby si pohrály jednou a konec... Míte typy?


Peddy | 22.12.2020 23:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Co letos k dětem k vánocům?
Já mám letos fakt radost z tohoto dárku pro děti https://www.mujkoberec.cz/kreslici-pratelne-koberce-hit-vanoc-2020/275138-koberec-omalovanky-kities-with-flowers.html?search_query=kreslici+koberec&result… Koupila sem jim kreslící koberec, super věc :)

Odpověď
Nora | 23.12.2020 16:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Co letos k dětem k vánocům?
Peddy, koukala jsem se na ten kreslící koberec. Líbí se mi to, je o super nápad, ale... Jak to jako fubguje? Děti ho pomalují a já ho pak vyperu a děti malují znova? A čím malují?

Odpověď
Jenn | 1.2.2021 20:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Co letos k dětem k vánocům?
Je to super. Přesně tak. Ano, jak je ten koberec pomalovaný, tak se vypere a hotovo, děti malují znova.

Odpověď
Brandy | 2.2.2021 14:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Co letos k dětem k vánocům?
No, tak to je ovšem paráda. To je nekonečná zábava.

Odpověď
Ester | 25.2.2021 14:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Co letos k dětem k vánocům?
No jasně. Proto jsem ten koberec koupila. Děti na něm malují pořád... Vyperu ho a malují zase :)

Odpověď
EB | 19.11.2021 09:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Co letos k dětem k vánocům?
Já dětem pořídila knížku od familium, jmenuje se Můj atlas zvířat a rostlin, děti si ji defakto tvoří samy, což je velmi zajímavé. Pro děti motivující. :)

Odpověď
Lucie Mrk. | 8.12.2021 23:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Co letos k dětem k vánocům?
Koukám, že tato kniha je letos velký hit, také jsem ji pořizovala dětem a už se těším až si jí budou listovat a dotvářet si ji. Jsem si ji tak trochu prohlížela a vypadá opravdu skvěle! myslím, že by tento atlas neměl chybět žádnému dítěti letos pod stromečkem :-)

Odpověď
Klára | 29.11.2023 20:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Co letos k dětem k vánocům?
Já mám letos pro své děti perfektní dárek. Při vybírání jsem totiž narazila na chytré hodinky pro děti https://www.armodd.cz/armodd-kidz-gps-4g-modra/ , které v sobě mají navíc i GPS senzor. Díky němu, tak můžete dítě kdykoliv dohledat. Je to super pomocník při hlídání dětí, takže bych mohla doporučit určitě.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné