Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Když zemře pejsek

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  KJMPb   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Když zemře pejsek - diskuze na toto téma
Ahoj maminy, jak doma řešíte úmrtí mazlíčka? Nás to brzy čeká a dcera už teď pláče :( Jak se s mazlíčkem rozloučit?


Sára | 28.2.2021 13:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Když zemře pejsek
Achjo, to ti nezávidím, jsou to smutné životní chvíle. Taky jsme si tím nedávno prošli... Ale pomohli nám moc v https://www.krematoriumzviratpraha.cz/. Obrátili jsme se na ně a oni nechali našeho mazlíčka zpopelnit. Krásná pieta. Máme teď doma jako vzpomínku urničku.

Odpověď
Atka | 1.3.2021 05:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Když zemře pejsek
Jojo, je to smutné moc… Ale trochu jsi mi dopřála optimismus… Nevěděla jsem, jak to budeme řešit, ale už vím a jsem víc v klidu. Moc děkuji. Jak to u nich probíhá? Byla jsi u žehu?

Odpověď
Dana | 14.5.2021 20:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Když zemře pejsek
Bohužel s tím mám také zkušenost, a pomohlo nám odjet pryč, doma nám ho všechno připomínalo. Jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré, tak už jsme bohužel bez našeho pejska ale cestujeme pořád. Před pár týdny jsme našli treehouse https://www.treehousejested.cz , nejspíše tam pojedeme ale už jsme začali zvažovat dalšího pejska :).

Odpověď
Pavlína | 2.5.2023 21:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Když zemře pejsek
Jako nevím, že bych měla náladu někam cestovat a radovat se, když je to taková smutná událost... To já jsem řešila, jak utěšit děti, jak zajistit pohřeb a podobně! Takže nějaké výlety, to jako teda fakt ne... :(

Odpověď
Brandy | 7.6.2023 22:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Když zemře pejsek
Můžu se tě prosím zeptat na osobní zkušenost? Jak jsi tuto situaci s dětmi řešila? My stojíme před smutným okamžikem, který se prostě blíží. Tak budu moc ráda za pomoc. Děkuji.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné