Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Sex

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  jxoOZ   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Sex - diskuze na toto téma
Maminy, jak dlouho jste s chlapem/manželem/přítelem? A jakej máte sex? My jsme spolu už 15 let a nějak se mi zdá, že ze sexu se vytrácí vášeň... Co s tím?


Verča | 28.2.2021 11:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sex
My jsme spolu teda třináct let a vášeň se teda zatím nevytratila a ani nemám pocit, že by k tomu směřovalo. Ale je teda pravda, že my v sexu hodně experimentujeme. Hlavně hračky používáme. Ale víš co, zkus tak na okořenění na začátek nějaký soft hračky... Pouta a tak https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/bdsm-a-fetish. Uvidíš, budete nadšení.

Odpověď
Makky | 1.3.2021 05:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sex
Nad hračkama jsem už přemýšlela a ta pouta by šla… Díky moc za inspiraci…

Odpověď
Eva | 17.3.2021 18:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sex
Řešila jste některá s partnerem nebo manželem problém s erekcí? Ten můj začal mít problém asi před pár měsíci a od té doby je to opravdu problém, protože je kvůli tomu strašně nervózní a nechce se mnou ani spát

Odpověď
Klaudie | 19.3.2021 21:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Sex
Řešila a opravdu to není nic příjemného. Ten můj to nesl opravdu, ale opravdu hodně těžce. Začal se cítit jako by mě zradil a začal se vyhýbat společným večerům. Já pro to mám pochopení a dokáži se smířit s tím, že je to ve 40 naprosto normální. Pak už to jeho chování bylo opravdu neúnosné, začal se totiž litovat. To už jsem nevydržela a prostě jsem mu objednala prášky na erekci, díky kterým mu to zase funguje a máme zase spokojený sexuální život bez problémů.

Odpověď
Eva | 21.3.2021 20:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Sex
Jak jste vybrala ty správné prášky na erekci, které budou fungovat?

Odpověď
Klaudie | 25.3.2021 01:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Sex
Popravdě jsem se zeptala kamaráda, o kterém jsem věděla že to také řešil. Doporučil mi prášky www.supererekce.com/7-red-power , které zabírají opravdu rychle a dobře. Je dlouho účinný, takže si díky nim můžeme užívat i několikrát za sebou.

Odpověď
Adéla | 29.3.2021 19:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sex
Já bych to asi neřešila práškama :) My to doma řešíme lubrikantem pro lepší erekci https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/pro-lepsi-erekci a super funguje :)

Odpověď
Sára | 26.5.2021 17:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Sex
Jaký je tady u těch přípravků co se užívají zevně účinek ?

Odpověď
Kačka | 10.4.2024 15:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sex
Dobrý den přeji, ano, znám to velmi dobře. Jsem se svým manželem už taky dlouhých 15 let a občas mám pocit, že ta počáteční vášeň postupně slábne. Je to zcela normální vývoj, který se nevyhne žádnému dlouhodobému vztahu. Neznamená to však, že už si nemůžeme užívat vzájemné intimity a překrásných chvil. Abychom si okořenili náš intimní vztah, tak si občas zajdeme společně na erotické masáže, na které nás objednávám na stránkách https://ceskemaserky.cz/.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné