Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Erekce - jak pomoci manželovi k lepší erekci?

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  eegUS   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Erekce - jak pomoci manželovi k lepší erekci? - diskuze na toto téma
Máte nějakou radu, jak bych mohla pomoci manželovi, který už skoro rok trpí slabou erekcí? hodně ho to trápí. Snažím se, ale pořád nám to nějak nejde...


Marek | 3.2.2021 17:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Erekce - jak pomoci manželovi k lepší erekci?
V první řadě se bude muset asi manžel sám rozhodnout, že s tím něco dělat chce. Jinak já jsem měl také v jeden čas problém s erekcí a od té doby jsem začal pravidelně užívat prášky na erekci, které beru denně. Jejich výhodou je, že jsem připraven kdykoliv a není to, jako když si musíte brát tabletu třeba hodinu před.

Odpověď
Marta | 5.2.2021 19:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Erekce - jak pomoci manželovi k lepší erekci?
Kolik to potom stojí? pokud to užíváte denně? není to moc drahé? o co přesně jde?

Odpověď
Marek | 7.2.2021 14:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Erekce - jak pomoci manželovi k lepší erekci?
Na jednu tabletu to vychází na 11 KČ, můžete vyzkoušet AMAREX MEN COMPLEX , který si pravidelně objednávám ze stránek https://www.amarex.cz/ Mám o hodně lepší prožitek, ale také chuť na sex obecně

Odpověď
Sára | 23.5.2021 22:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Erekce - jak pomoci manželovi k lepší erekci?
mrknite se tady https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/pro-lepsi-erekci funguje to dobře, ale aspoň u mého muže

Odpověď
Libor | 16.2.2022 13:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Erekce - jak pomoci manželovi k lepší erekci?
Vyzkoušel jsem už asi 10 druhů různých přípravků na erekci a zatím jsem tedy nepocítil moc velký rozdíl. Jak mám vybrat přípravek na erekci, který mi ho dokáže opravdu postavit a budu si zase moci užívat sex?

Odpověď
Jirka | 19.2.2022 22:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Erekce - jak pomoci manželovi k lepší erekci?
Já jsem jich také musel vyzkoušet víc, než jsem narazil na přípravek, který mi s erekcí opravdu pomohl. Vybral jsem nakonec 100% přírodní přípravek, díky kterému mám zase silnou a tvrdou erekci kdykoliv potřebuji.

Odpověď
Libor | 21.2.2022 20:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Erekce - jak pomoci manželovi k lepší erekci?
Kde jste sehnal 100% přírodní přípravek na lepší erekci? Docela by mě zajímalo, kde se dá sehnat?

Odpověď
Jirka | 24.2.2022 23:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Erekce - jak pomoci manželovi k lepší erekci?
Kdyby jste ho chtěl vyzkoušet, tak já si ho pravidelně objednávám z internetového obchodu https://supererekce.com/32--ardorin-2-kapsle.html Jsem rád, že jsem narazil na 100% přírodní přípravek na erekci, který dokáže tak dobře a rychle zabrat. Hlavní tedy je i to, že vydrží dlouho účinkovat.

Odpověď
Jirka | 24.2.2022 23:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Erekce - jak pomoci manželovi k lepší erekci?
Kdyby jste ho chtěl vyzkoušet, tak já si ho pravidelně objednávám z internetového obchodu https://www.supererekce.com/32--ardorin-2-kapsle.html Jsem rád, že jsem narazil na 100% přírodní přípravek na erekci, který dokáže tak dobře a rychle zabrat. Hlavní tedy je i to, že vydrží dlouho účinkovat.

Odpověď
Laura | 31.7.2022 18:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Erekce - jak pomoci manželovi k lepší erekci?
A co něco jinýho než tabletky?

Odpověď
Pavlína | 11.8.2022 22:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Erekce - jak pomoci manželovi k lepší erekci?
Zkoušela jsi nějaký afrodiziaka? Přítelovi to s erekcí hodně pomáhá ;) a já vždycky užiju spolu s ním a musím říct, že nám to sex hoodně vylepšilo :))

Odpověď
Laura | 15.8.2022 22:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Erekce - jak pomoci manželovi k lepší erekci?
To jsme nezkoušeli, a jaký se vám osvědčily? Klidně bysme něco takovýho vyzkoušeli když doporučíš :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné