Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf, zítra Valérie
Vyhledávání

Diskuse - Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  wNQU   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Jaký typ kočárku se hodí na výlety ? - diskuze na toto téma
Ahoj, potřebuji poradit. S manželem jezdíme hodně na výlety, tudíž bysme potřebovali kočárek, se kterým se bude dobře jezdit a zvládne hrbolatý terén. Poradí mi někdo, jaká značka by mohla něco takového mít ?


Sára | 20.2.2017 22:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
Ahoj, tak to se podívej na kočárek emmaljunga. Myslím si, že na tyto věci je jak dělaný. Také s ním absolvujeme veškeré výlety a parádně zvládá horší terén. Kočárek sice zabírá v autě víc místa, ale to si myslím, že je to poslední.

Odpověď
Jitka | 17.3.2017 12:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
A má alespoň voděodolnou korbičku ?

Odpověď
Sára | 19.4.2017 20:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
Mají voděodolnou korbičku, když se podíváš na jejich stránky, tak to mají přímo u těch kočárků napsané :). Je to super vychytávka, dobře se aspoň udržují a nejsou hnedka špinavé i když si ho pořídíš ve světlé barvě.

Odpověď
Jitka | 22.4.2017 15:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
Super, dík moc za typ. Myslela jsem si, že se nic takového nevyrábí.

Odpověď
Sára | 8.5.2017 22:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
Taky jsem to nevěděla, dokud jsem pořádně neprošla internet a nenarazila na kočárky od emmaljungy, mají víc takových praktických vychytávek :)

Odpověď
Adéla | 13.12.2017 19:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
Mohla bych se zapojit do diskuze a zeptat se jak jste s kočárky od emmaljungy spokojené ? A jaké třeba konkrétně máte ? :)

Odpověď
Sára | 22.1.2018 18:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
Já mám Adélo tady ten www.babyplace.cz/sportovni-kocarek-emmaljunga-nxt-90/ sporťáček a jak se tu píše hodně o výletech, tak toho má za sebou taky hodně a zatím všechno úspěšně zdolal. Navíc se mi líbí, že má nepromokavý povrch, který se dobře udržuje. Kolečka se nezasekávají a jízda je plynulá.

Odpověď
Lucka | 23.12.2017 21:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
Ahoj, zeptám se trošičku mimo, ale nedá mi to... Jelikož už nám prcek vyrostl a je to fakt dávno, co jsme kupovali kočárek, tak s tím bohužel neposloužím, ale zajímalo by mne, kam jezdíte na výlety? My se snažíme s manželem a se synkem jezdit často, tak už nám trochu dochází nápady a potřebovali bychom nějakou inspiraci. Jinak my si občas nějaký tip na výlet najdeme na tomhle webu: https://www.venkazdyden.cz/tipy-na-vylety zbytek jsou tipy od známých. Budu ráda za každý tip či radu, předem díky :-)

Odpověď
Sára | 22.1.2018 18:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
Já mám Adélo tady ten www.babyplace.cz/sportovni-kocarek-emmaljunga-nxt-90/ sporťáček a jak se tu píše hodně o výletech, tak toho má za sebou taky hodně a zatím všechno úspěšně zdolal. Navíc se mi líbí, že má nepromokavý povrch, který se dobře udržuje. Kolečka se nezasekávají a jízda je plynulá.

Odpověď
Staňka | 30.5.2018 15:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
Mrkni se na kočárek emmaljunga. Myslím si, že na tyto věci je jak dělaný. Také s ním absolvujeme veškeré výlety a parádně zvládá horší terén. Kočárek sice zabírá v autě víc místa, ale to si myslím, že je to poslední.

Odpověď
Hana | 20.2.2018 15:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
Mohla bych se zeptat jestli je dostatečně prostorná i ta hluboká korba ? Sice mám termín v létě, ale mělému bude zrovna na zimu pl roku, tak mám strach, aby se mi tam ve fusaku vlezl.

Odpověď
Ála | 22.2.2018 21:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
Emmaljunga je jedna ze značek, která myslím na komfort dětí, takže hluboká korba je fakt veliká stejně tak jako sporťák :) neměla bych tudíž vůbec obavy :)

Odpověď
Hana | 24.2.2018 23:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
No budu se muset jít podívat přímo na prodejnu na ty jejich kočárky. Dívala jsem se i na ty jejich stránky www.babyplace.cz ale nejsem schopna si nic vybrat, protože každý má něco do sebe :) U toho modelu De Luxe se mi strašně líbí, že když sundáš tu hlunokou korbu, tak služí i jako kolíbka :)

Odpověď
Hana | 15.3.2018 23:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
A oni nemají trojkombinaci ?

Odpověď
Sára | 23.3.2018 19:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
Trojkombinace vyloženě ne, ale autosedačka se dá normálně na ty jejich podvozky dokoupit :)

Odpověď
Sára | 25.3.2018 22:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
Tak to potom ano .. A mají to někde uvedené, které sedačky na ten daný podvozek pasují ? Nějak se v tom kombinování nemůžu vyznat.

Odpověď
Debora | 1.7.2018 12:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
Mají voděodolnou korbičku, když se podíváš na jejich stránky, tak to mají přímo u těch kočárků napsané :). Je to super vychytávka, dobře se aspoň udržují a nejsou hnedka špinavé i když si ho pořídíš ve světlé barvě.

Odpověď
Hanka | 1.7.2018 21:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
Super, dík moc za typ. Myslela jsem si, že se nic takového nevyrábí.

Odpověď
Lauris | 17.7.2018 22:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
Já mám přímo tady ten www.babyplace.cz/sportovni-kocarek-emmaljunga-nxt-90/ sporťáček a jak se tu píše hodně o výletech, tak toho má za sebou taky hodně a zatím všechno úspěšně zdolal. Navíc se mi líbí, že má nepromokavý povrch, který se dobře udržuje. Kolečka se nezasekávají a jízda je plynulá.

Odpověď
Erika | 29.8.2018 18:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
Nevíte jak je to potom, když bych si chtěla emmaljungu objednat ? Posílají takové kočárky poštou nebo ne ?

Odpověď
Jitka | 29.10.2019 19:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
Dále bych ještě ke kočárku doporučovala přikoupit nějaké vhodné vybavení do přírody na tento typ výletů :-) My jsme udělali s manželem velkou objednávku na eshopu https://armik.cz a ze všech produktů jsme naprosto nadšeni, vřele tedy doporučujeme.

Odpověď
Blanka | 21.8.2020 20:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jaký typ kočárku se hodí na výlety ?
no dobrý je nějaký dobře skladný, lehký, ale taky aby byl do terénu, kolečka s aretací a na kočárek je většinou pláštěnka, takže tím se to vyřeší

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné