Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Běhaní

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  bWWCp   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Běhaní - diskuze na toto téma
Ahoj holky, moc ráda bych začala něco dělat, ale opravdu nemám čas chodit třeba pravidelně běhat, ale venku v těm mrazech mi to nějak nejde... Docela si pohrávám s myšlenkou, že bych si doma udělala něco jako domácí posilovnu. Kde vybavení koupit? Jaký e-shop se vám osvědčil? Kde mají výběr a jsou spolehliví?


Kája | 15.5.2021 16:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Běhaní
Taky jsem to tak vyřešila a byla to super volba. Pás jsem si objednala přes fitham a jsem s ním moc spokojená :).

Odpověď
Janča | 27.5.2021 13:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Běhaní
Taky jsem na ně dostala doporučení akorát teda ještě vybírám model, protože si vůbec nejsem schopna vybrat. Kdyby měli 3 na výběr, tak je to jednodušší než takhle když jich tam mají tolik :/

Odpověď
Kája | 23.6.2021 10:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Běhaní
Jestli ještě nemáš vybráno, tak se podívej na BH Fitness. Ti mají kvalitní pásy. Nevím jestli máš nějaký cenový limit, ale v tomto směru je lepší si připlatit.

Odpověď
Janča | 6.7.2021 16:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Běhaní
Díky moc za doporučení ! Hodně si mi to ulehčila a vybrala jsem si tady tento https://www.fitham.cz/bh-fitness-f2w-tft

Odpověď
Janča | 1.6.2023 07:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Běhaní
Dlouho jsem chtěla konečně začít pravidelně běhat a letos už se mi to pěkně daří. Chtěla jsem mít taky trochu přehled o tom jak na tom s pohybem jsem, a tak jsem si koupila chytré hodinky, které mi tuto aktivitu kompletně zaznamenávají https://www.smartomat.cz/armodd-roundz-4-stribrna/

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné