Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Ženský kondom - používáte ho?

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  xOmKy   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Ženský kondom - používáte ho? - diskuze na toto téma
Používáte pravidelně ženský kondom? je to stejně spolehlivé jako u mužského kondomu? a je to třeba pro muže lepší pocit? když si kondom vezme žena?


Katka | 5.3.2021 17:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Ženský kondom - používáte ho?
Ano, určitě je to stejně spolehlivé jako u muže. Ženský kondom je daleko víc příjemnější pro chlapa, proto se s partnerem střídáme. Jednou on a pak zase já. Nemusíte se bát, že by to bylo nějak nespolehlivé. Jediné co je asi horší oproti klasickému kondomu je jejich cena. Proto si objednávám vždy balení po 20 nebo 30 kusech, kde to vychází cenově lépe.

Odpověď
Jana | 7.3.2021 19:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Ženský kondom - používáte ho?
Kde prodávají tak velká balení kondomů? To si objednáváte z internetu někde? Je to alespoň nějak zabalené aby to nebylo poznat?

Odpověď
Katka | 9.3.2021 18:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Ženský kondom - používáte ho?
Objednávám si tato větší balení vždy z internetového obchodu, kde mají dobré ceny https://e-kondomy.cz/kondomy/zenske-kondomy Navíc objednávku doručují rychle, není to jako u jiných sexshopů, kde čekáte klidně deset dnů na objednávku, protože to nemají skaldem.

Odpověď
Markéta | 9.5.2021 20:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Ženský kondom - používáte ho?
Mám s nima taky dobrou zkušenost, je fakt, že pro chlapa je to pohodlnější a příjemnější co mi řekl přítel.

Odpověď
Barča | 27.5.2021 20:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Ženský kondom - používáte ho?
Baby .. zeptám se ohledně lubrikantů. Máte zkušenost s těmi ochucenými ? Jsou chuťově dobré ?

Odpověď
Radka | 30.8.2021 19:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Ženský kondom - používáte ho?
Je to sice už dýl, ale ten co jsem nám objednávala z ekondomů, tak ten nebyl špatný, ale že bych si kupovala lubrikanty kvůli tomu, aby mi chutnaly tak to ne .. spíš mám ráda ty hřejivé :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné