Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Batoh do první třídy

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  PFOX   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Batoh do první třídy - diskuze na toto téma
Zdravím, poradíte prosím, kde objednat hezký batoh do školy pro budoucí prvňačku? Kde mají velký výběr a na co si dát pozor, poradíte?


Eliška | 8.3.2021 22:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh do první třídy
Zdravím, určitě doporučuji koupit lehký školní batoh s vyztuženými zády. Doporučuji si pročíst recenze, většinou na nich vše sedí :) My máme batoh Backmann a já jsem se značkou hrozně moc spokojená. Kupovala jsem ho na základě pozitivních recenzí a jsem moc ráda, že jsme ho vybrali :)

Odpověď
Diana | 10.3.2021 23:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Batoh do první třídy
Zdravím, nekupovala jste prosím batoh na internetu? Potřebovala bych doporučení na spolehlivý e-shop, děkuji.

Odpověď
Eliška | 12.3.2021 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Batoh do první třídy
Ano, doporučuji e-shop Zdravý batoh - mají velký výběr a batohy skladem, tady je odkaz https://www.zdravybatoh.cz/

Odpověď
Lucka | 17.3.2021 00:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh do první třídy
Zdravím, na e-shopu Zdravý batoh mají fakt velký výběr batohů - doporučuji všem maminkám, my si u nich určitě vybereme :)

Odpověď
Dana | 14.7.2022 01:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh do první třídy
Holky můžete mi prosím některá poradit, jak správně vybrat školní aktovku do první třídy pro syna, který je hodně drobný? Zatím jsem narazila jen na obří školní aktovky, které jsou navíc i hodně těžké…

Odpověď
Jiřina | 15.7.2022 01:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Batoh do první třídy
Řešíte to dobře, je opravdu potřeba hlídat i váhu prázdné školní aktovky. Kupovala jsem do první třídy pro syna školní aktovku, která sama o sobě váží jen 1 kg, takže ho zbytečně nezatěžuje. Syn je taky drobnější, ale díky nastavitelnému zádovému systému se dá nastavit přesně na jeho postavu.

Odpověď
Dana | 16.7.2022 00:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Batoh do první třídy
Jakou aktovku jste pro syna koupila? A celkově není obrovská třeba? Aby za tím byl třeba i vidět…

Odpověď
Jiřina | 18.7.2022 14:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Batoh do první třídy
Není obrovská, je tak akorát úměrná velikosti dítěte. Můžete se i sama podívat https://www.baagl.cz/skolni-aktovka-shelly-dinosaurus/ . Je moc pěkná a má dvě komory, aby se váha zátěže dostatečně rozložila díky správnému naskládání.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné