Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Stavebnice pro děti

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  LYJJL   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Stavebnice pro děti - diskuze na toto téma
Hledám nějakou alternativu stavebnic pro děti. Vyžívají se momentálně ve všem možném legu, ale to začíná být pomalu finančně náročná záležitost. Budu rád za každou radu!


Jakub | 20.3.2017 23:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Naši kluci si taky hrli se všemi možnými Lego, než jsem jednou tajně koupila stavebnice od Toyre. Jsou kompatibilní s Legem, akorát byly levnější a kluci to vůbec nepoznali.

Odpověď
Michal Tomeček | 22.3.2017 20:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stavebnice pro děti
Haha, tak to je super, že to nepoznali. To bych se na to chtěl někdy podívat. Kde tu stavebnici Toyre seženu?

Odpověď
Jakub | 23.3.2017 10:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Stavebnice pro děti
No buď v nějakém hračkářství třeba, nebo na www.stavebnice-kostky.cz/cs/

Odpověď
Michal Tomeček | 23.3.2017 16:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Stavebnice pro děti
Tak ty ceny mě rozhodně zaujaly. Skoro půlka nějakých setů od jiných stavebnic. Tak zkusím to někdy "podšoupnout" těm našim klukům, třeba na jejich narozky :-)

Odpověď
Nina Klatovy | 15.5.2017 10:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stavebnice pro děti
my dětem objednali stavebnice zde: https://www.tipa.eu/cz/stavebnice/c-1583/

Odpověď
Rajana | 18.6.2017 15:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stavebnice pro děti
zkuste solární hračky a stavebnice, pro děti něco nového a hrašky nejsou vůbec drahé. Některé modely mají zde:https://www.tipa.eu/cz/solarni/c-1586/

Odpověď
Sylva | 16.9.2017 17:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stavebnice pro děti
Prosím, poradí mi někdo, jaká stavebnice by byla nejvhodnější pro předškoláka, který má poruchu pozornosti?

Odpověď
Blanka | 21.10.2017 20:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stavebnice pro děti
Poradíte mi, jaký domeček je nejvhodnější koupit dětem na hraní, do interiéru? Ideálně aby se vešel do pokojíčku v ne moc velkém bytě.

Odpověď
Luca | 17.11.2017 12:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stavebnice pro děti
Zajímalo by mě, jestli ta stavebnice, o které píše Jakub, že je kompatibilní s Legem, tak jak je drahá.

Odpověď
Johan | 9.7.2017 14:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Ahoj potreboval bych poradit,muj syn bude mit v zari narozeniny a chtel bych mu poridit nejakou stavebnici,jelikoz ho nemam u sebe,tak nevim jake stavebnice jsou v kurzu.

Odpověď
Jana | 9.7.2017 14:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Ahoj a jak je starý synek?

Odpověď
Johan | 9.7.2017 14:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stavebnice pro děti
Synovi bude 8 let.

Odpověď
Jana | 9.7.2017 14:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Stavebnice pro děti
Náš malej si rád hraje se stavebnicí Seva,teď má oblíbenou tuhle https://www.bambule.cz/seva-army-2. Vydrží u toho sedět hodně dlouho.

Odpověď
Johan | 9.7.2017 14:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Stavebnice pro děti
Vypada velmi dobre.Koupim mu ji

Odpověď
Evka | 7.8.2017 15:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Děti u babicky na pude nasly stavebnici Merkur jeste po nás, kdyz jsme byli malí a zalíbila se jim. Protoze uz byla spousta postrácených, koupili jsme domu uplne novou sadu a tu starou si nechaly na hraní u babi. byla jsem prekvapená, kdyz jsem zjistila, ze jeste existuje.

Odpověď
Evka | 21.8.2017 13:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stavebnice pro děti
Díky za inspiraci, ale spíš vemu ten Merkur. A ze zvedavosti jsem si prohlídla ceny na tom webu a vyplatí se to koupit od nich. díky za doporucení.

Odpověď
Jitka | 19.8.2017 20:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Znáte výrobce dřevěných stavebnic (domečk§) Walachia?

Odpověď
Jitka | 19.8.2017 20:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stavebnice pro děti
Zamýšlím to koupit jako dáre, ale pořád se nemůžu rozhodnout. Na obrázcích to vypadá jako zmenšené modely opravdových domečků, chalup. www.rajhracky.cz/walachia-stavebnice-alpska-chata-p16082

Odpověď
KarinaJakoubek | 20.8.2017 09:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Prosím, prosím, kde seženu levně lego mindstorms: www.rajhracky.cz/lego-mindstorms-ev3-31313-p21818? Syn si to strašně přeje k narozeninám, ale tisíce z ahračku, takový tisíce, za jaký jsem ho v jednom shopu našla, fakt dát nemůžeme. Možná dostane radši housle :-)

Odpověď
Dominika | 3.9.2017 13:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stavebnice pro děti
Ted je v akci skoro o 2000levnejsi ;-)

Odpověď
KarinaJakoubek | 3.9.2017 19:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Stavebnice pro děti
Fakt? tak to je super, to koupim bez váhání, to uz jde :-). dekuji za info

Odpověď
Karol | 13.9.2017 21:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Tip na stavebnici pro sedmiletou holčičku?

Odpověď
Hela | 17.9.2017 12:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stavebnice pro děti
A něco takového by nezvládla? Je to teda dražší, ale je to dřevo. www.rajhracky.cz/walachia-stavebnice-vario-massive-p16076

Odpověď
Petra | 19.9.2017 19:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Přibližovadla
Mně se hrozně líbí ten Riricar, je to taková univerzální hračka pro všechny, a jestli máte domek, anebo terasu, tak se využije valnou většinu roku.

Odpověď
Irena | 22.9.2017 21:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Mně se líbí takové dřevěné stavebnice: www.rajhracky.cz/walachia-stavebnice-chalupa-p16072

Odpověď
Petra | 7.10.2017 19:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
My máme dobrou zkušenost také s legem, holčičím tedy.

Odpověď
Petra | 7.10.2017 19:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti

Odpověď
Žaneta | 10.10.2017 22:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Blíží se nám vánoce a já začínám pomalu řešit dárky. Tipy kde a co nakoupit pro děti? Jaké dárky se vám osvědčily? Já mám pocit, že už doma máme snad všechno, stavebnice, panenky, auta, koárek, domeček, atp.

Odpověď
Simona | 12.10.2017 21:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Lego jungle: www.rajhracky.cz/lego-city-jungle-60157-dzungle-zacatecnicka-sada-p141412 Objednávala jsem pro čtyřletého synka.

Odpověď
Beruška | 15.10.2017 10:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Já za sebe mohu doporučit něo takového: www.rajhracky.cz/woody-drevene-kostky-v-kybliku-60-ks-p18091 Máme doma dvě balení, sice od jiné firmy, ale dětem kamarádky to budu letos na vánoce brát taky.

Odpověď
Beky | 18.10.2017 19:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Já jsem také pro dřevo.Třeba kostky.

Odpověď
Janina | 22.10.2017 18:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Já mám třeba ráda puzzle, a děti taky. Takže když byly malé, kupovaly jsme ty z překližky, a teď už jsme ve fázi 2D. Já jsem zůstala u těch dřevěných :-)

Odpověď
Marcela | 25.10.2017 22:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Tip na dárky pro předškolní holčičky? Nebo spíš, za dobrou cenu dva kočárky a panenky a dětský domeček, pří. domeček na panenky?

Odpověď
Elena | 9.11.2017 21:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stavebnice pro děti
No já jsem se teď dívala po hračkách tak různě na e-shopu a třeba domečky pro panenky ale i jiné hračky mají moc pěkné na rajhracky.cz

Odpověď
Marlenka | 11.11.2017 09:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Za mě jednoznačně špalíky, dřevěné, jak tady Bruška, myslím. Je to vhodné i pro úplně malé děti, barevné, dřevo navíc vydrží, dá se z toho postavit spousta věcí. A hlavně pro mě je v tomhle kus nostalgie, vyrostli jsme na takových kostkách, a matrojoškách... :-)

Odpověď
Pepi | 12.11.2017 13:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
U nás se pod stromeček dává každoročně puzlle.pro nejmenší dřevěné, pro starší dítě trojrozměrné.

Odpověď
Kira | 19.11.2017 15:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Na těch stránkách rajhracky mají i školní batohy. Jak jste spokojeni s jejich kvalitou, pokud jste tam nakoupili?

Odpověď
Mirka | 21.11.2017 20:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Kupujete někdo stavebice z lepenky pro dospělé? Myslím taková ta letadla, a tanky a tak, anebo něco jiného. Zkrátka potřebuji tip pro dospělého bratra, který je tak pořád hračička.

Odpověď
Lucie B. | 11.3.2018 20:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
U nás momentálně frčí papírové cihličky. Kluci s nima vyhrají opravdu suprově. Dostali sme je jako dárek a opravdu sem netušila, že je to tak chytne.

Odpověď
Nela | 14.3.2018 18:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stavebnice pro děti
Papírové cihličky? Moc teda nevím, co si pod tím představit? co se s tím dá dělat? A vydrží to něco, když sou z papíru?

Odpověď
Lucie B. | 15.3.2018 18:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Stavebnice pro děti
Jsou to takové papírové kvádry z kartonu, něco jako "krabice od bot" Jsou lehký, děckám se s nima dobře manipuluje, neublíží si tím. Zkus si najít cihličky pro děti, jsou tam i videa.

Odpověď
Nela | 18.3.2018 10:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Stavebnice pro děti
Děkuju to zní zajímavě, kouknu na ty videa.

Odpověď
Laura | 24.10.2018 23:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Jestli netrváš přímo na stavebnicích, tak podobné hračky co rozvíjí motoriku má i Mandala Monetessori. Máme od nich spoustu skládaček a je vidět jak s nimi děti dělají pokroky.

Odpověď
Doubravka | 18.1.2019 21:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Dobrý den, naše děti také rádi staví z kostek všechno možné. Kamarádka mi doporučila https://www.cihlicky-pro-deticky.cz/cihlicky-pro-deticky-dPK950015.htm. Jsou to cihličky, ze kterých se dá stavět všechno možné, a děti jsou z nich prý nadšené. Máte někdo zkušenosti? Uvažuji, že dětem koupím.

Odpověď
Terezie | 24.1.2019 13:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stavebnice pro děti
Naše děti ty cihličky dostali na Vánoce od švagrové. Švagrová mi tvrdila jak si s nimi děti vyhrají a že budu mít několik hodin doma klid. Tak jsme je rozbalili a vážně si s něma děti hráli i několik hodin. Teď klid doma moc nemáme, protože si s nimi chodí hrát i kamarádi od našich dětí. Jsme si říkala, že nakoupíme ještě jednu velkou sadu, ať se u nás všichni můžou pořádně vyřádit.

Odpověď
Ivanka | 31.10.2019 21:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Jestli pro vás můžu mít jeden tip, tak zkuste mrknout sem: https://hrackyzadobrekacky.cz/stavebnice Mají tam docela dobrý výběr stavebnic za celkem dobré peníze. Já mám letos v plánu synovi kupovat k Vánocům tu hasičskou pohotovost. Myslím si, že něco takového mu udělá radost. :-)

Odpověď
Tereza | 15.12.2019 21:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Zdravím maminky hledám dárek pro své synovce trošku na poslední chvíli, mají 4 roky a jsou dost akční co by jste mi prosím poradily? Děkuji moc

Odpověď
Katka | 21.12.2019 18:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stavebnice pro děti
Tak to jim kup cihličky pro dětičky, moji kluci je mají doma a hrají si s nimi pořád. Museli jsme dokoupit další sadu :-)

Odpověď
Tereza | 23.12.2019 22:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Stavebnice pro děti
Tak to je super věc, to se mi moc líbí, ale na vánoce jsem to už nestihla, ale rozhodně jim to koupím na narozeniny :-)

Odpověď
Katka | 31.12.2019 09:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Stavebnice pro děti
To jim určitě kup, protože moji kluci staví pořád :-))

Odpověď
Bára | 19.4.2020 20:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Ahoj objevila jsem tento e-shop aaa-skolak.cz nakupovali jste tam někdo? Mají tam docela zajímavé a naučné věci :-)

Odpověď
Lenka | 21.4.2020 21:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stavebnice pro děti
Tady nakupuji, dostala jsem na tento shop typ od mé kamarádky, mají super naučné třeba angličtina hrou, ale to se nás ještě netýká. My jsme zatím u puzzle a skládaček :-)

Odpověď
Bára | 24.4.2020 13:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Stavebnice pro děti
No mám doma právě tříleťáka a ráda bych něco nového a naučného, doporučila by jsi mi něco?

Odpověď
Lenka | 1.5.2020 12:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Stavebnice pro děti
Určitě super skládačky jsou ty Bookid Toys, ty nás hodně baví.

Odpověď
Běta | 17.5.2020 20:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Ahojky a nemáte někdo zkušenost s těmito výukovými žetony https://www.aaa-skolak.cz/anglictina-hrou/anglictina-ovoce-a-zelenina-drevene-vyukove-zetony-26.html

Odpověď
Lenka Tichá | 22.5.2020 14:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stavebnice pro děti
Zkušenost s konkrétně touto hrou nemám, ale přijde mi to fajn, ráda tady nakupuji. Mají tu perfektní naučné nejen hračky. Metoda učení hrou mi přijde opravdu dobrá. Chtěla bych také s výukou angličiny u svého dítěte.

Odpověď
JANA | 27.5.2020 17:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Stavebnice pro děti
My tyto žetony máme doma a jsou super s dcerou si s nimi hrajeme a zároveň se i učíme. Máme doma ještě dny v týdnu a tvary. A ještě chci koupit i jiné. Za mě doporučuji.

Odpověď
Běta | 3.6.2020 09:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Stavebnice pro děti
Jé holky moc děkuji za vaše reakce, nakonec jsem objednala, tak jsem zvědavá :-)

Odpověď
JANA | 4.6.2020 21:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Já myslím, že budeš určitě spokojená :-)

Odpověď
Ivasek | 8.6.2020 18:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
U nás vede Urbix, hrady, vláčkodráhy, města, nekonečně možností. O děckách půl odpoledne nevíme

Odpověď
Bára | 23.11.2020 18:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Ahoj, tak ono skoro všechny stavebnice, které za něco stojí, tak jsou drahé :-) . Syn si také rád hraje s legem, tak mu dokupujeme vždy jen jednu stavebnici k narozeninám a k Vánocům, a když jsem vybírala vánoční dárky, tak jsem objevila zajímavou stavebnici Karlova mostu na www.wiseelk.cz/ , tak jsem ji objednala a jsem zvědavá, jakou bude mít stavebnice úspěch :-) .

Odpověď
Jana | 21.5.2021 22:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Ahoj, já se teda synovi snažím kupovat spíš hračky dřevěné. Takže kupuju tyhle stavebnice https://kidsparadise.cz/66-stavebnice :-)

Odpověď
LuckaNovotná | 29.9.2021 12:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Jestli hledáte opravdu nevšední stavebnice pro své ratolesti mrkněte tady https://www.kreativni-hracky.com/stavebnice-plus-plus/ máme od nich doma už kočár, farmu, dinosaury a hrad. Vybíráme co budeme na letošní vánoce kupovat dále :) Máme vyhlídnuté hasiče, tak snad se budou líbit stejně, jako ty předchozí stavebnice :)

Odpověď
Adéla | 5.10.2021 19:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Jaké stavebnice mají u dětí největší úspěch ?

Odpověď
Linda | 12.10.2021 23:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Já jsem klukům koupila takové ty klasické plastové a s těmi si dokážou vyhrát dlouho :)

Odpověď
Markéta | 16.10.2021 23:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stavebnice pro děti
Na kolik taková sada stavebnic přijde ? :)

Odpověď
Linda | 18.10.2021 19:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Stavebnice pro děti
Tady je těch dílků 88 a povedlo se mi je sehnat docela levně :) www.lunzo.cz/stavebnice-a-puzzle/barevna-stavebnice-88-dilku/

Odpověď
Klára | 29.10.2021 15:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stavebnice pro děti
Doporučíte mi prosím i stavebnice pro starší dítě? Pro 10 letého kluka? Něco třeba složitějšího?

Odpověď
Libor | 30.10.2021 16:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stavebnice pro děti
To bych mohl doporučit. Mám stejně starého syna koupil jsem mu na narozeniny autíčko na dálkové ovládání, které je jako stavebnice. Musel si ho tedy sám složit a teď mu to ještě funguje jako auto na dálkové ovládání. Dá se koupit za dobrou cenu.

Odpověď
Klára | 30.10.2021 22:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Stavebnice pro děti
Jako stavebnice? Kde jste to prosím kupoval?

Odpověď
Libor | 1.11.2021 10:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Stavebnice pro děti
Stavebnici autíčka na dálkové oládání jsem koupil u https://www.rcobchod.cz/produkty/bugatti-chiron-rc-stavebnice-z-kostek-419-dilku-P74969.html Má to 419 dílků a dobíjecí baterii. Je to vlastně taková hračka 2 v 1.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné