Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Běhací pás

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  ctZVc   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Běhací pás - diskuze na toto téma
Ahojky, prosím o radu... Jaký koupit běhací pás? A kde nejlíp? Díky moc.


Martina | 29.3.2021 19:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Běhací pás
Osobně doporučím elektrický. Mám ho doma a super. Jako neměnila bych. Jinak pokud mohu radit, vše si v klidu projdi a vyber podle tvých preferencí. Osobně jsem koupila na fitham.cz a shop jenom doporučím.

Odpověď
Hanka | 8.5.2021 12:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Běhací pás
To mně chybělo kolo, tak jsem ráda, že už je konečně počasí na to, abych ho provětrala akorát jsem zjistila, že se po zimě nevlezu do cyklistického dresu a kraťasů už vůbec ne :(

Odpověď
Laura | 26.5.2021 20:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Běhací pás
Možná to bude znít škodolibě, ale jsem ráda, že v tom nejsem sama. Zrovna minulý týden jsem si z cyklomanie objednávala dresy a kalhoty.

Odpověď
Hanka | 28.5.2021 06:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Běhací pás
Jak jsou na tom s kvalitou ? Vydrží to oblečení něco ?

Odpověď
Laura | 16.6.2021 18:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Běhací pás
Oblečení mám od nich víc a musím říct, že jsem s ním spokojená. Koupila jsem si tady tyhle a vypadají moc dobře oblečené a jsou pohodlné www.cyklomania.cz/prodej/kalhoty-lady34

Odpověď
Hanka | 16.6.2021 19:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Běhací pás
To jsem ráda, dres už mám vybraný, líbí se mi hrozně tady tento www.cyklomania.cz/prodej/Damsky-dres-Cyklomania-Flowers-black-pink---navleky a k tomu si ještě vybírám kraťase.

Odpověď
Míša | 10.5.2021 17:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Běhací pás
taky jsem za motorový. Mám tady tento model a za tu cenu je to opravdu dělo :) https://www.fitham.cz/nordictrack-commercial-1750

Odpověď
Adél | 26.5.2021 21:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Běhací pás
Pohrávám si s myšlenkou jestli koupit běžecký pás nebo veslovací trenažer, co si myslíte, že bude lepší ? Kde bude větší záběr na tělo ?

Odpověď
Leninka | 19.4.2023 20:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Běhací pás
Mě cvičit sama doma nebaví, zkoušela jsem to víckrát a není to pro mě. Zapsala jsem se v Brně do fitka jsem ráda, že jsem se k tomu dokopala. Moc mě baví skupinový lekce, poznala jsem super lidi a navíc jsem objevila opravdu super místo, kde si můžu po cvičení zajít do wellness, solárka...bájo :-)

Odpověď
Pavla | 24.4.2023 22:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Běhací pás
Vau wellness pro cvičení to si dokážu představit :)) asi bych se měla taky konečně někam zapsat :)

Odpověď
Leninka | 26.4.2023 00:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Běhací pás
No řeknu ti že je to fakt parádní, už jsem namotala i kámošku a obě se tam vždycky vyloženě těšíme :-)

Odpověď
Kristy | 20.7.2023 22:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Běhací pás
Dívám se, že nabízejí nezávaznou prohlídku zdarma tak se tam asi zajdu podívat :) chodíte i na nějaké ty sálové lekce?

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné