Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Chuť na sex

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  LHUL   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Chuť na sex - diskuze na toto téma
Stává se vám taky, že nemáte chuť na sex ve chvíli, když ho po vás chce partner ? Jsem z toho docela špatná, protože to na mě vždycky pozná. Ráda bych s tím něco udělala a přemýšlím o nějakém afrodiziaku. Jaké s nimi máte zkušenosti ?


Lia | 4.5.2021 19:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Chuť na sex
Hlásím se se stejným problémem, takže jestli máte vyzkoušené něco co fakt funguje tak sem s tím :)

Odpověď
Leona | 21.5.2021 10:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Chuť na sex
Na supererekci.com mají kouzelné pilulky nebo aspoň já jim tak říkám. Objednala jsem si je jenom ze zvědavosti, protože jsem tomu moc nevěřila a když jsem si jednu vzala, tak ani ne po půl hodině jsem byla neuvěřitelně nadržená a šla jsem otravovat chlapa, tak z toho byl vyjevený protože na to moc není zvyklý :D

Odpověď
Lia | 3.6.2021 15:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Chuť na sex
Tak šup sem s tím, které to jsou, to mě zajímá, hned bych si je objednala když mají takový účinek !

Odpověď
Leona | 5.7.2021 23:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Chuť na sex
Tohle jsou ony a doporučuju koupit to větší balení ;) www.supererekce.com/6-fly-pro-zeny

Odpověď
Lia | 1.3.2022 15:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Chuť na sex
Musím říct, že je to něco a ještě v kombinaci s tím jejich krémem :O

Odpověď
ivanka087 | 15.9.2021 15:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Chuť na sex
Tak to já vám zase musím doporučit kotvičník z eshop.guaranaplus.cz/kotvicnik. Manželovi jsem tento přípravek a doplněk stravy koupila v březnu minulého roku během karantény a najednou se všechno v našem vztahu vylepšilo. Ráda bych, aby se i vám vztah nejen v posteli zlepšil a proto jsem na začátku přidala i odkaz na e-shop, kde nakupujeme my.

Odpověď
Zuzana | 5.11.2021 22:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Chuť na sex
Jak probudit chuť na sex u manžela? Zkusíte mi prosím poradit, jak u něj zase probudit touhu?

Odpověď
Mirka | 8.11.2021 19:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Chuť na sex
Když jsem se s manželem poznala a asi první dva roky vztahu.... to bylo... Klidně i 4 krát denně. Jakmile do toho přišlo dítě, tak už to bylo tak jednou za měsíc. Postupem času sexuální napětí zmizelo úplně. Rozhodla jsem se to řešit a nakoupila jsem si erotické oblečky, různé erotické pomůcky a vytáhla to na manžela. Snažím se ho tím často svádět a prostě se snažím. Je vidět, že manžel zase začíná mít takovou tu klasickou chlapskou chuť.

Odpověď
Zuzana | 9.11.2021 23:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Chuť na sex
Kde to nakupujete? Dá se to někde objednat tak nějak diskrétně?

Odpověď
Mirka | 11.11.2021 00:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Chuť na sex
Dříve jsem zkoušela více obchodů, ale kvalita zboží z některých je opravdu žalostná. Proto nakupuji vše už jen u https://www.e-kondomy.cz/ , kde mají vše v nejlepší kvalitě a vše také zasílají diskrétně. Jak jejich balíček vypadá můžete vidět i u nich na stránkách. Je to balíček kompletně bez potisku.

Odpověď
Kamila | 31.7.2022 18:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Chuť na sex
Od nich taky docela často objednáváme :-)

Odpověď
Jitka | 28.5.2023 16:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Chuť na sex
Ahoj, chci se na něco zeptat. Je to vlastně celkem k tématu. Jaký máte názor na erotické masáže? Byly jste na tom někdy? Mně nedávno právě říkala kamarádka, že začala chodit do tohoto salonu pravidelně - https://www.mataharisalon.cz/cs a dost si to pochvalovala. Si říkám, jestli by to taky nestálo za zkoušku. Co si o tom myslíte? :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné