Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Nálada a chuť na sex

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  gNyPb   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Nálada a chuť na sex - diskuze na toto téma
Dá se nějak podpořit a zvednou chuť a nálada na sex? V posledním půl roce nemám ani jedno. Mě to vadí, manželovi také. Místo toho se akorát hodně hádáme...


Lucie | 9.5.2021 23:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nálada a chuť na sex
Skoro dva roky jsem se musela v posteli přetvařovat. Neměla jsem na to chuť. Absolutně nevím co se semnou stalo, ale sex mě tak nějak omrzel. Celé dva roky jsem neměla orgasmus. Ke konci už to na mě začal manžel poznávat a vyptával se mě co se děje. Neuměla jsem mu odpovědět, protože jsem to sama nevěděla. On mi pak jednou donesl prášky, které mají u žen zvyšovat libido. Trochu jsem se tomu smála a absolutně tomu nevěřila. Hned v ten večer jsem to vyzkoušela a asi za hodinu jsem na manžela naběhla a zažila jsem orgasmus 4 krát za sebou.

Odpověď
Marta | 12.5.2021 22:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nálada a chuť na sex
Pokud to tedy takhle dobře funguje, tak to chci rozhodně taky vyzkoušet. Mohla bych se zeptat, kde bych ty prášky sehnala?

Odpověď
Lucie | 15.5.2021 22:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Nálada a chuť na sex
Já je objednávám z internetu www.supererekce.com/6-fly-pro-zeny Opravdu perfektní sex! díky nim!

Odpověď
Pavla | 3.2.2022 09:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nálada a chuť na sex
Nezkoušela si afrodisiaka ? Mně účinkují výborně.

Odpověď
Markéta | 9.2.2022 13:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nálada a chuť na sex
Taky doporučuju afrodisiaka. Podívej se na e-kondomy. Ten výběr tam mají hodně velký a podle mě určitě nějaká vybereš.

Odpověď
Sára | 25.2.2022 22:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Nálada a chuť na sex
Začala jsem s tím mít problémy zhruba před půl rokem, řekla bych že to bude stresem, tak jsem se rozhodla to řešit aby to nějakým způsobem nenarušilo manželství. Co můžu říct, že mi pomáhá a vždycky si potom sex užiju jsou tady ty pilulky https://e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony/afrodiziaka-pro-zeny/camagra-woman-10tbl

Odpověď
Valounek | 24.8.2022 08:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nálada a chuť na sex
Někdy to prostě odezní a ta chuť není. Ale půl roku? To by nebylo nic pro nás. Zkuste nad tím přemýšlet trochu jinak. Co dělat, aby vás to začalo zase bavit? Vyzkoušejte erotické hračky. Třeba vajíčka a kuličky od https://www.luxusni-vibrator.cz/vajicka-a-kulicky/c5 jsou docela fajn do začátku. Nebo třeba zkuste přizvat někoho třetího. Nebo to vyzkoušejte někde v autě. Prostě si to zpestřete a najděte novou cestu. Určitě je to lepší než se ptát lidí, jestli se jim to stalo taky. Stalo se to každému. :-)

Odpověď
Lenčaa | 23.9.2022 13:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nálada a chuť na sex
Ahoj, chtěla bych se taky na něco zeptat. Nevíte náhodou jestli tu chuť na sex dokáže ovlivnit třeba i kamagra? Já bych právě sex chtěla pořád, ale manželovi se často nechce, tak jsem z toho taková zklamaná. Něco jsem si o tom četla a na jednom fóru jsem právě našla zmínku o tom, že kamagra chuť na sex umí podpořit. Je to pravda? Pokud ano, tak ji okamžitě objednávám z https://www.kamagralove.net

Odpověď
Petra | 20.11.2022 23:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nálada a chuť na sex
Víte co mi dokáže vždy zlepšit náladu? Objevila jsem kvalitní přírodní kratom https://www.kratomlevne.cz/ , který mi dokáže vždy dodat energii a pomůže mi i k lepšímu relaxu a to je pro spokojený život hodně důležité. Tady ho prodávají kvalitní i za dobrou cenu.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné