Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Iuvenio?

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  kjVr   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Iuvenio? - diskuze na toto téma
Holky, máte některá zkušenost s českou kosmetikou iuvenio? Mají v nabídce anti age krém... Zkusila bych ho, ale mám docela citlivou pleť, tak budu ráda za info :) Díky :)


Eliška | 11.6.2021 19:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Iuvenio?
Od iuvenia mám jiné přípravky nebo v tomto případě krém, a to tady ten Retouch, co je jak na nedokonalosti, tak zároveň na vrásky https://www.iuvenio.com/retouch/. Pleť mám tady hodně citlivou, k tomu problematickou a kosmetika mi vyhovuje, tak bych se v tvém případě nebála.

Odpověď
Sandra | 6.7.2021 18:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Iuvenio?
Škoda, že nemají k dostání vzorečky, abych mohla vyzkoušet to co mají, protože se mi těch produktů zamlouvá víc.

Odpověď
Kika | 14.7.2021 22:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Iuvenio?
Aha, vidíš, to je pravda... to mě nenapadlo. Taky bych zkusila i něco nového.

Odpověď
Nikča | 25.6.2022 16:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Iuvenio?
Iuvenio vzorečky má i když já jich teda nevyužila, protože mi stačilo zkouknout složení a jelikož jejich péče neobsahuje nic, co by mi pleť podráždilo, tak jsem si objednala ten jejich balíček. Pleť mám hodně citlivou, takže jsem ráda, že jsem kápla na kosmetiku, po které mě pleť neštípe.

Odpověď
Zuzka | 26.7.2021 20:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Iuvenio?
Jeee, to bych taky ocenila :) No, skoda... Ale nevadí... Oni mají super kosmetiku, takže se nebojím koupit celé balení.

Odpověď
Pája | 31.7.2022 18:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Iuvenio?
Mně od nich vyhovuje úplně všechno :)

Odpověď
Kamila | 11.8.2022 22:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Iuvenio?
Má s touhle kosmetikou zkušenost i někdo kdo má problémy s akné? Myslela jsem že ve 30ti už to nebudu muset řešit ale bohužel…no jenže už musím řešit i vrásky a všechno co jsem zatím zkusila na vrásky mi akné jenom zhoršuje…:(

Odpověď
Laura | 28.8.2022 23:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Iuvenio?
Mně se póry hodně ucpávaly po každé kosmetice na vrásky, ale musím říct, že iuvenio mi to vůbec nedělá. Naopak mám teď póry hezky čistý a zatažený :-)

Odpověď
Malinka | 29.8.2022 23:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Iuvenio?
Aha a máš ten krém Retouch? Ten mě zaujal a říkala jsem si, že bych ho zkusila asi jako první věc od nich.

Odpověď
Laura | 30.8.2022 22:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Iuvenio?
Jojo ten mám, ale určitě doporučuju kombinovat všechny jejich produkty, tak to má totiž nejlepší efekt :-)

Odpověď
Nina | 4.10.2022 23:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Iuvenio?
Jaké jsou vaše zkušenosti s tou aha kyselinou restart? Neštípe?

Odpověď
Zuri | 27.1.2023 21:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Iuvenio?
Já používám kosmetiku Miracletox. Pro mě je to jediná kosmetika, která mi pleť fakt vyhladila.

Odpověď
Karla | 28.1.2023 22:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Iuvenio?
O té jsem už taky slyšela, chci vyzkoušet ty jejich ampulky, zkoušelas je?

Odpověď
Zuri | 29.1.2023 21:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Iuvenio?
Jojo mám ty ampulky, krém, sérum a cleanser. Ty ampulky jsou taky báječný, máš po nich pleť jako po mezoterapii akorát že je to úplně šetrný.

Odpověď
Lubka | 24.7.2023 19:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Iuvenio?
Mě teda žádný anti age krém nepomohl a mohl být jakkoliv drahý. Na webu www.mezoterapie.cz jsem si našla nějaké info a objednala se na zákrok. A výsledek? Měla jsem jít dříve, mezoterapie stála zlomek toho co jsem dala za roky zkoušení různých krémů, sér a masek.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné