Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Aktovka pro prvňáčka

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  HQZUw   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Aktovka pro prvňáčka - diskuze na toto téma
Zdravím, ráda bych se poradila ohledně školních potřeb pro prvňáčky. Podle čeho vybíráte školní aktovky, aby splňovaly vše co mají a nějakým způsobem to dítěti nekazilo záda ?


Mirka | 23.6.2021 16:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Aktovka pro prvňáčka
Loni jsem synovi kupovala aktovku od značky baagl a ta má ergonomicky tvarovaná záda a je uzpůsobená tak, aby se maximálně přzpůsobila postavě. Syn je hodně drobný tak jsem právě hledala něco, s čím nebude mít problém a nebudou ho bolet záda, protože když kolikrát vidím ty prvňáčky, co mají klasické batůžky a mají ta prohlá záda jak mají ten bágl těžký, tak to je hrůza, tady u těch pevných aktovek se ti to nestane, protože drží tvar.

Odpověď
Míša | 27.6.2021 18:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Aktovka pro prvňáčka
Super, chci to mít vyřešené už teď přes prázdniny, protože koncem srpna budou zase všichni šílet a bude to všude narvané a rozhodně se nechci nikde handrkovat.

Odpověď
Anička | 3.7.2021 22:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Aktovka pro prvňáčka
Viděla bych to na nějaký takový setík, ten je kouzelný a líbí se mi, že jsou k tomu takhle i ty desky, boxík na sváču atd a ladí to https://www.baagl.cz/skolni-set-zippy-lenochod-ii/

Odpověď
Lenik | 1.12.2023 20:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Aktovka pro prvňáčka
Já jsem chtěla pro dceru, protože je drobná hlavně nějaký lehký, který se jí bude dobře nosit a super je od Baagl batoh Airy, protože je opravdu lehký, má bederní pás a ergonomicky tvarovaná záda a navíc ho mají v moc hezkých motivech :)

Odpověď
Lída | 26.12.2023 22:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Aktovka pro prvňáčka
My jsme koupili za super ceny batohy na Baagl outletu, koukněte ;)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné