Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Tipy na dárky

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  wxTOP   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Tipy na dárky - diskuze na toto téma
Dochází mi nápady na originální dárky. Jestli nějaké máte, tak šup sem s nima. :)


Lucie | 8.10.2015 18:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Prosím o rady na dárky, jak pro děti tak i třeba por manžela nebo ostatní z rodiny. Děkuji. :)

Odpověď
Julča | 9.10.2015 08:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já budu kupovat většinou praktické dárky, pak dětem bazének s balónky a mikči s vlastními nápisy a fotkami (to samé pak manželovi) na www.vyrobsitricko.cz Babičkám pak kalendáře s fotkama rodiny - to dělám každý rok, vloni jsem vynechala a už se po nich sháněli :)

Odpověď
Jitka | 29.1.2021 10:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Ahoj, doporučuji masážní svíčku www.mycandle.cz. Je to super dárek, zvláště na Valentýna. Darujete partnerovi masážní svíčku a večer můžete přidat i masáž :)

Odpověď
Tereza | 10.10.2015 21:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahoj, mě už se loni osvědčily jako drobnější dárky pro rodinu různé kvalitnější čokolády. Kupovala jsem je v chocolaterii Amali, mají e-shop www.amalichocolaterie.cz/www/cz/eshop/ Jinak kalendáře jsou taky moc fajn nápad. :)

Odpověď
Amálka | 11.10.2015 22:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Čokoládovna Amali se mi taky osvědčila už minulý rok. Ono občsa lepší skočit do menšího obchůdku než do obchodáku mezi regály. Každému jsem vybrala jeho oblíbenou čokoládu. Letos to vidím možná i makronky, které tam jsou dobré. :-)

Odpověď
Nora | 22.12.2020 16:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Čokoláda je super. Miluju čokoládu. Ale taky miluju chilli. Udělala jsem si k vánocům radost a koupila si chilli od thechillidoctor.cz. A to je teda super :)

Odpověď
Nella | 23.11.2015 17:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Ahoj holky moje sluníčko, si rádo maluje tancuje..nevíte nějaky tip na dáreček? :)

Odpověď
verka | 24.11.2015 18:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Koupila jsem dceri magicke pero..ůje to hrave a naucne, do skoly s nm trenujeme psaní a pocitani a jakmile míme hotovo odmenou je pisnicka a spolecne si zatancujeme :)

Odpověď
Lucie8 | 26.11.2015 18:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Zkuste hru "Zpívej a tancuj Pec nám spadla" jsou tam noty, texty a návod natancování pro nemenší. Mají to u nás ve školce, malej mě to pak učí doma =D

Odpověď
Lucie48 | 21.10.2016 15:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Dobrý den, vloni jsem manželovi koupila elektrický holící strojek od Philipsu. Měl z něj velkou radost a doteď jej spokojeně používá. Kdybyste chtěly omrknout, tak tady www.philips.cz/c-m-pe/holici-strojky-na-oblicej :) Funguje skvěle :)

Odpověď
Erika B. | 20.10.2015 18:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já jsem manželovi objednala pivo z Pivní mozaiky. Dceři jsem zabalila balíček zdravých potravin ( je veganka ) . Synovi box pro muže který si musel sám otevřít páčidlem a měl v něm whisky. Babičkám nejčastěji dávám kvalitní sypané čaje :)

Odpověď
Bronina | 21.10.2015 20:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Ahoj , prosím dá se na té pivní mozaice to i zabalit aby to došlo třeba dárkově zabalené ?

Odpověď
Erika B. | 22.10.2015 19:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
ahoj, já myslím že to dojde zabalené v dárkovém koši, že se nemusíte už vůbec o nic starat. ale mrkněte na www.pivnimozaika.cz/ tam si to projděte.

Odpověď
Bronina | 24.10.2015 17:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Díky moc ,jste poklad!

Odpověď
Hela | 23.10.2015 15:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Máme 3 dcery, takže to řešíme kytící z www.florea.cz a k tomu přikupujem nějaký větší dárek.

Odpověď
Markéta | 23.12.2020 16:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Tak to bych vánoce asi neřešila takto... Taky mám holky :) A dohromady jsem jim koupila kreslící koberec https://www.mujkoberec.cz/kreslici-pratelne-koberce-hit-vanoc-2020/275137-koberec-omalovanky-kissing-birds.html?search_query=kreslici+koberec&results=8. Budou nadšené :)

Odpověď
Katka.11 | 27.10.2015 21:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já nakupuji dárky na parfums.cz Mají to tam levnější a kosmetika či parfémy nikdy neurazí a neodloží se do šuplíku. Dokonce i pro manžela tam vyberu praktické věci. :-)

Odpověď
Romča | 29.10.2015 18:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Ano ano, tam se dárky nakupují snadno. Hlavně když mám ěnco namyšleného, tak to tam je, na rozdíl od vybraných regálů v drogerii. :)

Odpověď
Ivana | 3.11.2015 10:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Parfums je dobrý, vždy se ze zajímavosti mrknu a něco si objednám :-D

Odpověď
Karkulka | 8.11.2015 17:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Ono se totiž čím dál tím těžší něco vymýšlet, když si každý všechno koupí sám a takzvaně ti vyfoukne nápad na dárek. :D A procházet kamennou drogerku před Vánocemi je stresujícía nikde už nic není stejně. :(

Odpověď
Karolínka | 29.10.2015 23:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
A co takhle společenskou hru, myslím že ideální dárek je, když je rosina spolu. nevím jak máte velké dítko, ale to naše třeba miluje tuto hru www.hras.cz/spolecenske-hry/djeco/karetni-hra-sardinky.

Odpověď
SabinaKalamita | 31.10.2015 22:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
dobrý den, máte skušenost i s dalšími hrami od této firmy? Když už budu nakupovat po internetu a platit poštovné, tak bych si rovnou nechala poslat více kousků.

Odpověď
Karolínka | 26.11.2015 17:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Ano mám, kupujeme každý rok na Vánoce a navic zde kamarádčina dcera byla na brigádě. Je zde široký výběr a navíc je firma Hras velice seriózní.

Odpověď
Bára | 12.11.2015 18:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
www.srdcervaci.cz/ tady určitě nějaké pěkné dárečky vyberete a ještě tím podpoříte zdravotně postižené.

Odpověď
MARTINA | 20.11.2015 12:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Koupila jsem sobě a mým dvou dcerkám ty náušničky, snad se jim budou líbit.

Odpověď
Bára | 24.11.2015 14:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Určitě se jim líbit budou, protože to jsou originály :-). Já jsem mamce s tatkou koupila karafu se skleničkami :-)

Odpověď
Kamila | 26.3.2023 19:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Já jsem koupila k narozeninám synovi na internetových stránkách https://armik.cz/ nové kožené bojové boty, které potřeboval na paintball, na který chodí s kamarády. Věřím, že se mu v nich bude dobře běhat a plnit svoje strategie při hře. Díky jeho zálibám mi nápady na dárky asi nikdy nedojdou, jelikož se věnuje i fotbalu, takže sportovní boty nebo oblečení to jistí.

Odpověď
Klára | 17.11.2015 11:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Balatines v pasti, dneska sem to našla při brouzdání internetem a myslím, že tohle bude dobrá legrace pod stromeček =D www.hras.cz/hlavolamy/alkohol-v-pasti/

Odpověď
Adriana | 21.12.2015 23:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
No tak to je super, moc děkuji za typ, to sem hodně dlouho sháněla.

Odpověď
jarka | 26.11.2015 15:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Kranse botky sezenete tady: www.joealex.cz/

Odpověď
Beátka | 4.12.2015 17:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Letos budu kupovat parfémy, které vím, že rodina užije. Každý má už svou oblíbenou vůni. Jinak jako drobnost nebo menší dárek například vůně do prádla. Teď jsem obejdnívala z www.parfums.cz/bytove-parfemy/ Jinak samozřejmě velký hlanví dárek, který si každý řekne sám většinou. :)

Odpověď
mája | 5.12.2015 20:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
toje dobrej nápad ty vůně do prádla. Občas už nevím,c o dávat za drobnosti nebo jako vedlejší dárky… a tohle potěší. :)

Odpověď
Erika B. | 15.12.2015 19:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já to mám tento rok všechno přes itnernet. Tatínek od mě dostane společně se synem únikovou hru Puzzleroom . Moje velká dcera dostane novou uv lampu na nehty z Galerie nehtu. Sobě chci koupit poukaz na hot yogu které jsem propadla. Našemu nejmladšímu dvouletému hračky, hračky hračky . A mám to. Akorát nevím co pro tchýni, neporadí některá ?

Odpověď
Karkulka | 16.12.2015 09:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
jakou únikovku jste koupila ? já jsem hledala na slevomatu ale nic moc sem tamj nenašla. Ideálně Praha a okolí ale není to podmínkou.

Odpověď
Erika B. | 17.12.2015 19:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
A co Puzzleroom.cz ? tam jste se nedívala , maj i poukazy !

Odpověď
Karkulka | 19.12.2015 10:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
mrknu se díky moc ! já už vůbec nevím a to máme vánoce za pár dnů

Odpověď
Bára | 23.12.2015 09:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahojky, já jsem dětem vybrala klasicky nějaké oblečení a synovi mobil. Pro manžela mám košile a svetr, ale tchýni a mamince jen vázičky do bytu a nějaké bytové doplňky. Maminka bydlí v domě, tak tam se to jistě někde bude hodit. Mají krásný design!

Odpověď
Petra | 13.1.2016 17:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Zdravím, jj, dívala jsem se taky na nějaké ty vázičky pro maminku a našla jsem stránku Design Outlet jen tak náhodou a hned si něco vybrala. Design se mamince moc zalíbil. Netradiční věci!

Odpověď
Táňa | 19.1.2016 11:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Ahojky, mohu rozhodně souhlasit, že vázička pro maminku nebo babičku potěší. Koupila jsem designově krásnou u Design Outlet.

Odpověď
Sára | 21.1.2016 10:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Ahojky, viděla jsem reklamu na netu a podívala se, co nabízejí. Dají se vybrat i pěkné květináče jako dar.

Odpověď
Ester Hovorová | 23.10.2018 05:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Určitě originální dárek je kompresor :-D Manžel je kutil, takže jsme se mu se synem skládali a kupovali mu tento: https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/p/4084/pistovy-kompresor-bobby-1512 . Je s ním spokojený. Ale záleží, co každého muže baví. Pokud není kutil, tak ho s kompresorem asi moc nepotěšíte.

Odpověď
petulka | 14.4.2016 22:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
já letos zabila svě mouchy jednou ranou :ú koupila jsem synovi a manželovi poukaz na www.puzzleroom.cz/..obou se moc líbilo, chcou jít znovu a konečně dělali něco jineho než hraní pc her a dívání se na fotbal :)

Odpověď
Ladislava | 24.4.2016 22:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Mám tu zkušenost že každýho potěší nějaká ta kosmetika.Tím se nikdy nestane že by ste někoho urazili,a ještě jsem ani nepotkala nikoho koho by takový dárek ani trochu nepotěšil.Já většinou kupuju takové ty dárkové sady.Tady jich je třeba docela dost velký výběr kdyby měl někdo zájem https://www.ageo.cz/kategorie/darkove-sady#f&page=1&pageSize=30&sort=countsales

Odpověď
Segatová | 26.4.2016 08:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Dobrý den. Děkuji za tip na ageo:) Dívala jsem se na stránky a dá se tam vybrat fakt co se kosmetiky a drogerie týče cokoliv :)

Odpověď
teresska | 28.4.2016 12:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
je to je super nápad :) nikdy jsem o tom neslyšela :) myslíš, že je to vhodny i pro holky?

Odpověď
romik | 30.5.2016 15:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
určitě, pokud je aspon trochu akční, tak se jí to bude 100% líbit :)

Odpověď
gabi | 28.4.2016 23:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
to vypada zajimave, diky za tip :)

Odpověď
aj | 2.5.2016 10:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
ten puzzleroom mame taky vyzkouseny a byli jsme nadseni moc :)

Odpověď
florik | 30.5.2016 15:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Čauky, myslíte že je únikovka lepší spíš ve více nebo méně lidech?

Odpověď
erika | 31.5.2016 03:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Ahoj, my byli hrát v 6 a bylo to tak akorát :) řekla bych, že minimum je aspon 4...ale někdo si to užije i ve dvou :) asi i záleží na dané "místnosti". Kterou únikovku plánujete vyzkoušet :)?

Odpověď
ellen | 30.5.2016 22:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
holky máte někdo prosím vyzkoušené ty unikovky? třeba od více společností..jestli mužete porovnat a napsat info, je to pro mě celkem dost penez, takže bych chtěla vybrat opravdu tu nejlepší :)

Odpověď
ivanka087 | 23.3.2021 14:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Já jsem se bavila s kamarádkou také o nějakém dárku pro přítele. Magdička mi říkala, že toho svého překvapila, když na www.svetrelaxu.cz koupila vířivku a oni v ní ještě na jeho narozeniny byli spolu. Prý něco takového vůbec nečekal. I ona o vířivce nesnila, ale na webu ji to zaujalo. Budeme brzy kupovat také.

Odpověď
tina | 26.6.2016 15:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
mě vždy zaručeně potěší nějaký šperk. A ať už je to pro kluka nebo pro holku, tak si myslím že to nikdy neurazí. Nejraději dostávám šperky značky brosway a i tam chodím ráda nakupovat, protože si na to mužu sáhnout a prodavačky jsou milé a ochotné

Odpověď
Karla | 29.4.2019 20:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Mám to úplně stejně. Já úplně ze všeho nejraději nosím šperky z chirurgické oceli. Můj přítel to naštěstí moc dobře ví, takže když mi vybíral dárek k narozeninám, tak mi vybral právě náušnice z chirurgické oceli. Prý je kupoval tady: https://www.marre.cz/sperky-z-chirurgicke-oceli-s200CZ

Odpověď
hanysek | 6.3.2020 13:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Jojo, šperky z chirurgiké oceli mám hodně ráda. Sama mám doma několik ocelových náušnic. Abych ale pravdu řekla, tak v poslední době už je tolik nenosím. Co se náušnic týče, tak teď asi nejvíc nosím tyto: https://www.brasty.cz/guess-nausnice-ube28067

Odpověď
Jitka | 1.12.2020 23:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Jak dárek mi doporučíte pro syna ve věku 11 let? počítače a tak to ho vůbec naštěstí nezajímá, takže žádné hry...

Odpověď
Andrea | 15.7.2016 15:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Jednoznačně nějaký pěkný šperk, to nikdy neurazí. Já nejraději dostávám náramky a naušnice z brosway.

Odpověď
Katie | 29.7.2016 17:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já sem třeba dostala tento krásný dárek www.zenavdomacnosti.cz/krasna-chodidla/ mě potěšil, tak vyzkoušejte =)

Odpověď
PetraH | 20.8.2017 20:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Zdravím, manželovi jsem teď ke 40nám kupovala dron na dálkové ovládání. Tyhle zařízení a modely ho dost baví a co ho má, tak na něm pořád zkouší nějaké triky apod. Pokud máte doma podobného "akrobata", tak zkuste mrknout na https://www.dronyrc.cz/ - tam jsem ho kupovala a neměla jsem jediný problém.

Odpověď
Nora | 31.10.2019 00:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Tak to není vůbec špatný nápad. Zrovna přemýšlím co koupit svému muži k narozeninám a myslím, že něco takového by se mu mohlo líbit. Jak se tak navíc dívám na https://www.naovladani.cz/ tak ty RC modely dnes ani nejsou tak drahé. Díky za tip! :-)

Odpověď
Emílie | 13.8.2020 07:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Dron je super hračka :-) Na jaře jsme ho objednali z www.technika24.cz/kategorie/drony-a-kvadrokoptery-1016/ pro našeho syna a létají s manželem skoro každý den, takže určitě doporučuji. Přemýšlím ,že ho koupím i manželovi, aby se se synem nemuseli přetahovat jen o jednoho, když je to tak baví :-D

Odpověď
Marťa | 21.9.2016 20:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Lucko, zkus se mrknout na orava.eu, určitě by se pro manžela dal sehnat za skvělou cenu strojek

Odpověď
Jana | 10.10.2016 21:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Lucko, pro děti, tak těm vždycky uděláš radost hračkou. Záleží, jak jsou děti založené, jestli máš spíše divočáky, anebo nějaké kliďase.Podle toho bych i volila.

Odpověď
Lucka | 26.10.2016 19:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Lucko, já budu letos kupovat autodráhu a drona. Nevím, jestli ti zrovna tohle shledáš inspirativní. Pro neteře zvažuju společný dárek, as. buď koloběžku, anebo to magické samochodící autíčko, ale asi spíš tu koloběžku.

Odpověď
eri | 30.10.2016 10:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Už hsne nevěděli co dětem kupovat. Zkusili jsme objednat zvířecí overal a děti byly moc nadšení. Letos si přejí i zvířecí batůžky, které jsou opravdu krásné. Mne se moc i líbí i jejich zvířecí cestovní polštářky, jsou moc roztomilé :)

Odpověď
kozlik | 14.11.2016 11:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahoj nevíte někdo nakej dobrej tip pro manželku na Vánoce?

Odpověď
Dragon | 14.11.2016 12:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Kup ji nakou kosmetiku,to udela radost.

Odpověď
Anča | 14.11.2016 12:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Vůbec nevím jakou,nemáš nakej dobrej tip.Chci jí koupit něco přírodního.

Odpověď
Dragan | 14.11.2016 12:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Ja jsem ji Letos na Vanoce koupil bio arganovy olej.Vim ze je to na prirodni bazy a ze tim nic nepokazim.Je to na telo i vlasy.

Odpověď
Anča | 14.11.2016 12:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Tak to by se jí mohlo líbit a co je to za značku a má s tím manželka už delší zkušenoti?

Odpověď
Dragan | 14.11.2016 12:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Je to znacka Zahir z Maroka a kupuje od nich pokazde nove vyrobky a je moc spokojena.

Odpověď
Anča | 14.11.2016 12:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Tak to jsem ráda,že to má vyzkoušené a kde to žena kupuje.Ráda bych se na to podívala a něco si o tom přečetla.

Odpověď
Dragan | 14.11.2016 12:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Je to na strance www.zahir.cz mrkni na to urcite neco vyberes.Kvalitni kosmetika

Odpověď
Hanka | 23.11.2016 23:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
kup ji odšťavňovač nebo kávovar, zkrátka něco do kuchyně, jukni na orava.eu, tam by si zaručeně něco pro ni mohl najít

Odpověď
Dragon | 26.11.2016 22:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahoj letos jsme za vysvedceni koupili detem novou tv a musela byt 3D.Na Vanoce jim chceme koupit 3D bryle.Vubec nevim jake

Odpověď
Anča | 26.11.2016 22:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Tak to se tedy děti mají,ted zaleží kolik je tvuj limit.

Odpověď
Dragon | 26.11.2016 23:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Vim,ze na 3D se nemuze setrit.Chci aby bryle za neco staly.Vrazim do nich kolem 2000kc.Nerad bych aby deti byly zklamany

Odpověď
Anča | 26.11.2016 23:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
My jsme taky kupovali za tisicovku bryle a ted nám tam stejně leží a děti to omrzelo.

Odpověď
Dragon | 26.11.2016 23:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
To mi ani nerikej,ja jsem tu 3D televizi nechtel,ale deti si ju praly za vysvedceni.Doufam,ze kdyz dam takovy penize za ty bryle tak je to hned neomrzi.

Odpověď
Anča | 26.11.2016 23:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Zkus tuhle stránku mají tam docela velký výběr www.nc.cz/3d-bryle_c12.html#prodlistanchor

Odpověď
Dragon | 26.11.2016 23:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Libi se mi tam ty sony za tech 1611kc,ale nevim jestli to neni moic penez.Snad nebude manzelka nadavat.

Odpověď
Anča | 26.11.2016 23:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Co by jsi pro děti neudělal,budou vánoce a když si to přáli. Kamarád si je tu kupoval a byl s nimi moc spokojenej. Rychlá dodávka

Odpověď
Dragan | 26.11.2016 23:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Snad me zena nezabije ze vyhazuju penize

Odpověď
Honza | 1.12.2016 20:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Nevíte co mám dát své holce na Vánoce?

Odpověď
Petr | 2.12.2016 11:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Honzo kup jí třeba hodinky, já své přítelkyni koupil letos tyhle https://www.24time.cz/estelle-royale-gold/, tak mrkni, třeba tě taky oslní jako mě :-)

Odpověď
Honza | 3.12.2016 19:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Jsou moc pěkné, jak dlouho trvalo, než ti je poslali?

Odpověď
Petr | 6.12.2016 13:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Ahoj, ano jsou pěkné a trvalo to asi tři dny :-) normálně jsem si je nechal poslat na poštu.

Odpověď
Honza | 7.12.2016 12:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Tak dík moc, objednám tam taky, snad to příjde do Vánoc :-)

Odpověď
Jana | 8.12.2016 19:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Tak jsem se dívala na ty hoidnky, a asi dám příteli tip, kde má nakupovat :-D

Odpověď
Tereza | 12.12.2016 22:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky

Odpověď
Lucka | 17.11.2020 11:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Za mě je vždy skvěly dárek wellness, člověk si u toho velmi odpočine. Pokud mohu doporučit, abyste vsadili na jistotu, tak za mě osobně je nejlepší https://www.honourandgrace.com/cs/. Je to nádherné místo samo o sobě, i okolí je krásné na procházky. Byla jsem tam i osobně a dala jsem to párkrát jako dárek i mým známým a všichni jsme byli do jednoho nadšení.

Odpověď
Aranka | 7.12.2020 20:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Taky přidám svůj tip, i když asi hodně specifický. Chlap neskutečně miluje pálivá jídla. Sám si je koření. Máme doma tolik chilli, že mám při vaření strach, aby se nepřehmátla :D Koupila jsem tento balíček https://www.thechillidoctor.cz/chilli-box-s-titanovou-klicenkou-e263.htm. Tak to je můj tip pro milovníky chilli.

Odpověď
Jitka | 29.1.2021 10:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahoj, doporučuji masážní svíčku www.mycandle.cz. Je to super dárek, zvláště na Valentýna. Darujete partnerovi masážní svíčku a večer můžete přidat i masáž :)

Odpověď
kocka | 17.12.2015 11:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky

Odpověď
Pucla | 18.12.2015 13:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Jéé ty jsou krásné :-) takové by se mi taky líbily.

Odpověď
Alena | 16.2.2019 23:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahoj. Nevím, jestli ti to ještě pomůže, ale třeba se bude inspirace hodit někomu jinému. Já se tyto Vánoce vůbec nemohla rozhodnout co darovat svému příteli a nakonec to za mě vyřešila náhoda. Můj přítel rád kutí a těsně před vánocemi se mu rozbila jeho aku vrtačka. Tak jsem se rozhodla, že mu koupím novou. Konkrétně jsem ji objednávala tady: https://www.stanley-fatmax.cz/ Zatím je s ní prý moc spokojený. Doufám, že mu vydrží tak dlouho, jako ta stará. :-)

Odpověď
Petra Svobodová | 11.7.2019 20:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já jsem tuhle viděla v jedné diskuzi skvělý nápad na dárek babičkám a dědům. A to udělat jim balíček retro výrobků. Je zrovna retro týden v lidlu https://www.letakytentotyden.cz/lidl/aktualni-l... ale zas některé potraviny fakt do vánoc nevydrží žejo

Odpověď
Zuzík | 19.1.2020 23:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahoj holky, chtěla bych nějaký typ na dárek pro přítele k Valentýnu? Vím, že to není oblíbený svátek a mnoho lidí neuznává, ale my nemáme vlastně datum výročí, protože ty začátky byly takové všelijaké a zvykli jsme si prožívat Valentýn, jako svátek zamilovanosti a je to potvrzení, že jsme vlastně stále zamilovaní, když to slavíme... Ale letos teda nevím, čím ho překvapit....

Odpověď
Marie | 20.1.2020 21:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
ahoj Zuzíku, co třeba přítele překvapit nějakým pradýlkem a třeba erotickou masáží s olejem a masážním strojkem?

Odpověď
Zuzík | 21.1.2020 21:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Je pravda, že to tu ještě nebylo na Valentýna… Možná by si nějaké to hýčkání zasloužil :) Masážní strokej seženu kde?

Odpověď
Marie | 24.1.2020 16:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Já tak překvapila partnera a byl z toho dost příjemně v šoku :) Mrkni na e-kondomy

Odpověď
Zuzík | 19.1.2020 23:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahoj holky, chtěla bych nějaký typ na dárek pro přítele k Valentýnu? Vím, že to není oblíbený svátek a mnoho lidí neuznává, ale my nemáme vlastně datum výročí, protože ty začátky byly takové všelijaké a zvykli jsme si prožívat Valentýn, jako svátek zamilovanosti a je to potvrzení, že jsme vlastně stále zamilovaní, když to slavíme... Ale letos teda nevím, čím ho překvapit....

Odpověď
Zuzík | 19.1.2020 23:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahoj holky, chtěla bych nějaký typ na dárek pro přítele k Valentýnu? Vím, že to není oblíbený svátek a mnoho lidí neuznává, ale my nemáme vlastně datum výročí, protože ty začátky byly takové všelijaké a zvykli jsme si prožívat Valentýn, jako svátek zamilovanosti a je to potvrzení, že jsme vlastně stále zamilovaní, když to slavíme... Ale letos teda nevím, čím ho překvapit....

Odpověď
Denisa | 22.2.2020 21:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Zdravím, potřebuji nutně vymyslet dárek pro naši obchodní partnerku (žena 40 let), takže ne nic obyčejného,mohly by jste mi poradit prosím? děkuji

Odpověď
Leona | 23.3.2020 19:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Děkuji za všechny tipy na dárky. Těch není nikdy dost. Já vždy bojuji s výběrem dárku pro rodiče. Loňské Vánoce se mi ale povedly vyřešit dobře. Tento článek zena-in.cz/clanek/hledate-unikatni-darek-k-vanocum-pobyty-v-laznich-ensana-jsou-presne-to-prave mě přivedl na nápad s wellness pobytem. Jeli na něj už v lednu a oba si ho užili. Třeba i tento můj tip se bude někomu hodit :-) .

Odpověď
Ivanka | 19.6.2020 00:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já svému manželovi koupila hodinky z https://www.hodinky-beny.cz/ , protože je dlouholetý sběratel různých hodinek. Udělaly mu opravdu velkou radost. Takže pokud je i tvůj manžel sběratel hodinek, nebo by chtěl začít, určitě doporučuju tuhle stránku...

Odpověď
Eliska | 8.7.2020 17:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Muj manzel je uplne blazen do aut, takze zeny, co mate taky muze automaniaky, mate zkusenosti s necim takovym? https://coolzazitky.cz/jizda-tankem/72-bojovy-tank-t-55-nebo-t-72-pocet-osob-1-ridic-lokalita-stredocesky-kraj-typ-zazitku-auto-moto.html

Odpověď
Veronika | 17.7.2020 01:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahoj, mám doma 8 letého syna, který bude mít brzo narozeniny. Letos jsem tedy úplně v pasti s tím, co mu pořídit. Nemáte nějaké poslední nápady, které jste využila o narozeninách pro podobně starého klučinu?

Odpověď
Jitule | 21.7.2020 01:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
U nás mělo hodně úspěch, když stejně starý syn dostal hoverboard. Koupila jsem ho velice dobře za 6 tisíc, a nadělal opravdu hodně radosti.

Odpověď
Veronika | 23.7.2020 23:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Kde jste ho kupovala? jak dlouho jste na to čekala? pokud jste ho objednávala?

Odpověď
Jitule | 25.7.2020 00:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Koupila jsem ho z obchodu https://www.1obchod.com/products/smart-balance-wheel-balancni-skutr/ objednala jsem ho jeden den ráno a druhý den jsem ho měla doma. Byla to fakt rychlost.

Odpověď
EditkaaaC | 25.8.2020 15:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahoj, na webu je hodne webu, kde nabizí dárky a zážitky, ale co si budem povídat celkem dost to leze do peněz, já jsem nedávno objevila super eshop, kde mají tak nějak všechno možný, hlavně ty zajímavý dárky, hračky a vychytávky a pořídím tak většinou všechno pro děti k narozkám nebo Vánocům, manželovi i mamce. Mrkni na tento web a zkus to prošmejdit, určitě něco najdeš:) https://www.kupigo.cz/

Odpověď
Anita | 20.9.2020 20:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Dobrý den maminky, jaké dárky kupujete svým maminkám?

Odpověď
Karolína | 24.9.2020 00:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Na narozeniny jsem manželovi koupila poukaz na erotickou masáž pro pár: https://masaze-princess.cz/eroticka-masaz-pary/ . Sice byl ze začátku překvapený, ale potom se začal těšit a já s ním. Oba jsme si to užili a za mě to byl opravdu nejlepší netradiční dárek, který jsem kdy pořídila.

Odpověď
Pavlína | 30.9.2020 01:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Myslím si, že nejlepším dárkem jsou hodinky. Ještě jsem s hodinkami nešlápla vedle. V poslední době jsou docela v kurzu hodinky chytré, takže jsem nedávno koupila manželovi tyto hodinky: https://www.smartomat.cz/smartomat-squarz-8-pro-modra/ a jako vždy to byl velký úspěch.

Odpověď
ivanka087 | 23.10.2020 22:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Minulý rok jsme měli s manžílkem 10. výročí od svatby. Máme moc rádi luxusní módu, já jsem takový magůrek do https://www.sperky-beny.cz/cs/luxusni-sperky/damske-sperky/nausnice/c-5/. Můj manžílek to ví leta letoucí a proto mi objednal a daroval nádherné náušnice se smaragdy. Stály moc penízků, ale jemu to nevadí. On je hodně za vodou :)

Odpověď
Lucie | 25.10.2020 20:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Když jsem se ptala dcery co by si přála letos na Vánoce, tak mi řekla, že by chtěl koženou peněženku. Zjistila jsem, že to není vůbec jednoduché sehnat peněženku, která bude z opravdu pravé kůže za normální cenu. Většinou je to jen koženka. Nakonec jsem sehnala peněženku od https://kozena-penezenka.cz/38-damske-kozene-penezenky , která je z pravé kůže

Odpověď
Jana T. | 10.11.2020 19:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já jsem dostala minulý rok na Vánoce úžasný pomněnkový náhrdelník z pravých květin. Myslím že žádný muž nemůže šlápnout vedle..je to prostě pecka!! Šperky jsou originální a kvalitní. Letos budu kupovat na Vánoce svým sestrám. Tady je odkaz: https://www.victoriasfields.cz/

Odpověď
Radka L. | 10.11.2020 19:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já jsem mamce koupila tuhle léčivou rašelinovou koupel https://www.domacikoupel.cz/ a rovnou jsem si objednala balení i pro sebe.

Odpověď
Jana | 10.11.2020 21:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Pro dceru jsem objednala nádherný kožený batoh pod stromeček. Jsem z toho nadšená za tu cenu kvalitní batoh z pravé kůže https://penezenkylp.cz/damske/170-kozeny-batoh-cerny.html

Odpověď
Týnka | 11.11.2020 14:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahoj ráda bych si udělala na Vánoce radost a chtěla bych si koupit něco na cvičení.

Odpověď
Danuška | 19.11.2020 10:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Veslovací trenažér je super věc.Já na něm vesluji každý den.Prostě bomba.

Odpověď
Týnka | 23.11.2020 14:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Já tomu nerozumím.Jaký sis koupila tip?

Odpověď
Danuška | 30.11.2020 19:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Koupila jsem si tady tento tip https://www.fitham.cz/bh-fitness-vario-pro

Odpověď
Madla | 16.11.2020 22:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Koupila jsem mamce nákupní tašku na kolečkách, našla jsem takovou fakt pěknou a stylovou https://www.idea-dum-zahrada.cz/index-idea-Nakupni_tasky_na_koleckach_Nakupni_taska_na_koleckach_Berlino_-nav-det-m1-4-m2-14-id-3890.htm a myslím, že to mamce udělá radost, že konečně nebude muset vláčet nákupy v rukách

Odpověď
Anka | 19.11.2020 21:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já bych byla taky prosím ráda za inspiraci, co koupit letos na vánoce pro mého syna. Je to docela šídlo, pořád něco vymýšlí... tak bych ráda něco zajimavýho, netradičního, u čeho vydrží, co ho prostě bude bavit. Díky za tipy.

Odpověď
Anna | 21.11.2020 11:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Pro mě je vždy nejtěžší vždy vymyslet dárek pro přítele. Spoustu tipů na hezké dárky jsem našla zde https://www.ekody.cz/blog/darky-pro-pritele. Určitě něco z toho letos vyberu ;-)

Odpověď
Anna | 24.11.2020 08:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Dobré tipy na dárky pro chlapy https://www.ekody.cz/blog/darky-pro-pritele

Odpověď
Jarka | 29.11.2020 22:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já ti dám tip na originální dárek pro děti :) Sama jsem byla hotová, když jsem na to narazila :) Podívej - https://www.mujkoberec.cz/2122-vybarvovaci-kreslici-koberce. To jsou koberce, na které děti můžou kreslit. No a jak je koberec pomalovaný, tak se vypere a děti můžou začít znova.

Odpověď
Amanda | 30.11.2020 17:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Koukala jsem se na ten mujkoberec.cz. Super, moc děkuju za tip. Ten kreslící koberec koupím, kluci budou mít radost. Ještě teda... Pak se vypere a může se kreslit znova?

Odpověď
zuzka | 1.12.2020 13:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
ahoj, sháním nějaký originální dárek a napadlo mě nějaké dobré koření, které jen tak někde nekoupíte třeba, myslíte, že je to dobré? nebo víte i kde se dá koupit?

Odpověď
Jana | 10.12.2020 21:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Dám Vám sem takový menší typ, nakoupila jsem manželovi, dětem i sobě nové kryty na telefony s vlastním motivem :-)

Odpověď
bertik | 10.12.2020 21:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Co budete dávat svým drahým polovičkám? Budu vděčná za jakoukoliv inspiraci.

Odpověď
Lajka | 19.12.2020 19:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
K tomu kreslícímu koberci... Jak je to s tím praním? Opravdu se vypere a je čistý? A může se kreslit znova, jo?

Odpověď
Markéta | 24.1.2021 20:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Holky a jaké máte názory na poukazy třeba na kosmetiku nebo nějaké eko zboží?

Odpověď
Pavel Štrunc | 3.3.2021 22:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nepřekonatelný doživotní dárek pro milovníky mazlíčků
Pro všechny milovníky mazlíků doporučuji učtitě digitálně kreslený portrét mazlíčka Taky skvělý jako dárek někomu, kdo má nějakého toho mazla :) https://www.malujememazlicky.cz/ PS: Zatím jsem koupil dvěma lidem a byli z něj naprosto nadšení

Odpověď
Sandra | 16.3.2021 08:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Jestli chceš tip na originální dárek, tak se podívej na stránky woodfi.cz protože je opravdu neuvěřitelné, co dělají ze dřeva ;)

Odpověď
Silva | 17.3.2021 10:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Letos jsem mamce koupila k narozeninám šperky ze dřeva a byla z nich nadšená víc než jsem čekala, tak sem přidávám další tip na dárek :) https://woodfi.cz/sperky

Odpověď
Lenka | 19.5.2021 09:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahojky holky, mám možná takový neobvyklý dotaz. Rozjela jsem si takovou malou firmičku, kde je nás pár holek. Všechny si rozumíme kvůli tomu, že jsme všechny maminky :) Nerada nechávám dárky na poslední chvíli a já teďka nevím, co jim dát. Mám na to sice ještě necelý rok, ale chci to mít vyřešeno. Nějaké tipy? Co jsem tak hledala, zaujala mě tato stránka: https://www.e-abctiskarna.cz/ a tak můj dotaz je hlavně na to, jestli s nimi máte někdo zkušenost. Nebo obecně s takovýmito věcmi. Přemýšlím buď o 3D logu, záložkách nebo hrníčkách. Co si o tom myslíte? Potěšil by vás takový dárek? Děkuji

Odpověď
Yvett | 20.5.2021 20:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Můj chlap si děsně potrpí na vousy. Takže koupit něco na ně, byla jasná volba. Koupila jsem mu tuto sadu https://www.angrybeards.cz/vousy/velka-sada/. Od této značky používá hodně věcí, takže volba byla jasná. A je moc spokojenej.

Odpověď
Věra | 22.5.2021 10:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Můj chlap si děsně potrpí na vousy. Takže koupit něco na ně, byla jasná volba. Koupila jsem mu tuto sadu https://www.angrybeards.cz/vousy/velka-sada/. Od této značky používá hodně věcí, takže volba byla jasná. A je moc spokojenej.

Odpověď
Karla | 27.5.2021 08:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Jasný, rozumím. Mrkni na net shop. Třeba péči o vousy tam mají fakt skvělou.

Odpověď
Kája | 21.6.2021 15:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Většinou k narozeninám oslavence obdarovávám nějakým praktickým dárkem a pokud jde o ženy, tak nesmí chybět kytička. Super zkušenost mám s kyticemi od florea, kde jsem mamince nechala udělat míchanou kytici a sklidila velký úspěch.

Odpověď
Ronda | 30.6.2021 12:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Taky přídám svůj tip :) Já teda vždycky kupuju květiny. Pokaždé, když má někdo z rodiny svátek nebo narozeniny, nechám jim doručit kytku. Tu teda vybírám podle toho, jaká je příležitost. Vybírám vždcky od florea. Ti mají nejlepší nabídku a hlavně přesně vím, jaké květiny budou doručeny.

Odpověď
Natka | 6.7.2021 14:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ženu podle mě nejvíc potěší kytice růží :) už nějakou dobu je kupuju přes floreu a veliká spokojenost www.florea.cz/produkty/kytice-ruzi-1

Odpověď
Alžběta | 21.7.2021 18:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Zdravím všechny maminky, dám Vám sem typ na krásný dárek :-) https://www.picasee.cz/design/vlastni-design-fotografie

Odpověď
TomášRoman | 10.8.2021 14:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahoj. Já třeba zůstávám u klasiky a to u šperků. Dětem by se mohli třeba líbit dětské náramky z chirurgické oceli z webu www.sperkymahu.cz/detske-3/ a u manžela by určitě byla dostačující třeba společná sprcha. U žen tedy moc nevím, ale asi taky šperky. Držím palce, věřím, že si poradíš. Měj se

Odpověď
Vanesa | 18.8.2021 12:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já bych potřebovala poradit co koupit své kamarádce na narozeniny.Dáváme si obvykle nějaké menší dárky.Né nic velkého.Budu ráda za nějaké dobré tipy.

Odpověď
Sára | 21.8.2021 21:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Já si myslím,že tvoji kamarádku určitě neurazí něco sladkého.Třeba kvalitní čokoláda.Sladké miluje snad každý člověk.

Odpověď
Vanesa | 26.8.2021 14:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Velice se mi to líbí, jenom bych trošku potřebovala poradit jakou tu čokoládu koupit.Přeci jí nekoupím nějakou obyčejnou čokoládu z obchoďáku.

Odpověď
Sára | 29.8.2021 18:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Já si často kupuji tady tuhle čokoládu https://www.cokoladovnajanek.cz/horka-cokolada-s-lyofilizovanym-bananem/ Určitě bude tvoje kamarádka moc překvapená.

Odpověď
KaterinaPokor | 24.8.2021 09:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahoj, do porodnice mi přišel moc hezký dárek toto: https://www.chupeto.cz/ myslím, že je to originální a hlavně praktické.

Odpověď
Iveta95 | 27.8.2021 22:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já kupuji pro mamku a babičku pravidelně thajskou masáž a parfém a chlapům něco na kutění převážně z jedné stránky, kde už mám vyzkoušenou kvalitu na stránce https://www.uvex-safety.cz/cs/. Někdy kupuji boty, jindy montérky nebo nějakou funkční bundu. Jejich boty jsem si tak oblíbila, že jsem si je pořídila i já na běhání.

Odpověď
Ema Rychlá | 31.8.2021 14:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Tak to moc děkuji za tip na dáreček. Můj manžel bude slavit za 4 měsíce 37. narozeniny a ráda bych ho něčím překvapila. Bydlíme spolu jen tak jednou za dva tři dny, protože oba máme velmi vytížené směny. Proto mu asi do práce pošlu dárek. Musím se ještě na napovime.cz/navod/jak-poslat-balik/ podívat jak poslat balík.

Odpověď
Peťule | 1.10.2021 09:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Holky já letos manželovi koupila k narozenínám nový gril, grilovací sezona u nás začíná s prvním oteplením takže u nás velký úspěch :)

Odpověď
Sandra | 16.10.2021 18:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Mám li soudit podle sebe, tak ráda dostávám šperky. Ty mě vždy potěší.

Odpověď
Veronika | 18.10.2021 11:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Zkusíte mi někdo poradit co bych mohla koupit manželovi na Vánoce?Musí to být něco ohledně kutilství jelikož manžel nesnáší sport a je celý den zavřený v dílně.Je to prostě kutil.

Odpověď
Lenka | 24.10.2021 11:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Ze své zkušenosti bych ti mohla poradit abys koupila manželovi třeba nějakou aku-vrtačku.To ocení každý kutil.Také jsem ji kupovala letos na Vánoce manželovi.

Odpověď
Veronika | 29.10.2021 09:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Já vůbec takovým věcem nerozumím.Ani nevím jaká ta vrtačka je kvalitní.Nerada bych koupila manželovi nějaký krám.

Odpověď
Lenka | 31.10.2021 13:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Myslím,že manžel bude velice nadšenýh z mého dárku https://www.rucni-naradi.cz/bosch-gsr-12v-35-aku-vrtacka

Odpověď
Romana | 19.10.2021 20:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Dáte mi někdo prosím nějaký dobrý tip kde bych mohla koupit advetní kalendář pro naše děti?

Odpověď
Karolína | 25.10.2021 19:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Moje kamarádka mi říkala,že mi řekne kde kupuje super kalendáře pro děti.Zjistím to a dám ti tady vědět.

Odpověď
Romana | 26.10.2021 22:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Tak to budeš moc hodná.

Odpověď
Karolína | 31.10.2021 11:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Tak jsem se ptala a kamarádka kupuje pro děti tady tento kalendář https://www.cokoladovnajanek.cz/velky-detsky-cokoladovy-adventni-kalendar/

Odpověď
Simona | 27.10.2021 20:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Jo tak to jsme na tom úplně stejně :). Ráda bych si pořídila i něco s diamantem, ale musím najít osvědčený eshop.

Odpověď
Linda | 30.10.2021 11:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Nevím o jaký šperk by mělo jít, ale podívej se na www.tiami.cz. Mají krásné šperky s diamanty. Jsou to diamanty laboratorní, takže jsem cenově dostupnější oproti těženým diamantům. Mám od nich náramek a náušnice takže za sebe rozhodně můžu doporučit :)

Odpověď
ruby58 | 7.11.2021 20:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Zdravím, jdu se vám pochlubit, co jsem letos vymyslela pro tátu na vánoce. Je to totiž chronický vraceč dárků, tak mu letos pořizuju službu z www.ostraposta.cz Pošlete poštou tupé nože a oni vám je vrátí ostré. Tohle už nevrátí a snad by to i jako chlap mohl ocenit. :D

Odpověď
Ilona | 16.11.2021 19:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Dobrý den, zkuse mi někdo poradit co bych mohla koupit pro svého otce na Vánoce?Je to už starší pán,který miluje ostré jídlo.

Odpověď
ruby58 | 18.11.2021 18:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Já si sama pro sebe objednávám u thechillidoctor. Mají tam teď sady jako stvořené pro Vánoce.

Odpověď
Simča | 20.11.2021 22:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Tak mu určitě kup nějaké pálivé papričky.Je to lahodné a zdravé.

Odpověď
Ilona | 23.11.2021 12:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
To máš asi pravdu,ale já pořád nevím kde přesně to na tom netu koupit.

Odpověď
Simča | 29.11.2021 15:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky

Odpověď
Lucie Mrk. | 21.11.2021 22:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Jelikož používám přírodní ručně vyráběnou kosmetiku vitellaria a mám s ní dobrou zkušenost, tak jsem ženám v rodině od nich koupila dárkové balíčky.

Odpověď
Lucie Mrk. | 21.11.2021 22:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Jelikož používám přírodní ručně vyráběnou kosmetiku vitellaria a mám s ní dobrou zkušenost, tak jsem ženám v rodině od nich koupila dárkové balíčky.

Odpověď
Kačka | 22.11.2021 22:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Zdravím holky, pořídila jsem dceři k vánocům nový telefon a chtěla bych jí k tomu pořídit i nějaký pěkný, ale kvalitní kryt. Poradíte kde takový koupit?

Odpověď
Magda H | 29.11.2021 15:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Nevím jestli úplně originální, i když dlouho jsem neslyšela nikoho, kdo by se něčím takovým chlubil. Těžko říct jestli proto, že něco takového nedostal nebo proto, že je mu to jedno. Každopádně mé děti z toho byly přímo uchvácené. Krásné dečky z www.ceskeluzkoviny.cz/160-deky-larisy jsou jejich oblíbenou věcí ať už koukáme na filmy nebo děláme nějaký picknick na zahradě. Ono se to vážně nezdá, ale dokáže to udělat ohromnou radost :-)

Odpověď
Anna | 30.11.2021 14:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahojda, já nakupuju letos hlavně na https://www.nekupto.cz/ mají tam spoustu krásných věcí na vánoce ale i na jiné příležitosti :-) já tam nakupovala hodně hrnečky se jmény, nebo pro pány sklenice na pivo a podobne :-) mají tam aji hezké vánocní ozdůbky:-) Každý si vybere

Odpověď
Anna | 30.11.2021 14:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Spostu super dárečkuů jsem letos pořídila na https://www.nekupto.cz/vanocni-darky-a-dekorace-se-jmenem/ jsou tam např hrnečky adalší příslušenství se jménem nebo vánoční osobní ozdobičky no prostě všechno možný, každý si tam uloví svoje si myslím, výběr je obrovský

Odpověď
Karolína | 21.1.2022 10:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Dobrý den, pro moje rodiče jsem kupovala nějaké doplňky stravy a dárkové koše s jídlem, plus nějaké sazeničky atd. Pro manžela sportovní oblečení, parfém a hodinky, co si rozbil. A dětem jsem letos pořídila k Vánocům takovou průlezku. Trochu jsme se zprvu báli, zda jim to vydrží a už je to měsíc a opravdu si s tím hrají každý den, z čeho jsme všichni mile překvapení. :-) Kupovali jsme ji konkrétně na e-shopu Antonie a Ema, super je, že to má několik možností, jak jí sestavit :-) Konkrétně odtud: https://www.antonieemma.cz/stavebnice-faber/ a pak nějaké oblečení, knížky chytré :-)

Odpověď
JarmilaK | 5.2.2022 21:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já bych potřebovala tip na dárek pro chlapa.. moc rád vaří, takže mě napadla třeba sada koření bez soli, je to sportovec ale co k tomu.

Odpověď
Daniela | 20.3.2022 12:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Zdravím nevíte jaký dát dárek chlapovi, který si sám koupí vše. Jsem úplně bezradná a budu velmi vděčná, když mi tu někdo poradí co takovému člověku koupit. děkuji moc :-P

Odpověď
Týna | 29.4.2022 22:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já jsem naposledy koupila příteli velice dobrý balíček s kvalitním alkoholem na cheersbox.

Odpověď
Jitka | 7.7.2022 18:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já letos budu pořizovat dárky online a to na https://www.pepe.cz/kategorie/trika-a-tasky/, kde dětem a manželovi koupím trika s nápisy. Tento tip mi dala moje nejlepší kamarádka, která tam již trika objednávala a byla vždy velmi spokojená. Ještě jsem tam našla kvalitní bavlněné tašky s pěkným potiskem, kterými obdaruji asi naši babičku.

Odpověď
Světlana | 18.9.2022 11:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Máte někdo pro mě nějaký zajímavý tip co bych mohla koupit příteli k narozeninám?Chci ho vážně něčím překvapit.

Odpověď
Linda | 22.9.2022 15:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Já jsem potěšila svého přítele novým obalem na telefon s mojí fotkou.Myslím,že mu to udělalo velikou radost.

Odpověď
Světlana | 26.9.2022 18:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Sice jsem to už u někoho viděla,ale nenapadlo mě to kupovat pro svého přítele.Asi by z toho byl velice překvapený a tak se tě zeptám,kde se takový obal dá pořídit.

Odpověď
Linda | 29.9.2022 20:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Našla jsem odkaz té firmy kde jsem nechala dělat ten krásný obal na nový mobil www.picasee.cz/design/vlastni-design-fotografie

Odpověď
Andrea S. | 18.9.2022 18:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já budu pro sebe s manželem kupovat nějaké erotické hračky, jsme spolu delší dobu a bavili jsme se o tom, ale zatím nic nekoupili.

Odpověď
Nela | 17.10.2022 09:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ano, také rada nakupuji drobnosti. Leckdy potěší více než velké dary a to nekupto.cz je na to super

Odpověď
Nela | 17.10.2022 09:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ano, také rada nakupuji drobnosti. Leckdy potěší více než velké dary a to nekupto.cz je na to super

Odpověď
Míša | 20.10.2022 22:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahojky vánoce se kvapem blíží a já zatím nemám žádné dárky, hoďte nám sem nějakou inspiraci na dárky prosím. Co letos budete nakupovat? Děkuji moc!

Odpověď
Martinka | 9.11.2022 09:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Již tradičně dávám na Vánoce většině mužů z naší rodiny dárkové balení alkoholu. Tím rozhodně neurazíte. Navíc praktické balení se snadno obaluje balícím papírem, nebo to můžete nechat prostě jen tak. Vybrat to nejlepší pro danou osobu nemusí být vůbec náročné- https://www.gastroklub.cz/alko-darkove-baleni/

Odpověď
Jasněnka | 17.11.2022 16:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahoj, náměty se to tu jen hemží.. za mě rozhodně doporučuji https://www.thechillidoctor.cz/9x-chilli-mash-ochutnavkova-chilli-sada-e6947.htm, pokud má rád partner pálivé, tak tohle je jasná volba

Odpověď
Alenka | 20.11.2022 21:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahojky co dáváte na vánoce svým maminkám? Prosím o nějaké typy, budu za ně moc ráda :-D.

Odpověď
kajulka_j | 30.11.2022 09:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Za mňa jsou teď nejlepší dárky pro zdraví. Takže celá moje rodina dostane vitamíny a hotovo :D Asi budu objednávat na Benu https://www.benu.cz/vanoce

Odpověď
Lída | 22.12.2022 07:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
My jsme se letos s mužem domluvili, že si k Vánocům dáme nějakou pikantní hru.. Tak jsem na shopu e-kondomy koupila Sexperimenty.. snad to bude stát za to.

Odpověď
Ema Rychlá | 27.12.2022 10:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Manžel a i můj mladší syn (24) dostali na Vánoce ode mě nové www.gun.cz/Vzduchovky/ vzduchovky z nichž měla pravda opravdu velkou radost hlavně naše babička. Ta totiž říkala že se konečně chlapi budou schopni postarat o domácnost a také se z nich po letech zase zpátky stanou lovci. Chtěli byste aby měl někdo z vás doma také zbraně?

Odpověď
Marťa | 30.6.2023 20:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já vybírám něco pro mamku k narozeninám. Nechci jí koupit nějakou blbost, kterou nevyužije, ale už moc nemám po těch letech nápady. Mamka má ráda přírodu, ráda pije různé čaje (kterých má spoustu...), baví jí vařit. Máte nějaké nápady a tipy? :-)

Odpověď
dendulkaa | 1.7.2023 19:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Tak když má ráda ty čaje tak co třeba vybrat nějakou hezkou čajovou sadu (konvičku a hrníčky)?

Odpověď
Marťa | 4.7.2023 13:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
To vůbec není špatný nápad :-) máš nějaký konkrétní tip kde se dá koupit nějaká stylová a z kvalitního materiálu?

Odpověď
Mirka | 30.6.2023 20:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Tak ono záleží co má kdo za zájmy, já jsem to teď měla třeba jednoduchý když jsem vybírala dárek pro taťku, protože on miluje japonskou kulturu a všechno s tím spojené a poslední roky začal sbírat katany, takže já mu vybrala takovou opravdu luxusní od firmy Dellinger a přišlo mi, že větší radost z dárku už mít nemohl :-)

Odpověď
opucla | 18.12.2015 14:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky

Odpověď
sanny | 11.1.2016 14:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
holky ted jsem koupila kamaradce na svatek krasnej obal na tablet. podivejte se na mixone.cz

Odpověď
Leona | 21.4.2016 14:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
s kamaradkama si kupujeme cokoládu a bizuterku nebo kosmetiku.Tu ale taky dost málo, spíě ty sperky. mame jeden oblibeny eshop, kde si kazda neco vybereme a navzajem si to kupujeme.stávalo se nám, ze jsme si koupily dárek a byl totálne mimo :-D

Odpověď
Olina | 27.4.2016 16:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Házej typ na bizu eshop :-P

Odpověď
Leona | 29.4.2016 15:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
je to www.tomelis.cz/ , oblíbenec :-)

Odpověď
amálka | 22.4.2016 23:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Zdravím, nemáte někdo tip na dárek pro děti, který by byl i praktický. Nemyslím teď zrovna oblečení nebo tak podobně. Budu ráda za každý nápad. :)

Odpověď
| 23.4.2016 23:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky

Odpověď
mája | 23.4.2016 23:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Taky jsem řešila to stejné onehdá. Oblečení je dost, i věcí do škly a tak. Tak jsem koupila desací pytel jako bytový doplněk. Děcka se o něho občas i perou, je pohodlný. :-)

Odpověď
| 25.4.2016 09:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky

Odpověď
amálka | 25.4.2016 09:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Ten nápad se sedacím vkem se mi moc líbí. Mně samotné jsou moc pohodlné a pri děti by moh být super. :) A nějaká značka co by byla dobrá neznáte? Nechci moc kupovat nějaký za levno v lehvé prodejně s nábytkem. :/

Odpověď
mája | 25.4.2016 09:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
My jsme ten náš kupovali ve Freeportu a je kvalitní. Ale i v některých lepších prodejnách by měl být dobré. :)

Odpověď
Lionka | 25.4.2016 14:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Složili sme se s bráchem a s tátou mamce na luxusní hodinky k narozeninám prsteny-hodinky.cz/hodinky/104-meoris-l066ssgw.html

Odpověď
amálka | 25.4.2016 15:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Hodinky jsou taky super nápad, jen jsme je dávali už minulý rok, taky jedny moc pěkné. :)

Odpověď
Cheníčková | 7.5.2016 20:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Ty jo vypadají krásně ty hodinky meoris,za jak dlouho od objednání vám přišly?

Odpověď
amálka | 25.4.2016 15:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Děkuji. Koukám, že tam mají jednu tu značku. Jen si teď nejsem jistá tím tvarem, když jich vidím víc. :-D

Odpověď
mája | 25.4.2016 15:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
My jsme kupovali ten největší, byl i nejpohodlnější, tadyk: www.freeport.cz/sedaci-pytel-vak-v-prodejne-decostyl-21 Když už, tak ať je pohodlný a neválí se pak v rohu jako věšák na obblečení. :D

Odpověď
amálka | 25.4.2016 16:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Perfektní, děkuji moc. Podle obrázku se i zdá taky nejlepší těcch všech. Tak snad i naživo nezklame. :-)

Odpověď
Danuška | 1.5.2016 01:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Ahoj já sem třeba měla neskutečnou radost z tohoto MP4 přehrávače od Oravy www.orava.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=3715

Odpověď
Danuška | 1.5.2016 01:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ale taky vím že tam mají i k rásné budíky www.orava.cz/?cls=spresenttrees&strid=66

Odpověď
Sylva | 31.5.2016 08:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Tady jsem si iteď nedávno četla článek o těch MP4 www.maxstream.cz/prazdniny-s-hudbou/

Odpověď
Sylva | 31.5.2016 08:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Ta Orava dělá moc pěkné věci, škoda že nemá eshop, nerada chodím nakupovat, nemám na to čas.

Odpověď
Terka | 29.7.2016 17:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Jadně že má Orava eshop. Koukni na tento odkaz www.orava.cz

Odpověď
Dana | 13.12.2016 18:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
díky moc, marně jsem zde hledala odpověď. Hned se na ty jejich webovky kouknu a určitě něco objednám

Odpověď
kocka | 2.6.2016 19:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Teda ten prehravac je skvelej, mozna to koupim kamosce na narozky. :-)

Odpověď
Marťa | 21.9.2016 21:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
My jsme potěšili své rodiče na Vánoce, když jsme jim od Oravy pořídili LED TV, kterou si jak dlouho přáli...na Oravu bych nedala dopustit

Odpověď
Andrea | 29.6.2016 21:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Prosím o tip na koupi dárku pro maminku. Mysleli sme si na odšťavnvač. Víte kde dobře koupit a vybrat?

Odpověď
Daniela | 30.6.2016 07:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Maminka by si přála žehličku, nemáte někdo příhodné tipy a rady jak vybrat dobrou?

Odpověď
Lucka | 29.7.2016 06:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Ahoj zoušely ste někdy někdo objednávat u frutika? www.frutiko.cz říkala jsem si že by to mohl být pěkný netradiční dárek

Odpověď
Terez | 19.9.2016 20:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já potěšila svoji mamku skvělým kávovarem od Oravy. Doteď si pamatuji ten pocit, jak z něj byla šťastná, protože si ho už jak dlouho přála. Určitě se vyplatí koupit jakýkoliv kávovar od Oravy, jelikož má v sobě jako jeden z mála velkou kvalitu.

Odpověď
Marťa | 21.9.2016 21:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Taky jsme nakupovali od Oravy a jsme dost spokojeni

Odpověď
Zuzka | 10.10.2016 21:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
já kupovala z www.orava.eu prozměnu chůvičku pro malýho a nemůžu si stěžovat, funguje parádně

Odpověď
Tery | 10.10.2016 21:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
my máme od Oravy TV a lednici a je to stokrát lepší než ty světoznámý značky, tady se prokazuje, že i česká značka má svoji kvalitu, kupovali jsme je z www.orava.eu kde mají široký výběr všeho

Odpověď
Dana | 13.12.2016 18:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
taky chci něco od Oravy sehnat, tak snad mi něco padne do oka

Odpověď
Verča | 23.10.2016 15:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Terez, my máme Oraváckej kávovar už jak dlouho a paráda, kafe kvalitní a zatím se na něm neobjevila žádná závada

Odpověď
Hanka | 23.11.2016 23:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
taky máme od nich kávovar a káva z něj chutná vítečně

Odpověď
ErikaB. | 8.10.2016 19:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Ahoj. Ráda bych obnovila diskusi s aktualizací na Vánoce 2016.Můžete doporučit nějaký dobrý, a hlavně levný e-shop zaměřený na děti?

Odpověď
Karolína | 12.10.2016 21:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Na shopu Ráji hračky mají velký letní výprodej. Kromě hraček tam najdete třeba i lehátka na terasu, slunečníky, no a jinak samozřejmě ty hračky. Různé. Houpačky, domečky, pískoviště, bazénky, aj.

Odpověď
Hanka | 16.10.2016 20:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Ahoj. No já jsem zatím nikde nic v akci třeba na Vánoce neviděla. Na ten Ráj hračky, co se tady zmiňuje, jsem se dívala, mají tam moc pěkné věci, řekla bych, že hodně takových ,,venkovních", kola, kolobrndy, domečky, skluzavky, vlastně kompletně snad vše, co se dá z plastu na dvorek a zahradu vyrobit, a tak.

Odpověď
Mája | 18.10.2016 14:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárek pro syny a muže
Tip na dárek pro syna či hravého muže: longboard na elektropohon: cz.rajmodelov.sk/akcia-yuneec-ego2-e-longboard-hot-pink-eu-p117371

Odpověď
Mája | 18.10.2016 14:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dárek pro syny a muže
Jen jestli by jim nevadila kombinace šedého prkna a fialových koleček.

Odpověď
Barča | 23.10.2016 23:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Pro inspiraci dávám supr tip jak někomu udělat radost a dát k Vánocům originální dárek!!! https://www.kigu.cz/

Odpověď
Anička | 24.10.2016 22:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Barčo, no to je fakt originální, ale osobně bych do tohohle nešla. přijde mi to dost drahá legrace. Já teď pasu po slevových portálech, nebo pěkných dárcích v nějaké rozumné cenové hladině.

Odpověď
Regina | 26.10.2016 19:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Lucko, já budu letos kupovat autodráhu a drona. Nevím, jestli ti zrovna tohle shledáš inspirativní. Pro neteře zvažuju společný dárek, as. buď koloběžku, anebo to magické samochodící autíčko, ale asi spíš tu koloběžku.

Odpověď
Alena | 13.11.2016 14:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já vůbec netuším, kde, co a za co. Tedy se zaměřím na výprodeje jako každý rok.

Odpověď
Karen | 16.11.2016 23:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Já se koukala na ty stránky, a moc se mi tam líbí berukš-odrážedlo: www.rajhracky.cz/detske-odrazedlo-little-tikes-173059-auticko-cozy-coupe-beruska-p104253

Odpověď
Ema | 18.11.2016 13:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Já budu letos kupovat něco praktického, ale se zaměřením na sportovní vyžití. Pro děti i pro muže.

Odpověď
Jíťa | 20.11.2016 12:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Já jsem pro malého vybrala tohle: www.rajhracky.cz/bburago-1-43-street-fire-mega-dealer-showroom-garaz-se-dvema-auticky-p89765 Pročítala jsem tady ty diskuse, a hodně se zmiňuje ten Ráj hračky, tak jsem se tam mrkla, a celkem dobré věci.

Odpověď
erika | 23.11.2016 16:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Jediné co jsem letos zatím vymyslela je Puzzleroom - úniková hra, a pak koupím nějaké knížky a vitamíny po netu, jako každý rok... Na zbytek dárků stále hledám inspiraci... Ještě se mi loni osvědčily zájezdy někam na víkend...

Odpověď
Petronela | 23.11.2016 18:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Kde levně nakupujete hračky a kvalitní elektroniku?

Odpověď
Andy | 23.11.2016 22:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
já elektroniku nakupuji především na webu orava.eu, je to kvalitní česká značka na kterou je spoleh

Odpověď
Andy | 23.11.2016 22:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
ty máš s Oravou nějaké zkušenosti ? :)

Odpověď
Hanka | 23.11.2016 23:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
ano, já mám, máme od Oravy lednici, TV a kávovar a není důvod shánět jiný

Odpověď
Andy | 26.11.2016 16:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
to nám to doporučil známý, že tam mají opravdu skvělý a kvalitní elektronické produkty a teď si toho dost vážíme

Odpověď
Dana | 13.12.2016 18:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
dlouho jsme přemýšleli o nové TV, ale dosud jsme se neodhodlali se po nějaké podívat, určitě ale se mrknem na nějaký Oravácký a třeba se nám nějaká zalíbí na tolik, že ji za tu současnou vyměníme

Odpověď
Líza | 28.11.2016 21:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Najde se tu někdo kdo má doma pejska a kupuje granule Faraon? Naší babičce budeme kupovat pejska aby nebyla sama ve velkém baráku a jelikož nemáme s žádnými granulemi zkušenost, tak se potřebuji optati:)

Odpověď
Martin Donutil | 16.12.2016 21:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Já jsem manželce koupil cvičební pomůcky - trx a činky z healthlifu. Chtěli bychom spolu začít cvičit, tak nás tahle koupě donutí!

Odpověď
Martin | 20.12.2016 16:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky

Odpověď
Stanka | 30.12.2016 21:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Zarezervovala jsem jako dárek svému muži místnost Tajný Agent v puzzleroom,vřele odporučuji už jsem tu kdysi byla s kamarády a je to bezva!:)

Odpověď
lenka | 16.1.2017 14:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Když nevím,co komu za dárek,tak navštívím internetové stránky notino.cz kde mají spoustu dobrých tipů jak na dárkové kazety,tak parfemy a nebo jakoukoliv kosmetiku.

Odpověď
Radek | 18.3.2017 21:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Dobrý den, jako originální dárek doporučuji designový obraz nebo nástěnku. Ideální do pracovny, obýváku a ložnice. Podívejte se na www.dreamframes.cz/obrazy-snu

Odpověď
Líza | 26.4.2017 21:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Ahoj lidi,ségra by chtěla k narozeninám příčesky clip in.Chtěla bych jí udělat radost a nějaký koupit ale já sama bohužel moc zkušenosti nemám.Zaujal mě ale tento obchod www.hotstyle.cz/ objednával tu někdy někdo něco?

Odpověď
Katrina | 16.5.2017 11:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
V hotstyle bych s klidem objednala tam mají kvalitní příčesky

Odpověď
Líza | 20.5.2017 11:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
A to označení REMY u těch příčesků znamená prosím co?

Odpověď
Miranda | 12.5.2017 10:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Ahoj nevim co koupit mamince k 60 narozeninam.Myslim,ze snad ve svem veku vse ma.Ocenim nejaky originalni napad.

Odpověď
Brigita | 12.5.2017 10:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahoj a co třeba nějaké pěkné hodinky? My jsme také kupovali naší babičce hodinky a byla nadšená.

Odpověď
Miranda | 12.5.2017 11:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
A kde jste kupovali nejaky pekny hodinky za dobry penize?

Odpověď
Brigita | 12.5.2017 11:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
My jsme je kupovali na www.24time.cz značka Rosefield a stáli okolo 2500,-. Tak to si myslím,že je dobrá cena a je snima fakt spokojená. Jsou decentní,žádná divočina.

Odpověď
Miranda | 12.5.2017 11:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Diky za dobrou stranku, maji tu fakt krasny hodinky za pekny penize.Jenom nejaky vybrat.

Odpověď
romana | 22.6.2017 09:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
kupovala jsem ted hodinky k narozeninam a objevila jsem stanku kde maji krasny vyber tak se zkus podivat je to 24time.cz

Odpověď
Radka | 1.7.2018 22:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já doporučuju nc.cz :)

Odpověď
Lenka | 21.11.2018 13:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Já většinou babičky a dědečky obdarovávám sladkým a největší úspěch zatím mají čokolády z www.chocolissimo.cz teď tam mají i slevy tak aspoň něco před Vánocema ušetřím

Odpověď
Jana | 2.12.2018 16:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Jakou tu čokoládu mají ?

Odpověď
Kamila | 24.11.2018 23:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
No, nevím jestli se dá říct, že se jedná o originální dárek, ale já se letos svému muži rozhodla k Vánocům pořídit sadu nářadí Olfa z www.somaty.cz/52-naradi-olfa Neustále si stěžuje, že mu v dílně nějaké nářadí chybí, tak snad mu to udělá radost. :-)

Odpověď
Radka | 16.12.2018 23:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Ahoj. Vzhledem k tomu, že vánoce už jsou zase za dveřmi, tak mě napadlo, že by to mohlo někomu pomoct. Já byla letos s vybíráním dárků úplně bezradná. Pak mi ale kamarádka doporučila ať se zkusím podívat na https://www.slevoslav.cz/ Tak jsem zkusila a hned jsem tam nakoupila dárky snad pro všechny. Mají tam spoustu užitečných věcí, tak pokud nevíte co vybrat, zkuste tam mrknout. :)

Odpověď
Léna | 2.1.2019 23:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Jo, s originálními dárky je to těžké. Každý si pod tím představuje něco jiného. Já letos chtěla příteli k Vánocům taky udělat radost něčím originálním. Rozhodla jsem se pro zážitkový dárek... Konkrétně jsem mu dala dárkový poukaz na projížďku sportovním autem. Poskytla mi ho tato půjčovna sportovních aut: https://www.zabavnevozy.cz/ :)

Odpověď
Marketa Vaničková | 26.2.2019 19:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Já třeba před Vánoci byla úplně bezradná ohledně dárku pro manžela. Chtěla jsem mu koupit něco užitečného, co by opravdu využil. Pak mě napadlo, že dost času tráví ve své dílně, tak by mohl třeba využít něco do ní. V nářadí se bohužel nevyznám, takže to jsem zavrhla hned, ale místo toho jsem mu koupila takový pěkný bytelný kufr na nářadí z https://www.ynaradi.cz/dilenske-vybaveni

Odpověď
Karla | 11.3.2019 18:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Poradíte mi prosím originální dárek pro manžela?

Odpověď
Julie | 14.3.2019 21:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Nepřemýšlela jste náhodou o nějakém zážitkovém poukazu? já s tím mám docela vždy úspěch.

Odpověď
Karla | 19.3.2019 16:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
To mne popravdě ještě vůbec nenapadlo, jak to funguje, když se koupí poukaz, tak jak dlouho to platí?

Odpověď
Julie | 21.3.2019 20:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Já jsem kupovala už několikrát zážitek jako dárek z eshopu https://www.adrop.cz/, můžete platit převodem nebo kartou, nebo na pobočce hotově.

Odpověď
Kateřina | 23.4.2019 18:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Co takhle korálkové náramky https://www.midorini.cz/koralkove-naramky/ ? Já jsem je kupovala pro dceru a byla nadšená. Pro manžela nevím, co koupit, s tím mám taky problém, abych něco vymyslela.

Odpověď
Peťan | 17.7.2019 23:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
No, nevím jestli vám to úplně pomůže, ale jeden tip na originální dárek bych určitě měl. Nedávno jsme s přemýšleli co dát jednomu našemu kamarádovi ke třicátým narozeninám. Chtěli jsme pro něj vybrat něco originálního a myslím, že to se nám i povedlo. Přes https://www.realbabesprague.com/ jsme mu totiž zařídili večeři se společnicí. Říkal, že to prý byla jedna z nejlepších narozeninových oslav, kterou zažil.

Odpověď
Ivanka | 17.7.2020 19:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Ahojte, my jsme se rozhodli našim dětem nadělit rekonstrukci od firmy pwinterier.cz . Možná se vám zdá, že je to přehnaný dárek, ale my jsme se rozhodli proto, že děti pro nás udělali mnohem více, než my pro ně a myslíme si, že si takovýto krásný dárek rozhodně zaslouží... Ony nám to ty děti jednou vrátí :-)

Odpověď
Simca | 17.9.2019 23:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Já zrovna nedávno přemýšlela nad tím, co letos dát k Vánocům za dárky. Myslím, že jsem dostala celkem originální nápad. Nechám všem udělat kalendáře s fotkami naší kočky. Mám totiž v telefonu spoustu fotek naší kočky, které jsou opravdu legrační. Už jsem se dokonce i koukala, kolik taková výroba kalendářů stojí a není to ani tak drahé. Dokáží se o to postarat například tady: https://www.e-abctiskarna.cz/kategorie/kalendare/

Odpověď
Jana | 22.2.2020 22:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Zdravím potřebuji narychlo poradit. Dostala jsem za úkol koupit nějaký dárek pro naši obchodní partnerku (žena 40 roků), ale nějak mě nic zrovna nenapadá. Poradí mi tu někdo co pořídit? Moc děkuji

Odpověď
Eliška | 25.2.2020 19:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
A co jí koupit nějakou luxusní vonnou svíčku?

Odpověď
Jana | 27.2.2020 21:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Tak to nezní špatně, jen se svíčkami nemám moc zkušenost, znáš nějaké, které vypadají reprezentativně?

Odpověď
Eliška | 1.3.2020 13:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Právě, že znám tyto https://www.svickymatys.eu/, nejen, že vypadají luxusně, ale jsou vyrobeny z přírodního sojového vosku a vydrží i dlouho hořet.

Odpověď
Štěpánka | 2.3.2020 10:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Ahoj, je fakt těžký najít origo dárek, který bude nějak vypadat.. já vybírám s manželem (když se mu chce :D) dárečky pro miminka nakupujeme na bebedeparis.cz. Hodně často jsou tam slevy, tak mrkněte a snad se Vám bude líbit :)) Papa, Štěpánka

Odpověď
Ivana Navratilka | 19.4.2020 14:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Téda, jsem v úžasu, že lidé ještě kupují společenské hry. Je to krásný pohled. To my už jsme bohužel přešli na digitální hry v plné palbě :-D Hrajeme na kozolích s dětmi po večerech a je to ohromná zábava. Dokonce jsme si k tomu pořídili takový "udělátko", které snímá náš pohyb a dokonce se při tom i hýbeme :-D Hodně her jsme si pak vybrali díky freetoplay.cz , tak mrkněte :-)

Odpověď
Anitka | 20.9.2020 21:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Ahoj holky, jaké dárky prosím kupujete svým maminkám?

Odpověď
Renča | 24.9.2020 09:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já jsem jí nechala udělat nový kryt na mobil s fotkou všech vnoučat a byla z toho nadšená :-D

Odpověď
Anitka | 26.9.2020 11:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Můžeš mi o tom napsat prosím více informací? Moc díky

Odpověď
Renča | 30.9.2020 17:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Dám ti sem rovnou odkaz https://www.picasee.cz/design/vlastni-design-fotografie

Odpověď
Karolina | 24.9.2020 00:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Na narozeniny jsem manželovi koupila poukaz na erotickou masáž pro pár: https://masaze-princess.cz/eroticka-masaz-pary/ . Sice byl ze začátku překvapený, ale potom se začal těšit a já s ním. Oba jsme si to užili a za mě to byl opravdu nejlepší netradiční dárek, který jsem kdy pořídila.

Odpověď
Pavlína | 30.9.2020 01:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Myslím si, že nejlepším dárkem jsou hodinky. Ještě jsem s hodinkami nešlápla vedle. V poslední době jsou docela v kurzu hodinky chytré, takže jsem nedávno koupila manželovi tyto hodinky: https://www.smartomat.cz/smartomat-squarz-8-pro-modra/ a jako vždy to byl velký úspěch.

Odpověď
Lucie | 25.10.2020 20:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Když jsem se ptala dcery co by si přála letos na Vánoce, tak mi řekla, že by chtěl koženou peněženku. Zjistila jsem, že to není vůbec jednoduché sehnat peněženku, která bude z opravdu pravé kůže za normální cenu. Většinou je to jen koženka. Nakonec jsem sehnala peněženku od https://kozena-penezenka.cz/38-damske-kozene-penezenky , která je z pravé kůže

Odpověď
Bětka | 10.11.2020 20:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Co takhle parfém? Luxusní parfémy mají tady https://allanmartin.cz/ je to malá rodinná firma, která se specializuje na niche parfémy, mají opravdu krásné vůně jak pro ženy tak pro muže.

Odpověď
Jana | 10.11.2020 21:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Pro dceru jsem objednala nádherný kožený batoh pod stromeček. Jsem z toho nadšená za tu cenu kvalitní batoh z pravé kůže www.penezenkylp.cz/damske/170-kozeny-batoh-cerny.html

Odpověď
Dita | 16.11.2020 22:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Super nápad, jakou vůni bys od nich doporučila pro muže?

Odpověď
Bětka | 19.11.2020 18:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Přítel má vůni Furius, voní skvěle, velmi sexy :-)

Odpověď
Dita | 23.11.2020 21:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Díky za odpověď, objednala jsem si vzorky vůní tak jsem zvědavá

Odpověď
Verča | 18.11.2020 17:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
My se skládali babičce na nákupní tašku na kolečkách, myslím, že je to super nápad.

Odpověď
Leona | 19.11.2020 19:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
A kde a jakou jste koupili? Přijde mi to jako dobrý nápad, pořídila bych jí mamce kdybych našla nějakou pěknou a moderní

Odpověď
Verča | 23.11.2020 22:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Koupili jsme ji tady https://www.idea-dum-zahrada.cz/ mají velký výběr a hlavně mají ty tašky moderní a kvalitní a ne takové ty obyčejné.

Odpověď
Leona | 24.11.2020 21:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Super, děkuju, tady bych mohla vybrat.

Odpověď
Katka | 24.11.2020 08:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Nejtěžší je vybrat dárky přítelovi. Letos jsem vybrala pár věcí z tohohle seznamu https://www.ekody.cz/blog/darky-pro-pritele

Odpověď
Petra | 24.11.2020 20:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Rodičům jsem koupila zdravý dárek – balíček na posílení imunity

Odpověď
Klera | 25.11.2020 21:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
A co je v tom balíčku, jestli se můžu zeptat?

Odpověď
Petra | 25.11.2020 21:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Zinek, vitamín C a bylinné kapičky

Odpověď
silva | 1.12.2020 13:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
víte, kde by se dala koupit sada nějakého dobrého originálního a nejlépe i pálivého koření? myslíte, že je to dobréjako dárek?

Odpověď
mia | 7.12.2020 13:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
taky teď něco takového sháním, ve vyhledávači mi vyskočilo tohle https://www.thechillidoctor.cz/darkova-sada-chilli-koreni-e208.htm a celkem se mi to líbí

Odpověď
linda | 11.12.2020 13:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
o té stránce chillidoctor jsem už slyšela taky, mají tam super věci, taky tam chci něco objednat

Odpověď
Terka | 7.12.2020 20:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Ahojky, k výnocům pro chlapa chci koupit kvalitní boxerky. Čili asi teda značkový. Koukám na net a na https://www.lucyto.cz mají výhodný sety. Nakupovala jste tam některá? Jak je to s doručením? Vše ok? Do vánoc stíhačka?

Odpověď
Jana | 10.12.2020 21:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Ahoj dám Vám sem typ na dárek, nechala jsem manželovi, dětem i sobě udělat kryt na telefon s vlastním motivem :-)

Odpověď
Jana | 10.12.2020 21:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Ahoj dám Vám sem typ na dárek, nechala jsem manželovi, dětem i sobě udělat kryt na telefon s vlastním motivem :-)

Odpověď
Věrka | 15.12.2020 21:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
A kde se dá takový kryt nechat udělat?

Odpověď
Jana | 22.12.2020 21:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Nechala jsem si ho dělat tady https://www.picasee.cz/design/vlastni-design-fotografie a opravdu stojí za to!

Odpověď
bertik | 10.12.2020 21:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Co budete dávat svým drahým polovičkám? Budu vděčná za jakoukoliv inspiraci.

Odpověď
Linda K. | 12.12.2020 19:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Taky by se mi hodil nějaký tip, už mi po těch letech došla inspirace.

Odpověď
Sandra Malá | 13.12.2020 21:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Já jsem třeba přítelovi koupila tričko s originálním motivem, je to takový kutil, tak mě to oslovilo, tak jsem neodolala :-D Už se těším až mu ho dám....

Odpověď
Linda K. | 15.12.2020 19:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
A kde jsi ho prosím kupovala, že bych pořídila manželovi a tchánovi!

Odpověď
Sandra Malá | 20.12.2020 23:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Tady ti dám přímo odkaz https://www.familium.cz/834-originalni-tricka

Odpověď
Sandra Malá | 20.12.2020 23:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Tady ti dám přímo odkaz https://www.familium.cz/834-originalni-tricka

Odpověď
LindaK | 21.12.2020 22:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Super moc děkuji objednala jsem oběma :-P

Odpověď
Magda | 14.12.2020 19:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já mám pro manžela tuhle stylovou bundu https://www.brandit-store.cz/bundy-a-mikiny/brandit-bunda-windbreaker-urban/ už nějakou potřeboval a tahle je navíc podle mě fakt stylovka a ještě k tomu je funkční.

Odpověď
Marina | 22.12.2020 16:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Já jsem letos nadšená z dárku pro taťku. Koupila jsem mu sadu chilli od thechillidoctor.cz. Super, mě se moc líbí. Jsem ještě zvědavá, co na to taťka řekne, jak mu bude chutnat.

Odpověď
sabina | 3.1.2021 13:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
já se na tu stránku taky dívala právě, líbí se mi tohle https://www.thechillidoctor.cz/ochutnavkova-sada-9x-chilli-mash-e216.htm myslíš, že je to dobré?

Odpověď
aneta | 7.1.2021 14:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
já jsem to kupovala a je to moc dobré, nebo alespoň mně to moc chutná :-D

Odpověď
sabina | 13.1.2021 13:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
tak super, moc děkuji, asi si udělám taky radost a koupím si něco dobrého teda :-)

Odpověď
lucka | 18.1.2021 21:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
taky by mě zajímalo jak to chutná a jaký je rozdíl, jestli si koupím chilli koření nebo chilli mash?

Odpověď
aneta | 1.2.2021 13:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
zkus to a uvidíš, taky jsem kupovala obojí, každá ta věc má něco do sebe

Odpověď
Peťule | 26.1.2021 17:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Holky a co si myslíte o poukazech? Je to lepší než dát klasický dárek, člověk si takhle aspoň sám něco vybere.

Odpověď
Alena | 5.2.2021 05:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Mně nápady na originální dárky došly už dávno, takže Valentýn řeším tak, že koupím přítelovi bonboniéru a uvařím dobrou večeři :-) . Letos bych se ale také potřebovala s něčím vytáhnout, protože on mě vloni překvapil krásným pugétem od www.fleurop.cz/rozvoz-kvetin-praha . Tím, že si zaplatil Rozvoz květin Praha, tak jsem byla hodně překvapená a pak jsem se za svoji bonboniéru trochu styděla :-D .

Odpověď
Nikola | 24.2.2021 20:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Sháním něco pro přítele. Uvažovala jsem nad něčím hezkým na sebe, ale nikde se mi nic moc nelíbí. Tak budu ráda za tipy.

Odpověď
Aneta | 29.3.2021 15:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Zdravím, já svému manželovi kupovala dřevěné hodinky a pak i náramek od WoodHood (www.woodhood.cz). Nechala jsem mu tam vyrýt taková naše slova, takže to má speciální význam a musím říct, že je nosí fakt pořád. Konkrétně jsem brala ty Honey Chrono z ořechu a potom Walnut Bracelet taky z ořechu, aby mu to ladilo. :)

Odpověď
Monča | 25.2.2021 20:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Mně napadla nějaká stylová bunda, kterou by unosil do přírody i do města, tak jestli máte tip kde koupit nějakou kvalitní za rozumnou cenu..

Odpověď
Lída | 25.2.2021 20:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Něco hezkýho na sebe nikdy nezklame...

Odpověď
Silva | 17.3.2021 10:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Letos jsem mamce koupila k narozeninám šperky ze dřeva a byla z nich nadšená víc než jsem čekala, tak sem přidávám další tip na dárek :) https://woodfi.cz/sperky

Odpověď
Alena | 24.3.2021 11:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Mohla bych vědět, jako ty dřevěné hodinky mají výdrž ? Je to dřevo odolné, abych je neměla pro příklad hnedka podřené ?

Odpověď
Silva | 25.3.2021 19:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Konkrétně u těch hodinek mají na výběr z více druhů dřeva, stačí když se podíváš a každého toho modelu to mají napsané :)

Odpověď
Karolína | 21.6.2021 15:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Většinou k narozeninám oslavence obdarovávám nějakým praktickým dárkem a pokud jde o ženy, tak nesmí chybět kytička. Super zkušenost mám s kyticemi od florea, kde jsem mamince nechala udělat míchanou kytici a sklidila velký úspěch.

Odpověď
Uvulí | 22.3.2021 23:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Ahojte, jestli jste, ženy mé, stále nenašly nějakou zajímavou stránku na dárky nebo nějaké jiné věci pro kutily, určitě doporučuji tuto - https://www.wbs-safety.cz/17-ostatni-doplnky :) Já jsem tam brala nedávno nějaké věci a doplňky pro manžela a měl z toho velikou radost, tak usuzuji, že budou mít radosti i ti vaši :)

Odpověď
Marika | 26.6.2021 16:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Hledám inspiraci co koupit mamce k narozeninám, už nějak nemám nápady..

Odpověď
Ludmila | 28.6.2021 18:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Musím teda říct, že jsem dala na vás a koupila manželovi tuto sadu https://www.angrybeards.cz/sady/sada-pro-rust-vousu-roller-a-doping-100-ml/. A jak byl nadšený, to jsem ani nečekala. Děkuji moc holky za info o této kosmetice.

Odpověď
Dana | 28.6.2021 23:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Taky by se mi hodila inspirace

Odpověď
Nika | 1.7.2021 23:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Nějaký hezký šperk podle mě udělá radost vždycky :-)

Odpověď
Radana | 4.7.2021 11:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
S tím souhlasím, já teď koupila krásný náušnice tady https://www.hotdiamonds.cz/ mají opravdu originální kousky a velmi kvalitní.

Odpověď
Nika | 4.7.2021 14:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Díky za tip, moc se mi tam jedny líbí, konečně mám vybráno :-)

Odpověď
Radana | 4.7.2021 21:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Tak to jsem ráda, že jsem se trefila.

Odpověď
Lenka | 1.10.2022 12:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Co tak kupujete jako dárky k svátku?

Odpověď
Katka | 31.10.2022 16:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Spíš kupuju dárky, které dotyčný ocení a potřebuje :). Momentálně vybírám dárky pro děti a jelikož nás po novém roce čekají poprvé hory, tak nás musím vybavit a zamlouvá se mi tady ten obchod www.promaledobrodruhy.cz. Někdo zkušenosti?

Odpověď
Silva | 2.11.2022 17:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Dostala jsem tip na nekupto.cz, tak ho posouvám dál, protože se tam fakt dá nakoupit naprosto po každého nejen na Vánoce :)

Odpověď
Inuš | 4.11.2022 18:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Vzhledem ke zdravotním problémům mamce budu kupovat tady tu sadu na koupel s léčivými účinky https://rpshop.cz/domaci-lazen-rosenspa/rosen-spa

Odpověď
Miluška | 6.11.2022 21:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Rodičům chci udělat takový zdravý balíček, protože byly v poslední době pořád nemocní a v tomto směru na sebe kašlou, tak jsem hledala něco na podporu imunity a různé vitamíny.

Odpověď
Diana | 29.11.2022 20:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Mám zatím dárek pro dědu s babičkou a nakoupila bylinné čaje na imunitu https://www.altaherba.cz/detox

Odpověď
Leona | 4.7.2021 21:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Za jak dlouho ti asi tak přišel balíček od nich?

Odpověď
Radana | 5.7.2021 11:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Rychle, asi za 2 dny :)

Odpověď
Leona | 5.7.2021 11:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Paráda, moc díky za odpověď

Odpověď
Radana | 5.7.2021 22:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Za málo, hlavně aby se líbily ;)

Odpověď
Miroslav | 15.7.2021 17:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Co koupit kytici růží ? Ta Vás ženy musí potěšit nejvíc mám-li soudit dle svých zkušeností.

Odpověď
Dan | 28.7.2021 21:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Na tohle můžu doporučit Floreu. Květiny mají fakt krásné a ta služba rozvozu je taky perfektní nápad, jak našim polovičkám udělat radost.

Odpověď
Alžběta | 21.7.2021 20:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Zdravím dám Vám sem dobrý tip na dárek, nechala jsem dělat kryt na mobil s fotkou a je to opravdu top!

Odpověď
Silva B. | 22.7.2021 21:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
A můžeš mi napsat kde se takový kryt dá udělat? děkuji

Odpověď
Alžběta | 24.7.2021 11:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Asi bude lepší když ti sem dám rovnou odkaz https://www.picasee.cz/design/vlastni-design-fotografie a opravdu je mají moc hezky udělané :-)

Odpověď
RenataK | 22.9.2021 22:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Tak to zní jako velmi dobrý typ na dárek a mohu se zeptat za jak dlouho ten kryt udělají? děkuji

Odpověď
Alžběta | 26.9.2021 14:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Jasně že můžeš, kryt mi došel z Picasee za tři dny v krásné dřevěné krabičce, takže když by jsi to chtěla dát jaké dárek, tak nemusíš ani balit :-)

Odpověď
RenataK | 28.9.2021 14:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Tipy na dárky
Tak to je tedy rychlost, přijde mi to jako fajn dárek, takže určitě to využiju a nechám nějaké kryty udělat :-)

Odpověď
Ivetak95 | 28.8.2021 09:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Já kupuji chlapům dárky na stránkách https://www.uvex-safety.cz/cs/, kde mají spoustu věcí a velmi kvalitních. Ale máme velký dům a tak je kolem stále hodně práce. Proto můžu kupovat každý rok nové montérky a boty. Ale je pravda, že boty od Uvexu nosíme i na běžné nošení, jsou opravdu velmi pohodlné.

Odpověď
Eva | 1.11.2021 13:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Ahoj holky, ráda bych koupila nějaký balíček koření nebo něco podobného, který e-shop byste mi doporučily?

Odpověď
Tereza | 5.11.2021 13:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Záleží, co by sis představovala, já jsem něco podobného kupovala tady https://www.thechillidoctor.cz/darkova-sada-chilli-koreni-e208.htm

Odpověď
Eva | 14.11.2021 21:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
To vypadá dobře a mají to dobré?

Odpověď
Tereza | 1.12.2021 09:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Je to výborné, ještě jsou od nich dobré ty chilly mashe.

Odpověď
Emanuela | 19.11.2021 14:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Poradíte mi co koupit manželovi,který nejraději volný čas tráví ve fitku?

Odpověď
Mirka | 21.11.2021 18:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já bych mu koupila třeba nějaký dobrý rotoped.

Odpověď
Emanuela | 24.11.2021 14:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Ten nápad se mi velice líbí,ale nevím jaký ten rotoped.Potřebovala bych s tím trošku poradit.

Odpověď
Mirka | 2.12.2021 12:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Tady tento rotoped je velicé dobrý https://www.fitham.cz/flow-fitness-b2i

Odpověď
Kamila | 25.11.2021 00:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Nějaké tipy co koupit mamince, babičce, sestře? :)

Odpověď
Linda | 28.11.2021 21:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Co jim koupit nějaké tričko nebo mikču s potiskem ? :)

Odpověď
Jarka | 21.12.2021 11:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
A co třeba nějakou knihu? Ta vždy potěší, udělá radost.

Odpověď
Tereza | 7.12.2021 21:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Ahoj holky, kupovaly jste něco na thechillidoctor.cz?

Odpověď
Verča | 13.12.2021 21:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Kupovala jsem tam už minulí rok, taky na Vánoce, dárek to byl moc povedený a udělal radost :-)

Odpověď
Klaudie | 15.1.2022 23:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Máte někdo nápad, jaké dárky mohou udělat radost neteři k 16. narozeninám? Nechci jí dávat peníze, a tak bych potřebovala dárek tak do 500 korun.

Odpověď
Lucie Snášelová | 17.1.2022 01:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já se snažím vždy vybrat dárek, který dotyčný ještě nemá. Když jsem naposledy kupovala dárky, tak jsem pro neteře dvojčata vybrala vtipná trička a trefila jsem se. To ještě neměly a vykouzlilo jim to super úsměv na tváři.

Odpověď
Klaudie | 18.1.2022 01:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
S tím jste se vlezla do 500? Máme právě nastavenou takovou nepsanou hranici, aby dárek nestál víc jak pět set.

Odpověď
Lucie Snášelová | 19.1.2022 19:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Jasně, pokud budete kupovat jedno triko, tak se tam bez problémů vlezete. Podívejte se na stránky https://www.fajntricko.cz/tricka-dar-prodej-tricek/tricka/?view_style=grid&id=product-list-b882&view_count=30&view_sort=age . Mají obrovský výběr několika vzorů. Líbí se mi i kvalita látky a hlavně mají i dobře popsané velikosti. U každé velikosti mají popsány i kompletní rozměry v tabulce. Po objednání jsem měla trička za pár dnů doma.

Odpověď
Eva | 11.2.2022 13:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Ahoj ráda bych koupila příteli na narozeniny něco na cvičení.Poradíte mi někdo kde něco koupit?

Odpověď
Magda | 18.2.2022 15:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Já si věci na fitness nakupuji v e-shopu.

Odpověď
Eva | 26.2.2022 08:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
A co je to presně za obchod?Mrknu se a něco si tam objednám.

Odpověď
Magda | 28.2.2022 18:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Já mám vyzkoušený obchod www.fitham.cz Vždy jsem tam dobře nakoupila.

Odpověď
Ida | 19.4.2022 20:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Dokážete mi někdo poradit co bych mohla koupit příteli k narozeninám?Miluje fitness a tak mě třeba napadlo mu koupit něco na cvičení.

Odpověď
Nela | 23.4.2022 14:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Myslím,že nějaká věc na cvičení potěší skoro každého chlapa.

Odpověď
Ida | 26.4.2022 14:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Já bych potřebovala poradit co mu koupit na ten fitness a také hlavně kde mu to koupit.

Odpověď
Nela | 28.4.2022 20:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Tak mu kup třeba tady tento cyklotrenažér https://www.fitham.cz/trinfit-spin-s800i Manžel na něm maká skoro každý den a říká,že je to pěkná makačka.Však má taky postavu jako mladej kluk.

Odpověď
Renata | 18.8.2022 14:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Poradíte mi někdo co bych mohla koupit manželovi na cvičení?

Odpověď
Dona | 21.8.2022 10:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Mohla by jsi mu koupit třeba nějaké činky na cvičení doma.Velké svaly by snad chtěl mít každý chlap.Beru to podle svého chlapa,který chodí 3x týdně cvičit a ještě občas cvičí doma.

Odpověď
Renata | 25.8.2022 21:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Tak můj chlap by určitě velké svaly chtěl a po pravdě řečeno by se mi to na něm moc líbilo.V jakém obchodě bych mu mohla nějaké ty činky koupit?

Odpověď
Dona | 31.8.2022 18:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Já mám vyzkoušený super e-shop na takové věci.Je to www.fitham.cz

Odpověď
Valeri | 10.10.2022 19:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Ahoj holky,já bych potřebovala pomoct s nějakým gurmánským dárkem pro manžela.Můj manžel bude mít narozeniny a je velký gurmám.Miluje pálivé jídlo.Ráda bych mu něco koupila co se jídla týče,ale nevím vůbec co.

Odpověď
Ella | 18.10.2022 17:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Určitě bych mu koupila nějakou ochutnávku chilli.Můj manžel také velice miluje pálivé jídla.

Odpověď
Valeri | 24.10.2022 12:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Tak z toho by byla asi manžel velice nadšený.Problém je takový,že já takové věci nemám ráda a tak jím vůbec nerozumím.

Odpověď
Ella | 30.10.2022 14:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Našla jsem jednu super ochutnávkovou chilli sadu a tady ti posílám odkaz https://www.thechillidoctor.cz/9x-chilli-mash-ochutnavkova-chilli-sada-e6947.htm Hned jsem ji koupila i svému muži.

Odpověď
Lucie | 10.11.2022 22:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Chci se zeptat, syn by si přál pod stromeček autíčko na dálkové ovládání, které může jezdit i venku. Kupoval jste takové někdo? Jaké vybrat?

Odpověď
Daniel | 16.11.2022 01:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Dá se koupit kvalitní auto na dálkové ovládání, které může jezdit i venku. Musí mít však krytí proti vodě. Kupoval jsem ho a syn s tím teda dost řádí.

Odpověď
Lucie | 20.11.2022 08:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Pokud jste ho kupoval, tak mi můžete poradit kde se dá vybrat?

Odpověď
Daniel | 23.11.2022 21:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Já jsem pro syna bral auto na dálkové ovládání https://www.rcobchod.cz/produkty/conqueror-pro-4x4-80-minut-jizdy-1-18-maly-crawler-P75462.html Jezdí venku perfektně a projede opravdu všude.

Odpověď
Eliška | 4.12.2022 16:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Ahoj už máte letos nakoupené dárky?Já už jenom musím něco koupit pro tatínka a už mám všechno.Po pravdě řečeno mě nenapadá co mu koupit.Poradíte mi?

Odpověď
Simona | 6.12.2022 17:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Můžeš koupit tátovi třeba nějaké chilli.Nějakou ochutnávku.Chlapi mají rádi pálivé dárky.

Odpověď
Eliška | 13.12.2022 14:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Taková věc mě vůbec nenapadla.Máš s tím nějaké zkušeosti?Třeba co se kvality týče atd?

Odpověď
Simona | 15.12.2022 19:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Občas koupím výborné chilli na thechillidoctor

Odpověď
Zlatka | 5.12.2022 06:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Dlouho jsem přemýšlela co koupit pro přítele. Z čeho by tak asi mohl mít radost. Po delším přemýšlení a hledání jsem narazila na chytré hodinky od https://www.armodd.cz/ Asi jediné hodinky, které jsem našla, že jsou elegantní ale dají se rozumně využívat i při sportování.

Odpověď
Denisa | 22.3.2023 19:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Ahoj holky, zkuste mi dát nějaký dobrý tip pro kamarádku co slaví kulaté narozky?

Odpověď
Lenka | 27.3.2023 15:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tipy na dárky
Myslím,že největší radost udělá tvé kamarádce nějaký krásný parfém.Krásný parfém určitě potěší každou ženu.

Odpověď
Denisa | 28.3.2023 16:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tipy na dárky
Tak to budeš mít asi pravdu.Já jenom,že jsem hodně dlouho žádný parfém nekupovala a tak vůbec nevím co teď letí.

Odpověď
Lenka | 31.3.2023 20:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tipy na dárky
Můj nejoblíbenější parfém je tady tento https://www.notino.cz/lancome/la-vie-est-belle-iris-absolu-parfemovana-voda-pro-zeny/ Uvidíš,že bude tvoje kámoška nadšená.

Odpověď
Adriana | 1.6.2023 21:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Tak nějak jsem přišla na to, že nejlepší je udělat si radost sama a koupit si to co si člověk přeje. Proto jsem si koupila nové chytré hodinky https://www.armodd.cz/armodd-roundz-4-stribrna/ , které jsou top. Používám je denně.

Odpověď
Táňa | 29.11.2023 16:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tipy na dárky
Dceři jsem vybrala pod stromeček tyhle parádní bezdrátové sluchátka https://www.carneo.cz/bezdratova-sluchatka/carneo-bluetooth-sluchadla-s7-white/ chtěla nějaké na poslouchání hudby i na cestách a tyhle mi přijdou fakt dobrý a hlavně vypadají taky stylově :-)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné