Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Špatná chuť na sex

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  JRqXd   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Špatná chuť na sex - diskuze na toto téma
Zdravíčko, měla bych dotaz na dámy, protože mě v poslední době trápí nechuť na sex a ráda bych s tím něco dělala než to začne chlapa trápit. On by totiž mohl pořád a mně se vůbec nechce :(. Není něco na navození chuti ?


Lenka | 6.10.2021 12:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Špatná chuť na sex
Zkusila bych na tvém místě španělské mušky. Když se podíváš na e-kondomy, tak tam mají celkově těch doplňků dost na výběr.

Odpověď
Mirka | 7.10.2021 23:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Špatná chuť na sex
To já mám teda zkušenost doplňkem Fly, co mají na supererekci

Odpověď
Tom | 19.8.2022 22:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Špatná chuť na sex
Chuť na sex, tak tu bych měl pořád. Jen mi to tam dole už trochu začíná stávkovat a žena se musí opravdu dost snažit, aby ho dokázala postavit. Taky máte takovou zkušenost?

Odpověď
Libor | 21.8.2022 22:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Špatná chuť na sex
No jé je. Já jsem nikdy moc nedbal na svoji životosprávu, a proto jsem raky začal mít problém s erekcí celkem brzo. Naštěstí se to v dnešní době dá řešit dobře. Koupíte kvalitní prášky na erekci a vše je zase ok.

Odpověď
Tom | 23.8.2022 20:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Špatná chuť na sex
Jak mám vybrat kvalitní prášky na erekci? Podle čeho jste je vybral pro sebe vy?

Odpověď
Libor | 26.8.2022 21:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Špatná chuť na sex
Jak jsem psal, tak je potřeba vybrat kvalitní prášky na erekci. Proto jsem začal užívat pravidelně doplněk stravy https://www.amarex.cz/ je 100 % přírodní, bez předpisu a má extra silné složení.

Odpověď
Pavlína | 21.4.2023 07:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Špatná chuť na sex
Co berete vy a taky váš partner na lepší sex? Aby byl zase tak jako dřív? Nějak nás to už oba tolik nevzrušuje... U něho se to navíc projevuje i slabší erekcí.

Odpověď
Dominika | 23.4.2023 22:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Špatná chuť na sex
My to řešíme tak, že jsem koupila lubrikační gel, který má navíc pro ba stimulační účinky. Mnohem víc si to díky němu užíváme oba a tak by to podle méh názoru mělo být. Je to takové hřejivé a pěkně to dokáže prokrvit pohlavní orgány.

Odpověď
Pavlína | 27.4.2023 22:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Špatná chuť na sex
Nevěděla jsem, že je takový lubrikační gel. Kde bych mohla něco takového teda koupit?

Odpověď
Dominika | 30.4.2023 13:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Špatná chuť na sex
No já jsem to před tím taky nevěděla, proto bych doporučila to vyzkoušet. Podívejte se na https://www.erectan.cz/pripravky-na-erekci/erectan-intim-gel Můžete si ho objednat normálně domů, chodí to v diskrétním balení.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné